IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sherny
29. nov 2012

@tinka9075
dakujeeem 🙂

tinka9075
29. nov 2012

@sherny a za 14 dní bude pekný testík 🙂 🙂

sherny
29. nov 2012

@tinka9075 a vam aj doky povedal ze aby ste sa snazili aj doma po iui? bo nam hej ...

tinka9075
29. nov 2012

@sherny povedal ale sme sa nesnažili a vyšlo 🙂 🙂

sherny
29. nov 2012

@tinka9075 ja som si aj rano merala baz.teplotu a bola 36.5 a robila som si aj ovu test a vyzera to ze dnes bola ovulka alebo ete aj je.a pred ovulkou je teplota najnizsia ze?

tinka9075
29. nov 2012

@sherny tak to je super že si mala ovulku ja som mala ovulku večer pred iui 🙂 🙂 mala by byt teplota najnižšia pred ovu 🙂 🙂

sherny
29. nov 2012

@tinka9075 no ved ja rano som mala najnizsiu..tak to superrr

mirka2010
29. nov 2012

@dasaa takze buduci tyzden mate ockovanie??? asi aj my...zajtra budem volat dr, ze malemu je lepsie, tak nech to uz bude za nami...ach,tieto ockovania, to je nieco priserne....takze ste mali zlu nocku??? hmmmm, hadaj aku sme mali my??? jasne ze zluuuuuu, cestoval komplet celu noc...cely cas na brusku a lozil v spanku od zaciatku postielky po koniec a naspat...potom som si ho dala k sebe a tym ze som ho drzala rukou, tak sa zlostil, ze sa nemoze hybat...tak jaaaj, ja uz neviem...uvidime ako tato noc...ale je to veru narocne....a ako casto SImonka papkava??? cez den, aj v noci?

tinka9075
29. nov 2012

@sherny podarí sa neboj 🙂 🙂 posielam ti tehu výrusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
29. nov 2012

@sijust ahojteeee, tak uz mate 5 mesiacikov...a citam ze nasa mala frajerka je veru velmi sikovna...uz to veru nie je to babatko, ktore niekam polozis a ju tam aj najdes...a pockaj ked zacne lozit...to bude...ale je to krasne obdobie, mna len vsetci strasili, ze ake to bude...ale ano, je to narocnejsie,ale ake krasne obdobie 🙂🙂🙂 a je uzasne ze je smejko..to je znak toho, ze vyrasta v spokojnej a harmonickej rodinke a je jej s vami dobre...velkyyyyyy boztek posielame a drzkame palce pri ockovani....

mirka2010
29. nov 2012

@ursula5 tak takto krasne papka ten vas Jarinko??? no bude z neho zdravy a silny chlapcek...hlavne ze ste spokojnucki 🙂 to je to najdolezitejsie 🙂 a sopliky, ach vies co, ja som bola z nich zufala, tak rychlo physiomer a odsavat, pri predposlednych soplikoch nam to hned pomohlo...ale tieto co sme mali teraz, to boli skor zo zubkov a potom to preslo do infektu...takze mate novy pocitac??? to sa chalani vytesuju, vsak?

sherny
29. nov 2012

@tinka9075 este raz dakujeeeem 🙂

mirka2010
29. nov 2012

@tinka9075 haloooo a vy sa ako mate pani tehotnaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka2010
29. nov 2012

@apolenka6 tak zajtra je vytuzene sono??? drzime palce a moc sa tesime na obrazok bublinky 🙂

tinka9075
29. nov 2012

@sherny za málo 🙂 🙂

tinka9075
29. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok v pondelok idem na sono tak sa teším velmi 🙂 🙂 od 1 idem na rizikové no a doma až do pôrodu tak uvidíme čo budem robit doma 🙂 🙂

majca55
29. nov 2012

@apolenka6 Magdi držim palečky a tešim sa na fotečku 😵 😵

sherny
29. nov 2012

@tinka9075 a preco ides na rizikove? a v kt.si mesiaci?

tinka9075
29. nov 2012

@sherny ja som viac krát potratila tak preto som v 7 týždni 🙂 🙂

sherny
29. nov 2012

@tinka9075
to ma mrzi ale neboj uz budes len stastna 🙂))

tinka9075
29. nov 2012

@sherny dakujem ja viem teraz to dotiahnem do konca 🙂 🙂

dadax84
30. nov 2012
dadax84
30. nov 2012

34dc, robený dnes ráno, som v obrovskom šoku (2 rôzne testy)...........

niveagirl
30. nov 2012

@dadax84 To sú pekné koľajničky! 🙂 Prajem všetko dobré 🙂

dadax84
30. nov 2012

@niveagirl Som v obrovskom soku, nechapem, neverim a velmi sa bojim......

niveagirl
30. nov 2012

@dadax84 Neboja sa všetko bude v poriadku. Mysli len na pekné veci. K dokimu sa kedy chystáš? A zadarilo sa vám prirodzene či si bola na IUI?

niveagirl
30. nov 2012

@dadax84 Inak je to príjemný šok, prijala by som ho aj ja 🙂

dadax84
30. nov 2012

@niveagirl Na IUI som bola pred rokom, to sa nepodarilo. Teraz som behala po doktoroch, ze si porobim vysetrenia, a bola som rozhodnuta ist na jar na IVF. Ak by som bola tehu teraz tak to je prirodzene, boze bojim bojim bojim 😒

niveagirl
30. nov 2012

@dadax84 No vidíš, a ty si chclea ísť na IVF, a už nemusíš. Ale veď to, že si otehotnela prirodzene, je dobrá správa, moja nebojkaj sa a odporúčam ísť k lekárovi, nech ti to tehu potvrdí čím skôr, troška sa ukludníš.

lusipe
30. nov 2012

@dadax84
jejda super, velmi gratulujem 🙂....ake ak by som bola tehu?..podla tohto ty si uz tehu 🙂...skvele... 🙂..tesim sa s tebou...a to ti uz asi meska menzes vsak?..su krasne vyrazne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre