IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
5. dec 2012

@miranda123 ahoj kludne sa popýtaj čo ta bude zaujímat ja mám za sebou 3 ivf 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2012

@miranda123 opytaj sa @tinka9075 @cmelica ona by ti mozno viac povedala o tom 😉

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 vidis a ja som zabudla ze aj ty vies nie co o tom dobra som 😠

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa ja som to mala tak vymyslené že bude jedno a potom o dva roky druhé len sa mi to nejak nepodarilo 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 nevadi tak uz mas dva a vychutnas si to naraz.No mi zatial vobec neplanujeme druhe sme velmi radi ze mame malu.

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa ved ja som ešte v šoku ale kamoška má tiež dvojky a hovorila mi že velké problémy s nimi nemala a čo bolo dobré sa pekne spolu hrali 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 no ved to je super budu sa hrat spolu spinkat a aj byt sa 😀 ved to patri k tomu.Moja musim koncit idem dat simonke papat aby mohla pokracovat v spanku.Potom popiseme.Pohladkaj za nas brusko 🙂

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa presne tak posielam Simonke cmuk na líčko 🙂 🙂 bruško hladkám stále 😉 😉

mirka2010
5. dec 2012

@tinka9075 dakujeme kraaaaasne 🙂🙂🙂 moc potesi takyto kompliment pre nasu lasku 🙂🙂🙂 a kedy to chces povedat rodine????

tinka9075
5. dec 2012

@mirka2010 našim to poviem na vianoce mamina asi bude plakat lebo dvojky v rodine nemáme 🙂 🙂

mirka2010
6. dec 2012

@tinasc tak je to velmi dobre ze je hladosko....lepsie ako keby nechcel papkat....a ozaj aky je u vas MIkulas???? Marosko vcera stretol ozajstneho Mikulasa ( moj ocino sa tak naozaj vola a prezliekol sa do kostymu ktory bude chodit v Skanzene a dal mu darceky, tak bolo to krasne a pre mna veru aj dojimave ) 🙂

mirka2010
6. dec 2012

@tinka9075 tak jasneeee ze mamina bude plakat...ako inak...vsak to je super sprava a dve vnucatka naraz aj velka vzacnost 🙂 a to vydrzis do Vianoc????

sijust
6. dec 2012

@dasaa ahoj moja,ja som to mola pocas tehotenstva,teraz som to uz dlho nemala...to je oslabena imunita...ja som taka rada,ze sme kupili odstavovac,tatik kazdy vecer robi jablkovu stavu,uz nam tusim miesto krvi stava tecie 😀 ale chvalabohu sme zdravi....nemam taketo problemy,ale vlasy mi neuveritelne padaju...hrozneeeee 🙄 a tebe?inak sa ako mate?uz ste boli na druhom ockovani?my uz mame po...pozdravujeme vas 😲

mirka2010
6. dec 2012

@dasaa jemine vy ste neskutocne zlatiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vsetkym vam mooooooc dakujeme aj svagrinej, to je od vas naozaj moc krasne, ze ste mu poslali hlas,....aj manzelovi moc dakujeme za kompliment...no teda, velmis i to vazime, dakujeme 🙂
a Simuske je ako po ockovani??? ako ste to zvladli??? dufam, ze len dobre...fukame jej nozicky na dilaku 🙂🙂🙂 nech ju ziadne hrcky netrpai ani boliestky 🙂

buba13
6. dec 2012

@tinasc to su cely chlapi! 😉

buba13
6. dec 2012

@dasaa davam mu um plus moje este ked sa tvori. moje moc nechce, ale skusam stale prikladat a odsavat 😒

sijust
6. dec 2012

@mirka2010 ahojte,az teraz som nasla vas mailik...prave sme poslali smsku...casopis nemam,takze neviem o aku fotku ide,ale dufam,ze Marosinko vyhra 🙂 ako ste dopadli na ockovani?vsetko ok?

tinka9075
6. dec 2012

@mirka2010 ja vydržím do vianoc fotečku som prefotila a dám to našim pod stromček v rámiku tak budú revat obaja 🙂 🙂

kostickabonnie
6. dec 2012

čaute kočky, nestíham vás čítať, lebo mám pracovný blázinec, najhoršie je, že už mám všetko na háku, nedodržujem termíny a sľuby....len sa chcem všetkého zbaviť a užívať si tehotenstvo 😖
vonku krásne sneží, uplne tichúčko, je to nádhera 🙂 🙂
už som to raz písala, neviem, či ste sa s tým stretli, mne ten utroš pár dní vyteká - vodnatý biely, ale potom, ako keby sa tam nahromadil, tak raz za týždeň zo mňa vyjde taká šedá zmes vo veľkom množstve v konzistencii ako zubná pasta alebo krémový púder. Dúfam, že to nie je nič zlé. Neprihodilo sa vám nič podobné????

apolenka6
6. dec 2012

@kostickabonnie Ahoj ! ja že kde si sa stratila?! 😨 ja som tu bola tiež menej čítala som knihu a začnem ešte dalšiu 😝
ako sa inak cítiš ,asi fajn ked musíš ešte pracovať ..už nech to máš všetko spravené a máš pokoj a môžeš tehulkovať 😉
no ja nemám ten problém s utrošom to som ti už písala ,určite to nie je nič zlé 😉
ja mávam od soboty ťažobu ,ráno vstanem ešte v pohode naraňajkujem sa a potom to začne všetko ma zaťažuje aj voda ,síce negrckám ,ale niekedy by som radšej 😝 k večeru mi je ,lepšie aj ked nie vždy ..
a čuch mám ako stopovací pes všetko cítim vôňu,zápach 😕
inak nevieš od kedy sa ráta tehu? od poslednej MS ?

sandra077
6. dec 2012

@kostickabonnie cafko v prvom rade gratulujem k tehotenstvu vyslo ti to na prvy krat iui? ja som teraz 6 den po druhom iui tak cakam..inak si davam tiez utros vteka mi vzdy ked si ho dam tak hodku potom biely ale podla mna to je normlane ze to tam praskne a potom vyteka...skus sa poradit s doktorkou ze ci je to normalne lebo si davam kazdych 12hodin a hlavne cez noc je to neprijemne.. ☹

tinasc
6. dec 2012

@mirka2010 veru je to hladoš a už netrpezlivo čakám, kedy prestane pýtať aj v noci 🙂 🙂 🙂 ale nie, dám mu kedy si zapýta 🙂 dnes u nás bude Mikuláš rozsvecovať stromček, tak ideme pozrieť 🙂

tinka9075
6. dec 2012

@apolenka6 ty si tu nejak dlho nebola 🙂 🙂 kedy ideš na sono? 🙂 🙂 ja idem 17 do Brna doki ma chce ešte vidiet ak bude dobré počasie tak pôjdeme predsa jemu len najviac verím 🙂 🙂

apolenka6
6. dec 2012

@tinka9075 ja až v budúci piatok idem 14.12.ešte je to daleko 😝
áno bola som tu menej čítala som knihu a začnem dalšiu a zajtra príde mm ,tak zas mi schmatne PC 😀
a mne až zajtra príde Mikuláš 😠 😉
ešte som zabudla spávam 2 x za deň okrem noci!! ja za to nemôžem ked sa mi chce :-P

tinka9075
6. dec 2012

@apolenka6 ja som myslela že ideš už zajtra 🙂 🙂 u nás už bol miluláš ale ved ja mám pekného mikuláša dvoch drobcou v brušku 🙂 🙂 síce som to ešte nerozdýchala ale snažím sa 🙂 🙂

apolenka6
6. dec 2012

@tinka9075 no vidíš akého dvojitého Mikuláša máte ,neboj zvládneš to ..ved aj tak si o inom ako o dvojkách nehovorila 😝 😉
nie žiaľ až v budúci piatok ideme ,pôvodne by sme mali ísť teraz v pondelok ,len mm bude v práci tak sa to posunulo až na piatok ...ale v budúci týždeň sa mi to bude lepšie odratávať 😅

tinka9075
6. dec 2012

@apolenka6 ved dnes som sa rozprávala zo susedou mi gratulovala aj ona má dvojičky ale už majú 16 rokov tak mi povedala že aby som sa nebála vraj dvojky sa pekne spolu zahrajú a za chvílu ma ani nebudú potrebovat 🙂 🙂 treba to brat tak ako mi doki povedal je to zázrak a dlho som na ne čakala tak to mám za čakanie 🙂 🙂

kostickabonnie
6. dec 2012

@apolenka6 ahoj, no v našom prípade sa to počíta nejako inak, keď pôjdeš na sono 14.12. tak sa ta spytaju na den OPU a hodia do stroja a vyjde im termin pôrodu. Nedá sa to počítať od MS, lebo mne napríklad robili OPU na 18dc. Podľa MS by som mala mať termín 13.7. a podľa nich 16.7. keď som si to dala spätne, tak mi to počítajú 4 dni po začatí MS. Ale to je asi u každej individuálne.
Aj ja čítam super strašidelnú historickú knihu o Draculovi (keď sa mi nechce pracovať)
Cez deň nespím, ale večer o 22,00 odkväcnem ako hnilá hruška až do rána do 7,00 hod.
Dnes som bola v NR a šla som okolo vianočných trhov, tak som si musela dať cigánsku pečienku, lebo na mňa zrazu prisšiel taký hlad 😕 😕 😕 ako každé dve hodiny 😀 😀 😀

apolenka6
6. dec 2012

@tinka9075 len si dávaj pozor,to je najdôležitejšie teraz 🙂

tinka9075
6. dec 2012

@apolenka6 dávam neboj ale doki na sone povedal že sú to pekné a silné miminka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre