IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. dec 2012

@tinasc tiez na zaciatku mi spinkala v noci 2,5 az 3 hodky.Bude trosku starsi tak aj v noci bud pekne spinkat 🙂
@majca55 poslucha nas a stale sa na nas usmieva len blabotat uz nejak prestala ale za to sa vie pekne zlostit a najavo to da veru.Uz sme zacali papkat mrkvicku a docela jej to chutilo.Uvidime kedy zacne pekne sediet bo Simonka uz by teraz chcela sediet a pozerat televizor. 😵
@alibabaa ja som si s toho vobec starost nerobila skor som si povedala ze konecne priberiem aj ked moje predky by nemuseli ved som ich na svoju postavu mala trosku velke a po cas tehotenstva ani nehovorim.A teraz ach jaaaj.Aspon viem preco som pribrala.Ale veru mas podareneho mm 🙂.Hlavne je ze ste obaja v poriadku . 😵
@ursula5 mame sa dobre nasa ma 4mesiace aj 2 tyzdne.Papkame uz mrkvicku.No my sme este nekrstili ☹ bo ked sa mala narodila tak mm bol stale v praci a ked mal volno tak len cez tyzden aj to len 2 dni.Az teraz ma normalne volno co by sme aj mohli ju dat pokrstit ale povedali sme si ze az po novom roku.
@apolenka6 tak to je dobre znamenie a co sa tyka tych to som mala aj ja s tym problem.Najvia ked som robila na zaciatku v pizzerke to sa nedalo vydrzt.Ale nakoniec to preslo.

dasaa
2. dec 2012

@mirka2010 to vazne ? ved je to supeeeeer idem hned pozriet na vasho fesaka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. dec 2012

@cmelica jeeeeeeeej, ty si zlataaaaa.....ty si nas nasla skor ako my sme stihli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 normalne si ma tym dojala, ze si mu poslala hlas...velmi pekne ti dakujem a moc si to vazim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. dec 2012

@tinasc to veru ano...je riadna zima...ale ja som minulu zimu po sestonedeli chodila v takych zimach s malym von...v hlbokom kociku je super, ze male zababusis ako sa len da a moze spinkat dlllllho, predlho...nas vydrzal aj 4 hodiny....no a tie nase noci...to bola noc za odmenu...uvidis, co ti zajtra napise 🙂 a sopliky my mame presne v tom istom stadiu...nieco na pol ceste...aj ano, aj nie...ale dnes som prvy krat neodsavala, tuk, tuk, tuk

mirka2010
2. dec 2012

@dasaa tak supeeeeeeer, dufam, ze maly sa bude pacit 🙂 vies aka som z toho nadcena???? uplne som z toho mimo...taka som bola dojata ked som ho tam uvidila....a slzila som od radosti 🙂🙂🙂

mirka2010
2. dec 2012

@apolenka6 jasne ze normalne 🙂 typicke tehu priznaky...vsak tak to ma byt 🙂🙂🙂 len si to vsetko uzivaj...a tym ze idu Vianoce, tak budes isto aj poriadne rozcitlivela...ja som tie minule bola non stop dojata...a o tychto ani nevravim...nenormalne sa na tesim...🙂

dasaa
2. dec 2012

@mirka2010 verim ti ale ja to nemozem najst ☹

mirka2010
2. dec 2012

@dasaa je to na str. 8 fotka c. 3 🙂🙂🙂

dasaa
2. dec 2012

@mirka2010 jeeeej uz to mam 🙂 fesak aky je chutnucky

tinka9075
2. dec 2012

@mirka2010 Maroško je hviezda ked je v časopise super 🙂 🙂

mirka2010
2. dec 2012

@dasaa Daska moja, urcite sa coskoro mala zacne pretacat, to bude radosti...Marosko zacal tak okolo 4,5 az 5 mesiaca a veeeeelmi rad to robil aj pocas spanku...mozno aj Simuska to bude chciet skusat pocas spinkania...takze spinkaj naozaj s radostou,kym je to este tak ako to je...a super ze mrkvicka chuti 🙂 aj nasemu malemu veeeeeeelmi, doteraz 🙂 len ovocie daj az ked poskusas zeleninu, aby ti ju chcel papat 🙂 a ozaj, uz si ho nasla????

mirka2010
2. dec 2012

@tinka9075 no to ti poviem....🙂🙂🙂 tak sa z toho tesime, to sa neda ani opisat....🙂 a ty sa ako mas???

mirka2010
2. dec 2012

@dasaa dakujemeeeeee 🙂 pre nas najkrajsie dietatko na svete 🙂🙂🙂

tinka9075
2. dec 2012

@mirka2010 zatial ok už je lepšie dnes mi konečne chutilo poriadne jest čo sa teším 🙂 🙂 a teraz mi zase len treska chutí posledné dni 🙂 🙂 musím kúpit časopis a pozriet malého modela 🙂 🙂

tinasc
2. dec 2012

@mirka2010 no veru, však vonku je dobre, len ešte mi treba energie na to, aby som chodila vonku s kočíkom, keď som nedospaná 🙂 😉

tinasc
2. dec 2012

@dasaa ano, ano, aj ja si hovorím, že treba vydržať, bude väčší tak aj toho viac naspí... len som si už odvykla, malá spí celú noc, tú musíme z postele ťahať 🙂 😀

apolenka6
3. dec 2012

@mirka2010 jéj Mirka držím vám palce 😅 a dá sa to nájs aj na nete? alebo si musím kúpiť časopis 😨 ak sa to dá najsť aj na PC daj mi sem link,lebo ja to tam neviem nájsť ..alebo sa asi musím zaregistrovať? 😕

kostickabonnie
3. dec 2012

čaute kočky, čitam, že malé aj väčšie bambulky a bambulkovia sa majú dobre 🙂 @tinka9075 je dnes na sone? @apolenka6 ty ides az buduci pondelok?
ostatne kočky, nemáte náhodou doma zvyšný Utrogestan? budu mi chybat dve balenia a nechce sa mi ist po recept.

mirka2010
3. dec 2012

@tinasc hmm, ja viem, je to tazke, ked si tak vycerpana...a vahou si kolko uz isla dole??? lebo takato vycerpanost tomu poriadne napomaha... 😉

mirka2010
3. dec 2012

@apolenka6 ahojky, si zlata 🙂 no neviem, na nete sa to asi neda nasjt, ale ak by si chcela zahlasovat tak tu su presne informacie 🙂 sms na cislo 6661 s textom: FOTO(medzera)3(medzera)KONTAKTNE UDAJE je to krasne ze chces zahlasovat, dakujemeeeeee a ako sa nam mas????

buba13
3. dec 2012

@dasaa to je super. to zdravie je najpodstatnejsie. my idme zajtra na prve ockovanie. bojim sa toho. uz aj tak s malym nevladzem. cez den spi len 2hodiny. vsetko chce pozerat.... jaaaaj. co tak skoro zacinas s prikrmom? nemalo by sa az v 6mesiacikoch?

apolenka6
3. dec 2012

@kostickabonnie ahoj 🙂 áno @tinka9075 je dnes na sone tak čakáme krásnu fotku 😵
no jo idem až v budúci piatok 😒 mm skôr nemôže 😕 ale čo už vydržím aj ked teraz mi je to už nekonečno 😝
inak recept ti môžu poslať aj poštou ak by si chcela na ten utroš 🙂 a tvoj dr. ti ho nemôže predpísať?

apolenka6
3. dec 2012

@mirka2010 dakuje za informácie 😵 hlas vám pošlem aj ked neviem o čom je súťaž 😕 😀 asi si kúpim časák a budem mať aj čo čítať ..
dnes mi je fajn prevliekla som návlečky aj dala oprať ,trošku som dlážky pretrela a už vegetím ,dnes nikam nejdem a ani sa mi nechce je vonku chladno 😖

kostickabonnie
3. dec 2012

@apolenka6 cize ides az 14.12. ? no tak to cakame rovnako dlho, kedze ja az 18.12. Mne sa nechce ist k lekarovi len kvoli receptu a po druhe, este stale som nenasla preukaz poistenca a uz asi nemozem tolko klamat v lekarni, ze som si ho nechala u lekara 😀 ked kupim utroš tu na konikovi, tak preukaz nepotrebujem. 😉
vonku je hrozitanska zima, fuka tam taky mrazivy vietor. Ja musim skocit na socialku, ale neviem, ci sa ich aj pytat, kde su prachy, aby som ich nedrazdila. Ale nasla som to rozhodnutie, ze DNP mi zanika 26.10. no a ja som na pn od 19.10., takze podla mna by som mala dostavat pn-ku aj z toho DNP a este by to malo zachytit aj matersku....preto som ako na ihlach, kedy to konecne budem mat cierne na bielom 😠

siinda
3. dec 2012

@kostickabonnie a ja som si až teraz všimla že si tehulka? tak gratulujem,,a ako ti je?

kostickabonnie
3. dec 2012

@siinda ďakujem, tak podarilo sa az IVF, snad az do uspesneho konca. Ja sa mam dobre, len momentalne som strasne hladna - asi kazde dve hodiny - ani napojom, ani jablckom neoklamem ten hlad. Takze momentalne ma napadol granadir, tak uz sa varia cestovinky 😝 a vy ako pokračujete? 🙂

siinda
3. dec 2012

@kostickabonnie strasne sa tesim,,ja idem v polke janura na KET , ale mame len jedno embrijko tak neviem ci sa preberie po rozmrazeni,,a ak nie tak mi Harbulak povedal že vo februari mozme ist znovu na IVF,,tak si aspon užijem lyzovacku,,,a to je super že sa vam to takto podarilo..len nech vsetko ide ak ma..a papat treba ono sa to ustali,, 😉

kostickabonnie
3. dec 2012

@siinda tak sa urcite ozvi, ked bude mrazacik v brusku, aby sme ti tu mohli drzat palce....v tejto teme je totiz specialna tehu vlna a kto do nej vstupi, neolutuje 😉 😉 😉 😉

kostickabonnie
3. dec 2012

@alibabaa na fotke vyzeras taka utla, vazne si teraz taka sexbomba? 😉 😉 mne tiez trochu podrastli, alebo si to len myslim, lebo podprsenka mi je stale dobra, tak neviem, či už môžem hovoriť o dvojkach 😀 😀 😀

mirka2010
3. dec 2012

@apolenka6 dakujemeeee, je to velmi mile, ze za Maroska zahlasujes 🙂 je to fotosutaz na temu jesenne radovanky, vybrali tam 15 fotiek a medzi nimi nas Marosko...proste som z toho stale taka stastna....teda cela rodina to neskutocne prezivame 🙂 inak ten casopis je skvely aj pre tehulky a potom ked si poodkladas cisla, budes mat skvele rady aj ked bude uz babatko na svete...ja ho citam ako sa Marosko narodil a odkladam vsetky cisla a teraz ked je sesternica tehotna, uz ich ma odomna doma a cita a cita 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre