IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
16. okt 2011

@apolenka6 Ach jaj, to je trubka, nemam slova, ....toto je najhoršie, ked si zamestnavatelia-nevážia zamestnancov. 😔 ...nebojkaj, ak ma prist nova robota, tak pride 😉 ...kedy my pokvakame? však vam o chvilu a tie prestavky zruši 😠

apolenka6
16. okt 2011

@katy33 ja neviem kedy pokvákame 😕 presne do 30min. musím prísť to ani káva nevychladne 😒 a po robotke ty nemôžeš ked si PN a ani nechcem aby si moc chodila pre tvoj krčok ,aby sa ti nič nestalo 😉
vždy sa ťa zabudnem spýtať už máš stolík poskladaný? ved ty si ako domáci kutil

sijust
16. okt 2011

@katy33 @apolenka6 dnes som mala take pekne popoludnie...milujem cajovne, tak ma mm zobral do jednej u nas v Tn pod hradom....tak nam bolo fajn... 🙂 mm krutil hubenkou, on caj bez kila cukru nevypije ani za svet 😀 ale ja som prava cajickarka...ziadny cukor,med...sme sa tam prihovarili drobcekovi...skarede myslienky boli prec,len to podbrusko nestastne...boli cim dalej tym viac...tak uvidime,ja som minule dostala ms jedna radost,aj ked som utros brala...takze som zvedava...nemam odvahu si test spravit a neviem,ci si ho vobec spravim....verime, ze drobcek s nami zostane 🙂

lenisko1
16. okt 2011

@katy33 tak mi ich posli hehe

apolenka6
16. okt 2011

@sijust tá bolesť podbruška si myslím je dobrá 😉 fakt si to myslím ,určite si drobček stavia základy domčúrika 😅
ja som toho môjho dnes chcela vytiahnuť von a nedalo sa....unavený je ,v práci je stále na nohách a behá po schodoch hore dolu ,aj aj teraz bude odchádzať preč do práce 😒
ja čajík mám rada 😅 tiež mi viacej chutí bez cukru ,skôr kávu si prisladím 😕
dnes sa mi snívalo že som si tehot. testy robila a nie jeden 🙄 a aj cez MS -už mi asi šibe 😀 ...ale ked ti poviem čo sa mm snívalo?!? 😨 že ho zvolili za starostu a v dedine kde ani nebýva 😀 😀 😀 to sú sny !! že ? 😀 😀 😀

adikasala
16. okt 2011

@katy33 ahoj katuska ale si toho popisala dnes velmi som sa pobavila 😀 😀 😀 ty vazne trepes to mi tu chybalo!!!1 🙂

anemary21
16. okt 2011

ako naucit babatko papat z flase

adikasala
16. okt 2011

@sijust @pici uz cakam na krasne spravicky!!!!testujte som nedockava velmi vam prajem kolajnicky 🙂

dzuli08
16. okt 2011

Ahojte babenky. Tak na nás to ešte stále neprišlo a tak zajtra nástup do nemocky. Budú mi asi dávať vyvolávačky. No je mi to už jedno, všetko vydržíme, len nech babuľku už držím v náručí. Ale je to taký zvláštny pocit. 😅
Potom napíšem Lucke a tá vám dá vedieť.
Tak pekne tehulkujte a všetkým držím pršty :D

majca55
16. okt 2011

@dzuli08 držím palce 😲 😲

apolenka6
16. okt 2011

@dzuli08 jéééé tak sa nám drž moja !!!!!!!!!!! už sa tešíme na fotočku malej 😕 snád to nie je chlapec 😀 rada by som sa tiež pripravovala na pôrod ,neboj zvládneš to ako aj druhé to zvládli !!!!!!

pici
16. okt 2011

@adikasala daj pokoj s testami. este je moc skoro.... a ja uspesne odolavam :D
@dzuli08 zlatko moc na teba zajtra budem mysliet.. nech to mas co najskor za sebou. tesime sa na fotecky.. a co najkrajsi porod prajeme s fazulkami :D
@anemary21 to si si asi pomylila temu

sijust
16. okt 2011

@adikasala moja,este som nerobila test a ani nemam odvahu si ho urobit,bojim saaaa 😀
@dzuli08 zlatik,drzim palce,myslim na teba,opatruj sa...vecicky uz mam pozehlene,budem nahadzovat,takze,ked sa vratite z nemocky mozete nakupovat 😀

buba13
17. okt 2011

@cmelica @tinka9075 ja som tu 3 dni nebola a ako pisala tinka, tak zajtra to test a aj krv u mna isti. Boli ma strasne podbrusko ako pred menzesom. Prsia ma bolia a menim naladu velmi. Raz by som niekoho uskrtila a raz sa rozplakala. Uf. Meriam aj bazalnu teplotu, ale ta je stale okolo 37,9°C :-/ Ale aspon sa mi cez vikend splnil sen a soferovala som Kiu Sportage automat v plnej vybave 😉

tinasc
17. okt 2011

@sijust neboj sa moja, všetko bude v poriadku aj bábo sa udrží, verím, že máš také sny, aj ja som mávala, asi to je podvedomie, že sa bojíme, aby všetko dobre vyšlo... nestresuj a buď v pohodke, všetko bude dobré 🙂
mne sa minule snívalo, že máme bábo, tak snáď to bude nejaké znamenie... len odvtedy sa mi také nesnívalo, ale chcela by som 🙂

tinasc
17. okt 2011

@pici pekný kočiarik, bože ja keď som kupovala kočík, tak také ešte ani neboli... a ešte ho mám, snáď sa nám ešte zíde 🙂

tinasc
17. okt 2011

@dzuli08 moc a moc držím palce, nech všetko dobre dopadne a nech sa čoskoro tešíš s babulkou v náručí 🙂

mirka2010
17. okt 2011

@katy33 ten tvoj kocik je nadherny...presne podla mojich predstav, ale neexistuje dat zan skoro 1000 euro...ach, jaaaj....je nadherny...ja by som cierny chcela a ladila by som ho so zelenymi doplnkami...aj fusacik mam taky krasny zeleny....no mne moj dr ohladom tych kontrakcii nic nevysvetlil, ale ja z toho nerobim nejaku dramu, vsak to uz mam dlho, tak co uz mam robit...mam byt viac v klude...a jest to magnezium...najhorsie mi bolo pred tyzdnom a vcera...to som mala vyslovene bolesti ako tesne pred poriadnym spustenim menzes....a to som uz riadne vystrasena, ze co zase....a mne moc klud vcera ani nepomohol, bolelo ma to aj v klude....tak neviem, uvidime co bude zajtra....
tak som zvedava ako vam dopadne sono???? budete mat aj nove fotocky, vsak???? tak pridaj do albumu, nech malicku uvidime 🙂

mirka2010
17. okt 2011

@dzuli08 ahojky zlaticko, my hlavne tebe drzime palce...aby malicka prisla na svet v poriadku a aby ste boli obe ok....budeme cakat na spravu...velmi sa tesim 🙂

lenisko1
17. okt 2011

ahojte, ja by som najdrasej už teraz robila test či iui vyslo alebo nie... len este je veeeelmi skoro od piatku hehe

ursula5
17. okt 2011

@sijust ahoj no ako sa cítiš??? všetko v poriadku, kedy máš ísť na krv 🙂

sijust
17. okt 2011

@ursula5 moja,keby som tej trpezlivosti mala trosku viac 😉 tento druhy tyzden je vzdy horsi ako ten prvy ☹ trosku ma znepokojuje to podbrusko...min.mesiac som mala 20teho ms...tyzden mi meskala,tak mam obavu,ze sa zase hlasi o slovo...a na krv idem az o tyzden...24teho...kedy by som si mohla spravit test?

sijust
17. okt 2011

@tinasc mojka,dufam,ze mas pravdu...no ako to tento tyzden vydrzim to fakt neviem 🙂 rada by som si spravila test,ak nan naberiem odvahu,asi cez vikend...lebo ten cas,kym zavolaju z centra je na odstrelenie ☹

pici
17. okt 2011

@sijust mne vychadzaju kramy na piatok :D a brucho ma boli uz dnes ?????? nerob test skor ako v sobotu... podla mna...

sijust
17. okt 2011

@pici moja,mna boli uz od utorka...stale chodim na vcko ze uz urcite mrcha... 😠 jasne,ze nebudem skor testovat...bojim sa,ze nebudem vobec 😀 ja mam uplne PMS priznaky....total...

pici
17. okt 2011

@sijust ja to neriesim. od kedy som zacala tieto zakroky absolvovat. tak sa kazde rano budim s totalne plnym mechurom. a to pri tom idem spat o polnoci, vypisam sa nepijem a rano mam mechur namiesto budicka :D netreba priznakmi zatazovat mysel... urcite je vsetko tak ako ma byt.. ja mam navstevu moj krsniak maly krasny najmensi tu hajka...

sijust
17. okt 2011

@pici jeej,malicky... tak sa mozes s nim pomojkat,to by som aj ja brala 🙂 mas pravdu,tie priznaky su zabijak....akurat fotim handry na predaj,ved to neubuda pomoooooc 😝 moja a ty ides na krv v po ci ut?budes testovat?

alibabaa
17. okt 2011

@sijust @pici @ursula5 @mirka2010 @tinasc @apolenka6 @adikasala @katy33
tak prvy diphereline mam za sebou.. mam dnes taky divny pocit, ze by mohla prist mrcha.. tak som radsej volala do GF... a ze mam prist na inj. uz dnes.. dnes rano som bola aj na predop. vysetreniach, lebo ten co mi ich robi ide vo stvrtok na operaciu.. tak a teraz mi volali, ze mam nejake protilatky ci co a zajtra znova na krv... slak ma trafi ak to budem musiet stopnut...

sijust
17. okt 2011

@alibabaa zlatik,tak uz mas prvu za sebou...nebolelo?pichla si si sama?s tymi vysetreniami ma to mrzi...neboj,urcite to nebudes musiet stopnut,hlavne klud 🙂 myslim na teba a nezabudaj-vela vody!!! 😉

riami78
17. okt 2011

Ahojte, podarili sa niekomu pri IUI dvojičky? Ja mám dva folíky - 19 mm a 15 mm. O dva dni mám ísť na IUI. Boli ste na tom niekto podobne? Brala som Clostyl 1. mesiac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre