IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
22. nov 2012

@cmelica no, ved sa ja opytam v pondelok a opytam sa aj na sexik, lebo vsak abstinujeme od zacatia stimulky.....ja sa mam dobre, akurat dnes som sa tu chvalila, ze ma nic neboli, nepicha, netlaci mechur, nebyva mi zle...ale sedeli sme teraz u susedy na cajiku a trochu ma zacalo pobolievat mrchovato brusko....ale to asi maly zas trochu podrastol a spekuluje, ktorym smerom si rozsiri bunker 😉
Branko uz spinka?

kostickabonnie
22. nov 2012

@alibabaa tešíme sa na fotečku 😉

majca55
22. nov 2012

@alibabaa vau moja tak si už videla krasne držkaj sa 😵 😵

mirka2010
22. nov 2012

@tinasc ahojky, velmi ma mrzi, ze mas teplotu a bolesti...urcite si na to daj kelovy list a zabalit do tepla...ten kelovy list stahuje zapal a je to naozaj velmi ucinne...dufam, ze to nejakovydrzis, je to velmi neprijemne, ale musis odsavat este viac ako predtym, lebo ten zapal mas isto z toho, ze ti ostavalo v prsnikoch vela mliecka...drzime moc palce!!!

mirka2010
22. nov 2012

@alibabaa jeeeej, gratulujeme k srdiecku...vsak to bolo nieco predadherne pocut prvy krat srdiecko????

mirka2010
22. nov 2012

@apolenka6 no veru, aj ja som chcela tuzila to spravit tak, ze s topanockami mu dam tehu testik,ale bolo to uplne inak 🙂 no a ako reagoval?

tinasc
22. nov 2012

@kostickabonnie ďakujem uvidím 🙂

tinasc
22. nov 2012

@mirka2010 ďakujem, však už som zúfalá, že malý nechce sať, presne toto som si myslela, že odsávaním to všetko nejde von, že tam zostane veľa mliečka... uvidím, ako mi to povolí do zajtra...

mirka2010
22. nov 2012

@tinka9075 ja ti uplne verim, ze si vytesena, uzivaj si to ako sa len da....a vlastne kym budes tehotna, tak si to budes uzivat a uzivat ale ked sa male narodi...tak uz cela pozornost pojde len a len na neho 🙂

mirka2010
22. nov 2012

@tinasc je to tazke, viem...kazda maminka co poznam a len takto odsavala si presla zapalom...ale naozaj ten kelovy list je vyslovene ako zazrak....to mi vsetky hned vraveli, ze len to si dat a hned ako sa len da....a mat tie prsia v uplnom teple...aj po tom ako ti ten zapal povoli...a este nieco...ak budes mat bolesti, tak popros manzela, nech ti odava ustami mliecko on...lebo ak mas hrcu, tak ani odsavacka ti nepomoze, to musi ist von silnym tlakom...aj ked to bude priserne boliet, vydrz a urcite nech to urobi....daj vediet ako ti je....

tinka9075
22. nov 2012

@mirka2010 ja si to užívam len mne nejak ešte nedochádza že som tehulka 🙂 🙂 ešte to asi chvílu potrvá kým si to začnem naplno uvedomovat 🙂 🙂

zambilka
22. nov 2012

ahojte baby 🙂 tak už som mamina konečne malinký Leo sa narodil sekciou 27.10 o 12.55 hod mali sme 3kg a 48 cm je náádherny akurát ho strašne bolieva bruško takže v noci vela plačeme 😒

alibabaa
22. nov 2012

@mirka2010 v gf nepustaju srdiecko... neviem ake to je ... ale snad ho raz zacujem 🙂

kostickabonnie
23. nov 2012

@zambilka gratulujeme maminke aj Leovi a nech tie koliky rychlo prejdu 🙂

apolenka6
23. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2
Ahojte dievčatá dnešné HCG 813 😉 o týždeň dalšie sono ,činnosť srdiečka ,nie je to skoro? 😕 ja že za 2 týždne sa opäť chodí ....

elienocka
23. nov 2012

@apolenka6 krasne hcg 🙂

kostickabonnie
23. nov 2012

@apolenka6 super magdi, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 chodi sa az o dva tyzdne, ale asi sa ta chcu zbavit 😀 😀 😀 😀 potvrdia buduci tyzden srdiecko a dovi-dopo 😉

kostickabonnie
23. nov 2012

@apolenka6 a na sono ste nieco videli? ako sa tvaril mm? 🙂

apolenka6
23. nov 2012

@kostickabonnie no mm hovorí,že všetko vedel 😝 😀 😀
ved to na sone nebolo ešte nič vidno..aj dr.Krajkovič povedal,že ešte nebude nič vidno aj tak bolo 😉 ale povedal,že vidí to na tehotenstvo ,len si musíme na krvičku počkať 😕 tak ako mi môže o týždeň srdiečko biť?
mm ma nechce pustiť k PC ! 😠 😠

apolenka6
23. nov 2012

@tinasc to mi je ľúto ,že si chorá skoré uzdravenie ti prajem 😉

kostickabonnie
23. nov 2012

@apolenka6 jasne, ze bude srdiecko, ved aj ja som mala srdiecko, bolo to na 22.den po vklade. Ty pojdes na 20-ty? a sliznicu si mala aku? este ste dnes neplatili, ze nie?

kostickabonnie
23. nov 2012

@tinasc uz ti to polavilo? musi to strasne boliet, ze? ☹

dadax84
23. nov 2012

@apolenka6 Jej to je pekne ciselko, blahozelam 😵

dadax84
23. nov 2012

@kostickabonnie @apolenka6 @alibabaa Babule, ja som z vas taka stastna, ste ma neskutocne motivovali. V januari vybavim endokrinologiu, a na jar pojdem aj ja na IVF. Ak mi da lieky na stitku, mozem ist na IVF do 2-3 mesiacov? 😒

cmelica
23. nov 2012

@apolenka6 jeee krasne ciselko 🙂 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim a potichucky uz mozem gratulovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja som bola po tt na srdiecko 🙂

cmelica
23. nov 2012

@mirka2010 ahojte!! juj tak soplikujete?? ma len sopliky ci aj kakuska...drobatko nase krasne sa nam takto trapi...juj sak je to nespravodlive ked sa deti trapia ,ze im idu zubky a este popritom taketo neplechy ☹
my v pohodicke...sem tam Branusko strajkuje so spinkanim,ale zvladave sa cicikat na rukach,ale trosku s hrkalkami sa pobavit 🙂 na 2tt nas caka ockovanie a uz teraz mam z toho hruzu co bude 😝 😝 😝

cmelica
23. nov 2012

@dasaa ahojte kocky??? ako sa mi mate?? ako ste dopadli u lekara???

adikasala
23. nov 2012

@apolenka6 jej super cisielko krasne napredujete.....
teraz sa uz moze gratulovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a srdecko bude neboj 😲

apolenka6
23. nov 2012

@kostickabonnie nie dnes sme neplatili a neviem aká bola sliznica ,ako mi to mohlo újsť??! 😠 ale dr. hovoril,že je taká tehotná 😀 a to mi stačilo 😝

@cmelica inak si myslím,že nebude ešte nič vidno aj @sijust mi písala ,že najskôr mala žĺtkový vak prvé sono a až o týždeň srdiečko ,tak ak by hned nebolo tak si počkám ešte týždeň ....a ked tam nebolo nič vidno to by bol asi skok hned srdiečko 😕 😝 a tebe bolo už vidno?
@dadax84 to som rada,že sme ťa "NAKOPLI " 😉

@adikasala dakujem moja! a to som bola o deň skôr na sono ako by mi patrilo ,len v sobotu nerobia odbery krvi ,zajtra by bolo hcg ešte krajšie 😉

little_miracle
23. nov 2012

@apolenka6 gratulujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre