IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
21. okt 2012

@dasaa kontrola 29.10 a skusim netestovat 😀 😀 😀 😀

dasaa
21. okt 2012

@alibabaa jeej ved to zachvilku budeme na teba mysliet a drzat prsteky.A tvoja odpoved sa mi paci netestovat 😉 😉

apolenka6
21. okt 2012

@alibabaa na grckanie je ešte skoro,ale budeš ešte grckať neboj 🙂 sa mi teraz vynára ,že si aj vtedy grckala 😨

apolenka6
21. okt 2012

@dasaa áno bola teda je taká veselá škoda,ale teraz robí radosť svojím pacientkám 🙂

mirka2010
21. okt 2012

@tinasc inak, tie ceny su podstatne vyssie ako u nas...ja som za epi platila 100 eur, za otecka pri porode 30 eur a za lekara 170 eur...takze Bratislava, sorry ale troska to prehanaju...a to si zober, ze ja som velmi chcela aj odlozit pupocnikovu krv...ale ako si to normalna rodina moze dovolit, ved to je tak priserne drahe!!!! urcite natrafis na skveleho lekara a odridis ani nebudes vediet ako...ako to mate daleko z domu do porodnice?

alibabaa
21. okt 2012

@apolenka6 jojo.. tie hormony mi neskutocne pokazili zaludok,... musim skocit homeopatovi pre kvapky. sa mi uz minaju..

alibabaa
21. okt 2012

@kostickabonnie budem silno drzat palceky. hovorila som ti, ze to uz nebude dlho trvat 😉

tinasc
21. okt 2012

@dasaa nie, nič necítim, drobcovi je ešte dobre u maminy 🙂 akurát cítim tlak odspodu...

tinasc
21. okt 2012

@apolenka6 no hrozne na tom ryžujú, ale tak čo už, nepomôžeme si... tak od zajtra picháš v plnom prúde, veru už to pôjde rýchlo 🙂

tinasc
21. okt 2012

@alibabaa bola si v centráli? naši tam dnes boli, vraj nestihli všetko obehať ani popozerať, je to strašne veľké... akurát v Dráčiku pokúpiť malej darčeky na narodeniny... samozrejme ja som nebola, len by som musela posedávať... inak mne tak zostalo zo stimulky zle akonáhle cítim surové mäso, tak som hotová, celých 9 mesiacov som nemohla ani len mäso pripravovať na obed 😀

tinasc
21. okt 2012

@mirka2010 jaaaaaj vidíš, veď aj pupočníkovú krv ideme brať! a na to som zabudla... takže toto je za 620 euro... no vidíš, peniaze lietajú len tak... u dcéry mám odobratú, takže chcem aj Lukymu, potom by som si to vyčítala... nuž čo narobíme... hrozne na všetkom chcú zarábať, za to, že mamičky chcú mať pri pôrode pohodlie a podporu, tak sa na nich takto nabalia... do nemocnice to máme cca 15 km? neviem presne...

mimi_2
21. okt 2012

@majus28 Ahoj, tak ja na krv by som mala ísť v stredu, už nebudem testovať, ten biely test na mňa pôsobí negatívne, nech už bude ako bude, nech mi to povedia z krvi, inak trocha ma začínajú pobolievať prsia...

kostickabonnie
21. okt 2012

@alibabaa inak, aj ja mam zaludok ako na vode a niekedy ma aj z vody napne v poslednej dobe....snad to rychlo prejde @apolenka6 napriek tomu, ze je ich tam az tak vela, ani ich pomaly necitim, len na tej panelke medzi teplicami a martinom, tam som ich citila vsetky. Pregnyl uz pichnuty, zajtra sa idem pobalit, lebo idem z domu aspon na tyzden k sestre 😎

majus28
22. okt 2012

@mimi_2 ti verim, tych bielych testov som zazila.. budem ti drzat palce v stredu, ja idem zajtra, tak sa tiez uz dozviem...

sijust
22. okt 2012

@alibabaa Ali,velmi drzim palce,aby sa babatka uchytili 🙂 ako sa citis?nejake specialne pocity? 😅

sijust
22. okt 2012

@kostickabonnie moc drzim palce! aby sa vam splnil sen 🙂

sijust
22. okt 2012

@apolenka6 neuveritelne rychlo to ide...este chvilu a mas to za sebou,ale podla mna to najtazsie len pride,cakat na vysledok 😅 ...ten prvy tyzden sa este dal vydrzat,ale druhy 😅 jemine....nechcela som testovat,ale na 12den som si spravila testik...dnes je to presne rok,co som si nasla // 🙂 🙂 velmi ti to Magduška doprajem,ani nevies ako 🙂 a som rada,ze vela pijes 😀

sijust
22. okt 2012

@tinasc zlatko,dr.mi povedal,ze deticky po ivf prichadzaju medzi nas vacsinou v termine...ja som mala priznaky,kontrakcie pomaly cely mesiac...dva tyzdne pred terminom mi odisla zatka a bola som tyzden v nemocnici a furt nic 😅 uz som bola na prazky,vsetky mamicky odchadzali s babatkami len ja som sa tam furt gulala 😀

tinasc
22. okt 2012

@sijust však aj včera mi mm hovoril, však tebe to museli presne vypočítať, však vedeli, kedy bol vklad a pod... a ja že dúfam, že áno, lebo ma to už nebavíííííí 😉 ale zase dobre ešte že je tam 🙂 a tebe sa malá narodila v termíne?

sijust
22. okt 2012

@dasaa babulky,tak vy uz ste take velke? tesim sa,ze sa mate dobre...aj pekne spinkavate,jeej ako vam v dobrom zavidim...u nas je to otrasne...so spanim,hlavne v noci,niekedy mi je az do placu,taka som unavena...ale co uz?!uz som si zvykla,rano nalejem do seba kavu,taku slabsiu,aby som mohla ako tak fungovat 🙄 inak je mala strasne zlata,hubicka sa jej nezavrie,stale brble cosi,vyzaduje si pozornost,musime s nou komunikovat...zacina sa nahlas smiat a uz len sediet...bez opretia... 😅 ani za svet sa nechce opriet o nas,len sama...aj v sportaku uz sedi,lebo ona sa ti z lahu uz taha do sedu 😅 ked lezi na nasej posteli,tak cestuje hore dole,musime davat pozor,aby sa nezvalila 😅 boli ma dost chrbat,lebo je tazka...ma 7300g a 61cm...tak mam co vlacit 😝 daska,este som sa ta chcela spytat...podarilo sa ti dobre na tom fusaku prestrihnut tie dierky vzadu?cim si to robila?manikurovymi noznickami?posielame Simonke pusky 😲

sijust
22. okt 2012

@tinasc presne na termin 🙂 ...27ho rano som bola este na prijme na kontrole,chodila som tam kazdy druhy den a nic sa nedialo a pol noci mi odtiekla voda...28ho rano sa mala narodila 🙂 nemyslim,ze by si prenasala...aj ked clovek nikdy nevie...kolko mas este do terminu?

tinasc
22. okt 2012

@sijust od stredy za týždeň 🙂 ale kľudne by to mohlo byť koncom tohto týždňa 🙂 aj mne sa malá narodila presne na termín, to sme boli po IUI 🙂

mimi_2
22. okt 2012

@majus28 no dnes som to zmenila na štvrtok, mm nemôže v stredu tak zase deň čakania... 😒 som včera nemohla zaspať, nejako sa mi to podarilo okolo o 1:00 a nejako skoro sa posledný týždeň budím, dnes už 4:25, až mám nejakú triašku. No potom len rozmýšľam .....a revem 😒 Aj ja Ti budem zajtra držať palce, verím, že mi napíšeš dobrú správu 😉

majus28
22. okt 2012

@mimi_2 no ja sa citim preeesne tak isto.. inac neviem vstat do roboty a teraz posledny cas je to hruza.. mam slaby spanok, len rozmyslam, kombinujem...

apolenka6
22. okt 2012

@alibabaa som zvedavá ako mne to bude zaťažovať žalúdok 😕 hádam to prežijem... 😉

apolenka6
22. okt 2012

@alibabaa
@dasaa
@sijust
@kostickabonnie
@tinasc
@mirka2010 @adikasala @majca55 @cmelica @tinka9075 dnes som bola v MT na sono a krv poobede čakám výsledok kedy bude kontrola a koľko si mám pichať ....brucho mám trošku modré 😀 dr. hovorila aby som si ho natierala lioton gelom vraj mi to pomôže a stiahne modriny 😝 ..no je problém dostať Pegnyl nemáte náhodou niektorá ?? o čom pochybujem ..som zvedavá či ho tu niekde nenájde ak nie tak majú náhradu,ale bol by lepší Pregnyl ..
inak dnes ráno sa mi spustila MS a bolestivá !! 😖 potvora 😠

tinasc
22. okt 2012

@apolenka6 tak dúfam, že je všetko v poriadku... nedá sa u vás zohnať pregnyl? ja nejaký mám, ale od mojej punkcie je strčený v chladničke... ak to nevadí...

alibabaa
22. okt 2012

@tinasc ano, je to velky problem ... nemaju ho nikde na skladoch. ja som nastastie natrafila v 6 lekarni na pregnyl, no nemali utrogestan. a kedze bol na jednom recepte, tak som si pockala den .. ale hlavne ze som dostalaaaaa.

kostickabonnie
22. okt 2012

@apolenka6 ahoooj 🙂 tak ako bolo na kontrole? ako ste docestovali? urcite napis, ked budes vediet nove info. Ja som prave objednala noclah na dnes vecer v tom penzione vedla. A este nie som zbalena ani nic, lebo musim dokoncit nejake papiere 😠 a odniest do mesta. To brusko ta musi boliet, lebo modriny trochu bolia, nie? Nepovedali ti nejaku fintu, ako sa vyhnut modrinam? 😉

tinasc
22. okt 2012

@alibabaa je to možné? ešte aj takéto stresy aby človek mal...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre