IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
1. nov 2012

@tinka9075 keď si spokojná a vyrovnaná tak to musí už vyjsť, držím moc palčeky 🙂

tinka9075
1. nov 2012

@ursula5 som teraz velmi spokojná a hlavne že som natrafila na doktora ktorému velmi verím a to je základ úspechu 🙂 🙂

mirka2010
1. nov 2012

@tinka9075 myslela som ze to ma inu skratku...preto mi to bolo cudzie...hyperstimulacny syndrom poznam, teda len z pocutia,ale viem o co ide...a to sa ti stalo teraz pri iui??? cim to mohlo byt?

tinka9075
1. nov 2012

@mirka2010 no pri iui sa doki smial že som iná 😀 😀 ale bolo to len také mierne a to som brala len jeden clostík denne 🙂 🙂

mirka2010
1. nov 2012

@ursula5 takze vas maly je valibuk??? ale tak to ma byt...vsak je to chlapisko...🙂 a pockaj ked sa vam porobia tie zarezteky, ako nam....no na spapanie...ja maleho donekonecna muckam, bozkavam, muglujem, to je nieco neopisatelne ako sa ho neviem nabazit 🙂 dnes sme porobili nejaky fotky, tak vari coskoro aj nieco pridam...🙂 a von chodite aj v takomto zlom pocasi? a ako bratia? pomahaju?

walta
2. nov 2012

ahojte babenky... pri prvom tehu som po oplodneni mala desny pocit, ako keby ma prist mrcha, este som manzelovi hovorila, ze som bud tehotna, alebo dostanem brutalne kramy a vykrvacam 😀 , lebo tak moc ma bolelo podbrusko a to znamenalo, ze sa oplodnene vajicko uhniezdovalo... a bola som tehu.... prave teraz mam zase taky pocit....do mrchy mam este 10 dni, tak neviem, co to je, krize ma desne bolia, ale zase nebolia ma prsia.... ale praveze pri prvom tehu tie bolesti zacali od ovulky a trvali az do terminu, kedy mala prist mrcha... test este kupit nechcem, lebo co ked to je plany poplach? Tieto moje stavy porovnavam iba sama so sebou. Pomoooc, nevydrzim cakat... ale budem musiet, aaach jo 😒
PS: ale zase na zazraky neverim ☹

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik snád som na nikoho nezabudla 😕
No dnešné sono dopadlo celkom dobre sa mi zdá,že menej vajok ako minule ,neviem presne koľko ich bolo ,len mám všetky rozmery a po jednom,dvoch jedno má 21mm dozreté 20mm 19mm 18mm a potom nižšie a tie sú aj po dve16, 2x15 2x14 mm a potom maličké no veľkostný výber je ,len keby mali radšej rovnaké rozmery takto postupne dozrievaju a neviem či je to dobré...môj názor 😕 a ešte mám vysokú sliznicu na 10 deň stimulácie až 19mm 😨 čo je moc ani to vraj nie je dobré aby dieťatko nestiahla sliznica ked sa bude odlupovať ..ale ja som mávala vždy vysokú sliznicu ,dr. hovoril,že horšie by bola malá ..... a pohovor s embryologičkou bol fajn ,bola veľmi milá a všetko nám vysvetlila 😉
poobede budú volať ako daľej či prídeme na sono ešte v nedeľu ,alebo bude odber v nedeľu,pondelok ,utorok ..tak som zvedavá ..potom napíšem 🙂

walta
2. nov 2012

@apolenka6 ahoj moja.... pekna uroda vajok.... drzim silno palce, nech to vyjde- tfuj, tfuj, tfuj 🙂 🙂 🙂

cmelica
2. nov 2012

@mirka2010 bozinku moja!viem co si musela prezivat..som neskutocne rada ,ze je marosko v poriadku a nema ani modrinku 🙂 my sme mali taketo soky cez den ,ked sa nam zgrcal a islo mu to aj z nosteka a nevedel sa nadychnut...pomohla az odsavacka na vysavač... je to hrozny pocit vidiet takto sveje zlaticko ako trpi... su to nase lasky velke -male 🙂 poboskaj ho za mna na bolacku :* pozdravujeme vas 🙂

cmelica
2. nov 2012

@walta ahoj moja!! ako sa mate?? a co malicka ??? juuuuj budem drzaj palcaky aby tvoje pocity boli tie prave 🙂 bozinku tak to by bola aka parada !! tfuj tfuj tfuj !!!!!!!

cmelica
2. nov 2012

@apolenka6 juuuj mojka to mas krasnu urodicku 🙂 a ta sliznica je super!!! takze v nedelu by pravdepodobne malo byt OPU..juuuj som zvedava co ti zavolaju 🙂 hned pis... budem to sledovat a drzat dalej palcaky!!!

apolenka6
2. nov 2012

@cmelica neviem či sa mám tešiť výške sliznice ☹ aj moc vysoká nie je dobrá asi.... ty si mala akú? a kto vie či mi bude po OPU ešte rásť 🙄

walta
2. nov 2012

@cmelica ahojky moja.... mame sa ok, teraz v pondelok ideme na ockovanie, zas do oboch noziciek, jaaaaj, bude mat teploty, ako aj minule mala, 3 dni. No, ja ti mam take divne pocity, ale neverim, ze by to mohlo byt tehu, co ja viem, nebudem mat tolko stastia asi. Ved uvidim, ale tie krize a cely spodok ma dost bolia. Nechcem sa dopredu tesit, len som napisala moje pocity.
A malicky rastie? To uz je chlapina, juj zlaty je, drobcek... druhe babo by som aj ja, resp. my chceli chlapceka 😉 😉 😉

apolenka6
2. nov 2012

@walta dakujem za palce! aj ja budem tebe držať palce aby sa stal malý zázrak 😵 ! 😀 😉 ..inak mna strášne ,ale strášne bolia prsia a to nemám ešte OPU ,som zvedavá čo bude po vklade 😝

cmelica
2. nov 2012

@apolenka6 mojka ja ti ani neviem kolko som mala sliznicu,respektive si to nepamatam :/ a co ti povedali,ze to nieje dobre??? este nevolali??

walta
2. nov 2012

@apolenka6 uvidis sama, ja som po vklade mala take priznaky, ako keby mala prist mrcha a dobre silna.... este teraz to mam pred ocami, ako to bolo a nedosla- chvalabohu. Drz sa moja, budem na teba mysliet... a ja si pockam, co bude o 10 dni, ci dojde alebo nedojde 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@cmelica ešte nevolali ...ked dr. merla sliznicu tak namerala najskôr 20mm a potom,že 19mm a ja sa jej pýtam,že či je to zlé ak je moc vysoká..a ona,že horšie by bola malá ale nebola natešená vysokej ,tak neviem ..a ked si to tak zoberiem to ešte nemám OPU a koľko bude ešte rásť? ved potom čakám na vklad to už prestane rásť?! ..to ,len uvažujem .... 😕

apolenka6
2. nov 2012

@walta budeme spolu čakať 😉 som zvedavá ako to bude po vklade ..či všetko odznie prsia atd.... 😉

adikasala
2. nov 2012

@apolenka6 klud vsetko bude dobre....pekne po poriadku,sa dostanes k opu a potom uz len cakat na vysnivany pozitivny testik. 🙂

adikasala
2. nov 2012

@walta ahojky no co to citam nadjne tehulo ?to by bola sranda 😀 😀 ale zazraky sa deju,,,a hlavne po ivf 🙂 ved aj nasa valentinka je zazrak po 4 rokoch cakania sa predsa podarila 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@adikasala ako vieš ,že ma to trošku zmiatlo ?! jáj ty moja veľká "tieňová " opora 😉 😵 no beriem to tak,že mu chystám veľkýýý vankúšik na spinkanie 🙂 a DAKUJEM!♥

adikasala
2. nov 2012

@apolenka6 jaj magdi ved mi na tebe tak zalezi,,, 🙂 budem najststnejsia na svete ked budes mat testik pozityvny 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@adikasala ale,ale ..teraz som plná hormónov a všetko ma dojíma ... 😉 viem to už dávno a veľká,úprimná vdaka 😵

walta
2. nov 2012

@adikasala ahoj moja.... no to by bola sranda.... zatial som o mojich pocitoch nepovedala ani manzelovi, co ho budem blaznit, keby z toho nic nie je, no nie? uvidime, pockam si 🙂))))))

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik a máme termín OPU ! 😵 v pondelok ,zajtra posledné pichanie ,ale musí byť doobeda nie večer ako si ja pichám a zajtra večer o 21:15 pichnúť Pregnyl 😝 😉

kostickabonnie
2. nov 2012

@walta na zázraky treba veriť 😉 😉 😉

sijust
2. nov 2012

@apolenka6 moc sa tesim s tebou 🙂 drzime palce 😲

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 no, moja viac si reagovala na stimulku, ja som mala sliznicu 14 a tiez boli vajka vsetkych cisel 🙂 🙂 🙂 tak zajtra bude pregnyl, v nedelu klud a v pondelok OPU? pojdete skoro rano alebo radsej na noc do penzionu? Inak, je tam velmi pekne 😉

sijust
2. nov 2012

@walta moja...čožeeee???ja odpadnem...to by bola vec 😅 tak nech to dopadne tak,ako ma 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@sijust dakujem 😉 to najdlhšie čakanie ma ,len čaká ..verím ,že sa budú vajka krásne deliť a vložíme to najsprávnejšie do tej mojej veľkej sliznice 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre