IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a musím zvládnut iné mi nezostáva 🙂 🙂 ja by som ich už mala 5 detičiek 😀 😀 ja som dokimu napísala mail a on mi odpísal aby som prišla na konzultáciu tak som šla všetko sme prebrali a riešili čo dalej 🙂 🙂 ked pozrel výsledky tak povedal že žiadne ivf mne stačí iui a mal pravdu 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@kostickabonnie no už tomu neverím , ja nemám problém otehotnieť, len vždyy v prvom trimesti potratím....

kostickabonnie
19. dec 2012

@rachel36a no, veď @tinka9075 mala ten istý problém....takže keď sa to podarí, treba hneď nasadiť nejakú liečbu, ktorá zabrala aj tinke 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 tiž si veľakrát potrtila, aj ti zistili prečo? mne nezistili nič, otehotniem aj prirodzene a potratím v prvom trimestri... pošleš mi IP meno a číslo na toho doktora, chceli by sme sa poradiť či má význam niečo ešte skúšať... lebo nás nahovárajú na IVF a neviem či to má šancu ked mám ten AMH hormón už nulový

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 teda mailovú adresu...

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a presne ako píše
@kostickabonnie ja som vždy otehotnela a v prvom trimestri potratila 😖 😖 a doki v Brne hned nasadil Prednison anopirín pichám fraxiparín a zatial to ide ok a budem končit prvý trimester aj doki sa vyjadril že teraz bude všetko ok a donosím bábetká 🙂 🙂 a zatial to všetko vyzerá že všetko je v poriadku 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@kostickabonnie lenže tinka má v poriadku hormóny, ja už nie...

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 mne to tiež môj doky na klinike doporučil, brala som prednison, fraxiparín a utrogestan ale neotehotnela som tak mi to dnes kázal vysadiť ... ďalšiu konzultáciu mám 31.12.... na silvestra... 😀

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a a do akého centra chodíš?som ti písala ip mail na dokiho v brne 🙂 🙂

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 ja chodím do ISCARU v MT... dakujem za ten mail...

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a aj ja som tam chodila ešte ked tam bol doc.Tomáš 🙂 🙂

majca55
19. dec 2012

Babulky moje zlate všetky vas pozdravujem a dufam,že darčeky nakupene a popečene už mate 🙂 a tehulky davajte pozor na fazulky 😲 a mamičky na detičky 😲 ja už mam nakupene už len dopekam a tešim sa na vianočnu pohodičku 😵 😵

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 no teraz je tam Gallo

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a viem som ho tam raz zažila ked docent odišiel ale mne velmi nesadol 😖 😖

tinka9075
19. dec 2012

@majca55 tz si šikovná ja ešte nemám napečené nič ani sa mi nechce ale musím sa donútit 🙂 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

@majca55 jej, a na teba som vcera v noci zabudla, prepač 😢 tak ja este nemam nič hotove, ale darceky uz priebezne nakupujeme...hlavne pre deti. ty si teda šikulka 😉 ja by som si strasne dala vajecny konak, taky domaci, ale tento rok ho musim ozeliet 😖

rachel36a
19. dec 2012

@tinka9075 mne sa zdal fajn, len teraz som sklamaná, ale nie vždy sa to môže podariť

adikasala
19. dec 2012

@apolenka6 ahojky no nic nestiham aj ked mam pc tak nic nestiham 😒 mala mi strajkuje nic mi nechce papat a mala aj hnacku ..vsetko dokopy,,,a asi aj tie zubale uz budu,,,dnes vecer normalne zatala pusinu ani jednu lyzicku som do nej nedostala 😀 potvorka jedna,,,teraz k tebe vydim ze uz mas, aj vodicak no super a to stvojimi rodicmi je krasne 🙂 🙂

adikasala
19. dec 2012

@tinka9075 moja ako satesim ze sa drobci maju dobre asuper ked to bude parik krasne 🙂

adikasala
19. dec 2012

kocky s novym vodicakom vsetkym vam gratulujem a tesime sa svami 🙂

adikasala
19. dec 2012

@majca55 majuska aj tebe by som dopriala pod stromcek ten najkrajsi darcek,,,,treba iba verit a byt pozytyvny

tinka9075
19. dec 2012

@rachel36a ved to aj ja som bola sklamaná ked nám navyšli ivfká 😖 😖

tinka9075
19. dec 2012

@adikasala ahoj aj ja sa teším že je všetko ok 🙂 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@tinka9075 jeeeej, to by bolo uzasne keby boli parik 🙂 aj dievcatko aj chlapcek...juuuj,to je tak roztomile,malo sa to uz vidi, ze byva parik a pritom je to tak rozkosne...to je neskutocna vyhoda, budes mat aj synceka, aj dcerku naraz...ach, ake uzasne 🙂🙂🙂

mirka2010
19. dec 2012

@majca55 ahoj zlaticko nase 🙂 my sme dnes vypekali u mojich rodicov,zajtra este budeme zdobit pernicky,uz ta atmosfera je tu...vsetko rozvoniava, je to uzasne 🙂 a hlavne sa tesime pod stromcek, kvoli malemu 🙂 a vy ako??? ako sa mas???

tinka9075
19. dec 2012

@mirka2010 to dúfam že doki mal pravdu a bude párik najprv si myslel že budú dvaja chlapci no ved uvidíme 🙂 🙂 ale budem mat dve detičky a stačí 🙂 🙂

mirka2010
19. dec 2012

@kostickabonnie hmmm,ale aj tak je uzasne ze takto idete..aj ja by som chcela, len v minulosti stale nieco bolo preco nie a teraz ked mame maleho tak uz sa vobec neda ist...a isla by som, naozaj...takze Mastalir nic moc??? ani taky fesak nie je na zivo??? 😀 😀 😀 😀

mirka2010
19. dec 2012

@tinka9075 ved to je uplne jedno...jasneeee....ale ten parik to by bolo naozaj skvele...vsak Grochal ti uz mozno aj nieco naznaci🙂 mne jasne uz v 14tt povedal dc.Tomas ze je to chlapcek 🙂

tinka9075
19. dec 2012

@mirka2010 ved ku Grochalovi idem v 13 týždni zajtra sa objednám tak som zvedavá čo povie 🙂 🙂 písala som aj docentovi ten je velmi štastný že sa podarilo 🙂 🙂

kostickabonnie
19. dec 2012

@mirka2010 no, zobrala som si sice puzdro, ale okuliare ostali v aute, takze z predposledneho radu som si tvare len domyslala 😀 😀 😀 ale plešinu som mu videla 😀 😀 neboj, vsak ked bude Maroško väčší, niekto ho postráži a vy si vyrazíte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre