IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
29. okt 2011

@mirka2010 dakujem pekne... no snažim sa úživať, ale ešte nie veľmi. Vieš ked máš za sebou 2x potrat tak to ešte u nas nic neznamená. Tešíme sa ale tak este potichu aby sme bábo nevylakali 🙂

adikasala
29. okt 2011

@pici zuzi ahoj videla som ze vam to znovu nevyslo....co to verila som ze to uz musi vyjst 🙂 🙂 naber novych sil do dalsieho boja radit ti nebudem viem ze v tejto situacii musis len ty vediet ako.. 🙂 dlho som tu nebola ,nebola som schopna nicoho 2 tyzdne na zaplakanie 😉 vyzera to ze uz mi to prechadza dufam...

adikasala
29. okt 2011

@lenisko1 ahoj gratulujem 🙂

mirka2010
29. okt 2011

@majca55 ahojky 🙂 ano, ano, aj mala prechadzka bola, ale fukalo a bola som slabsie oblecena, tak sme radsej boli dnu v mirage a kocik je pekne u brata na domceku az do porodu...lebo sme povercivi 🙂 a este sme aj v merkury markete kupili rozkladaciu sedacku do hostovskej....takze uspesny vyjazd 🙂 len tie kolony naspat...isli sme vyse hodiny domov....a ty sa ako mas???

mirka2010
29. okt 2011

@lenisko1 moj zlata...tak to je jasne...ach boze, 2 x potrat...to uz ani pomyslenie....toto malicke uricte s vami krasne ostane....a bude vam cely zivot robit len a len radost 🙂

lenisko1
29. okt 2011

@mirka2010 dakujeme snad mas pravdu

lenisko1
29. okt 2011

@adikasala dakujem

cmelica
29. okt 2011

@lenisko1 super 🙂 gratulujem 🙂 🙂 🙂

pici
29. okt 2011

@lenisko1 gratko, opratrujte sa

tinka9075
29. okt 2011

@cmelica ahoj kedy ideš na iui?ja idem v pondelok na sono uvidím aké budú foliky a ideme na to 😉

petka0123
29. okt 2011

Ahojte, som tu nová. Chcem sa opýtať... som 13 deň po transfere, po predľženej 5 dňovej kult. dnes som si robila test a bol neg. Na krv idem v ponelok, mám ešte dúfať...vobec nekrvácam ani nešpiním....dík

sijust
29. okt 2011

@walta nosis pod srdieckom zdrave babatko!!!!! 🙂

sijust
29. okt 2011

@lenisko1 gratulujem 🙂

sijust
29. okt 2011

@petka0123 Ahoj,skus pockat na krv...je to najspolahlivejsie....to ze nespinis ani nekrvacas je dobre,ale moze to byt aj z utrogestanu...uz si mala dostat ms?prsia alebo podbrusko nebolia?

mirka2010
29. okt 2011

@sijust zlatko a ty sa mi ako mas???? ako sa citi nasa tehulka, som ti aj pisala a ty nic ☹ hlavne ze si tu a vidime, ze si ok 🙂 kedy by ste mali ist na srdiecko? uricte by ho uz malo byt pocut 🙂

petka0123
29. okt 2011

@sijust ďakujem,ms som mala dostať 25.10., ja nemam utoš,ale si picham agolutin,myslím , že te je ešte silnejší, podbruško sa niekedy ozve-prsia asi nič, no uvidím ešte raz ďakujem,všetkým babám držím palce...

sijust
29. okt 2011

@mirka2010 milacik,ja som tebe neodpisala??????to neni mozne....som si asi nevsimla,prepac mojko ☹ musim si zaklopat citim sa velmi dobre,v noci som si dala taku bezsvovu podprdu a prespala som celu noc 😀 akurat peciem strudlu,som dostala nenormalnu chut 😝 v pondelok ideme na sono,myslis ze by sme uz mohli aj srdiecko pocut?to by mal byt 6tt...mojka,ja sa nemozem dockat,dufam,ze bude vsetko ok...katy ma strasila s dvojkami 🙂 myslis,ze to hcg 980 bolo az take vysoke na 5tt?

sijust
29. okt 2011

@petka0123 aha,to nepoznam...no ved uvidis v pondelok...lebo ked nie je tehu niekedy su tie priznaky ako pred ms....preto som sa pytala...drzim palce 🙂

petka0123
29. okt 2011

@sijust ďakujem ešte raz,v podelok držím palce

mirka2010
29. okt 2011

@sijust noooooooo 🙂 hcg je naozaj nejake moc vysoke 🙂 ja som ho mala polovicne presne v 5 tt, ked sme zistili ze cakame nasu lasku....ale neviem, vsak vsetko je tak individualne....🙂 ale vy ste si dali vlozit len jedno, nie???? ze by sa udialo este delenie??? no tak by boli dve 🙂 vsak to by bolo kraaaaaasne 🙂 tie prska este budu dlho boliet, jooooj, mna az do 5 mesiaca boleli ako keby som mala dve tony kamenov pred sebou, tiez som nespavala a nehovorim o otacani....ale...teraz to boli viac.....uz nie prska, ale podbrusko priserne bolka...no ak idete v pondelok na sono, podla mna by uz malo byt pocut srdiecko, my sme poculi v 6tt aj obycajnm, ostatne kocky co pisu ho uz v tomto obdobi pocuju...takze sa mas na co tesit 🙂 a my tiez....uzite si strudlu, ja si idem dat deli a zapit ruzovou vineou....mnam...a idem konecne lezkat, aspon raz za tolke tyzdne si idem polezat a kukat tv.....🙂

mirka2010
29. okt 2011

@petka0123 ahojky, my sme si robili test na 14 den a druha ciarocka bola poriadne silna...takze neviem, neviem...mozno zavisi aj od testu aky mas....treba mat asi tie najcitlivejsie....ale krvicka je aj tak uplny zaklad....takze si pockaj na krvicku a treba verit ze to vyjde...mna prska do 7-8tt vobec neboleli 🙂 takze to nemusi byt nejaky extra znak....aj ked sa ocakava...aj ja som to cakala a prislo to, ale neskor...a podbrusko??? to som tiez citila len tak normalne, ako pred ms....drzkame palce 🙂

sijust
29. okt 2011

@mirka2010 zlatik a od coho ta vyska HCH vlastne zavisí??nie je to odo dna uhniezdenia?ja by som len jedno mimi chcela,ale keby boli dve, jasne,ze budeme radi 🙂 tak dufam,ze budeme pocut aj my uz srdienko....a ty pekne oddychuj...deli a vinea,hmmm ty sa mas....mnam 😉

sijust
29. okt 2011

@petka0123 dakujem 🙂

petka0123
29. okt 2011

@mirka2010 ďakujem pekne,gratulujem k mimi a už netestujem...

cmelica
29. okt 2011

@tinka9075 ahooj!!!ja idem na sono v stredu a tiez uvidime kedy...dufam,ze v piatok alebo v sobotu 🙂 🙂
kolky den ides na sono???ja na 12 DC 🙂

adikasala
29. okt 2011

@sijust ahoj uz mi je lepsie zacinam sa ladovat s ovocim 😀 😀 neviem sa zastavit,musim dohonit 🙂 strudlu by som si dala aj ja mnam....to tvoje cisielko podla mna bolo normalne ved si mala vlozene uz embrijka tak bude popredu 😀

dasaa
29. okt 2011

@lenisko1 super sprava gratulujem 🙂

majca55
29. okt 2011

@mirka2010 ja celkom fajn 🙂 bože ajja by som rada tak nakupovala detské vecičky dúfam,že to zažijejem ešte 🙂 včera trošku fúkalo ale dnes super boli sme na chatke tak som vyvetraná 😵 😵

majca55
29. okt 2011

@tinka9075 držím palce na krásne folíky 😵 😵

majca55
29. okt 2011

@dasaa moja ahoj ako sa máš?ja začínam mať zvlaštne pocity a som taká akási nijaká 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre