IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
13. nov 2012

@tinka9075 to mas lavu ci pravu??? ...juj musi to byt otrava ,ze??

mirka2010
13. nov 2012

@apolenka6 no moja, isto je to ten pravy bubacik...a uvidis, o par dni ta nadherne prekvapi silnymi ciarkami na testiku a vysledkami z krvicky...hlavne sa setri, oddychuj a nepretazuj sa 🙂

mirka2010
13. nov 2012

@kostickabonnie no co uz, brusko je vacsie,ale to prejde ked sa tekutina vstrebe...ale vlastne ani nie...lebo bude rast drobcek...isto je vsetko v poriadku...a malickemu drobciatku sa tam isto dari najlepsie ako sa len da 🙂

mirka2010
13. nov 2012

@tinka9075 no ahoooooj tehulka 🙂🙂🙂 tak tvoje tusenie vyslo!!!!! srdecne blahozelaaaaaaam, tesim sa neskutocne s tebou....kde je fotka testiku, sup, rychlo, chceme ho vidiet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mooooooooc sa s tebou tesim...uz hned rano ako som vstala, som na teba myslela....🙂 je to krasa!!!!

dadax84
13. nov 2012

@tinka9075 Jasne ze obrovske 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@apolenka6 to áno ja flegmoš ale verila som velmi a hlavne doktorovi 🙂 🙂 a ty ma 🙂 a ty ma budeš nasledovat 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@cmelica to si vieš teda predstaviť aká budem ešte viacej nedočkavá 😕 😀 áááááá ,dnes som,len 4 deň od vkladu 😝

apolenka6
13. nov 2012

@mirka2010 dukujem ,len neviem či budem testovať ..bojim,bojim 😢 asi si počkám,len na krv 🙂 no ved uvidím 🙂

mirka2010
13. nov 2012

@walta ahojky, citam, ze ty stale bojujes s tou tvojou milou svokrusou!!!! 😠 😠 😠 😠 ach, tieto nase svokry...naozaj, treba sa len obrnit a nejako to vydrzat...asi ina moznost nie je...ja som mala na cely vikend tiez svokru u nas...kolko krat som ja zatala zuby, ze to neviem ani spocitat....tiez by som mala o com pisat...ach, jaaaaj

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 ahoj dnes mám 18 den po iui 🙂 🙂 nie je prvá ja som bola už aj na ivf ale zmenila som centrum a podarilo sa 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@cmelica pravá ruka ale ja zvládam všetko 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@tinka9075 veľmi rada ,ved prišla tehu vlna ,že 😀 😀 😉 ?

mirka2010
13. nov 2012

@apolenka6 no jasne, vsak uvidis...ale ja by som asi nevydrzala si ten testik neurobit....hlavne naozaj, aby si bola v poriadku, v klude...uzivaj si tieto krasne dnicky...a dopraj si co len chces...isto si to zasluzis...a ten drobcek v brusinku tiez 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@mirka2010 dakujem Mirka ja som tomu verila od začiatku tak sa velmi teším 🙂 🙂 testík vám hodím len to mi musí muž dat lebo mám nový pc a v tom programe nejak neviem pracovat 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@apolenka6 ved som písala že tehu vlna tak musíme naskákat 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@dadax84 dakujeeeem ešte raz 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2012

@apolenka6 moja viem si predstavit tu nedockavost ...preto som testovala uz 6 den 😀 😀 😀 ale to som ja,nedockavec a mm je este vacsi...

mirka2010
13. nov 2012

@tinka9075 tak to je taka krasna sprava...ja sa neskutocne moc tesim...vidis, od sameho zaciatku si tomu tak verila, ze isto to je aj kvoli tomu, ze to malicke, alebo aj dve malicke to citili a su krasne u maminky...a ciarka je silna???

apolenka6
13. nov 2012

@mirka2010
@cmelica no ved uvidím ako ma budú páliť prsty ,test ešte nemám kúpený a ak ho kúpim tak až v budúci týždeň ..
a mm by mi asi nedovolil testovať ..si tak myslím ,ale ked je v týždni preč tak aj tak by si neporadil 😕 😀

tinka9075
13. nov 2012

@mirka2010 ja som tomu verila hned po iui aj doki mi povedal že sa podarí tak mal pravdu 🙂 🙂 no čiarka je fajnová žiadny duch 🙂 🙂 len vydržat do piatku na hcg som zvedavá či nebudú dvojičky 🙂 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@tinka9075 ako sa na ňu naskakuje ? na tú vlnu 😀 😀 ale nie viem už sa na nej vlním,len sa na nej udržať ako ty a babenky

tinka9075
13. nov 2012

@apolenka6 ja som na nu naskočila už v brne som mala taký pocit tehulka budem a hotovo 🙂 🙂

walta
13. nov 2012

@dadax84 ahoj... jasne, ze stoji na mojej strane... sak ona je primitiv

dadax84
13. nov 2012

@walta Moja svokra je nic moc, sem tam je sprostucka aj ma dobre povytaca, ale ta tvoja je teda "klenot"

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 tak super som citala ze si sla do brna a predtym si kde bola pls v akom centre? vy ste mali aky problem ked sa nedarilo? my mame menej spermosov takze uvidim no len nemam ziadne priznaky som 11 den pi iui prvej tak neviem.. 😒

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 ja som pochodila asi všetky centrá na sk 🙂 🙂 práve že my sme namali vážny problém spermoš ukážkový a na sk nás len hnali na ivf a doki v brne hned že pôjdeme najprv skúsit iui a vyšlo to 🙂 🙂 🙂 mna len brucho bolelo od druhého dna po iui 🙂 🙂

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 takze boli ste an v IScare v ba na sulekovej? ja tam som bola mam doktorku lattakovu strasne zlatu a hned po vysetrereni ze mame vyskusat najprv iui...aj si brala ten cloth ci jak sa vola liek na ovulaciu ked ti zacal mz aj si si pichla tu injekciu na uvolnenie vajicka do brucha a brala po iui utro?

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 chodili sme aj do iscare k válkymu 🙂 🙂 utoš beriem ja beriem toho viacej ja otehotniet môžem len som vždy potratila ale teraz to už vybojujem do konca 🙂 🙂 ja som brala 1 clostík a mala som dva folíky 🙂 🙂

mirka2010
13. nov 2012

@apolenka6 to je sice pravda...ze by mm nevedel 😀 😀 😀 vsak uvidis...hlavne urcite budes asi aj citit, ze sa nieco deje... 😉 😉 😉

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 on vas hned poslal na ivf? to je potom divne no...mna po zakroku bolelo brucho aj na druhy den troska a bola som unavena furt ale to urcite iba z utro a mala som zapchy a tak ale to tiez podla mna z toho...inak tento tyzden nic ziadna odozva..takze neviem v piatok mam ist na krv to bude 2 tyzdne presne po..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre