IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. nov 2011

Kocky neviete kto ma v sobotu sluzbu v Heliose???

cmelica
2. nov 2011

@tinka9075 tak ako dnes dopadlo sono???ja 4 foliky....18,4,,,19,2,,,,14,9 a 14mm. v sobotu mame IUI 🙂

alibabaa
2. nov 2011

@cmelica tak to je super ak to plati pol roka 🙂 lepsie ako 3 m 🙂

cmelica
2. nov 2011

@alibabaa tak to ano 🙂 to by boli teda nahanacky a stresy 😲

alibabaa
2. nov 2011

@mirka2010 @apolenka6 @walta @pici @tinasc @sijust @cmelica @adikasala takze v piatok dalsia kontrola 🙂 picham dalej to iste 😖 sliznica zatial 12mm, folikov 11 a uz su vacsie. dokonca dnes povedal, ze na kazdej strane sa risuje 6 tak mozno ich je 12 🙂

alibabaa
2. nov 2011

@walta dufam ze vysledky dopadli dobre...

pici
2. nov 2011

@alibabaa paradicka pekne krasne pichaj... :D

cmelica
2. nov 2011

@alibabaa to je super urodicka 🙂 🙂 🙂

tinasc
2. nov 2011

@apolenka6 tak to sme teda mali krásnu noc, vôbec nikto nespal... ani dieťa ani my... a dieťa tu lieta a vôbec nie je unavené 🙂

tinasc
2. nov 2011

@alibabaa super, super, to je krásna úroda 🙂

mirka2010
2. nov 2011

@alibabaa super sprava...len tak dalej, velmi sa tesim 🙂

walta
2. nov 2011

@sijust @tinara23 @apolenka6 @tinasc @katy33 @alibabaa a ostatne dievcata.... amniocentezu mam za sebou, zvladla som to, a vam poviem, ze strach z celeho zakroku je vacsi, ako samotna amnio. Vobec to nebolelo. Robila ma p.dr. Lattakova z ISCARE v BA. Je to super lekarka, odbornicka a co je hlavne, je velmi ludska a prijemna. Vysledky uz mozno zajtra, alebo v piatok. Musim si pockat, vydrzat. Dakujem vam za vase myslienky, ze ste na mna mysleli. Ahojte

alibabaa
2. nov 2011

@walta tak drzim palceky silno!

walta
2. nov 2011

@alibabaa dakujem 😉 😉 😉

evapavla
2. nov 2011

@walta , to je super, aj ja
držím palce 😉

walta
2. nov 2011

@evapavla vdakaaaaaaaa aj tebe.... 🙂

tinara23
2. nov 2011

@walta 🙂 ja som sa tiež strašne tej amnio bála, celá som sa triasla, ale presne tak, je to len o psychike a človek sa bojí zákroku a pritom to skoro vôbec nebolí. Držím palčeky.

ursula5
2. nov 2011

@walta myslím na Teba..... všetko bude ok, držím palce

walta
2. nov 2011

@tinara23 dakujeeem, a presne, ked to clovek prezije, vtedy az vie, co je to za pocit

walta
2. nov 2011

@ursula5 vdaka 🙂

ursula5
2. nov 2011

Baby, ktoré máte dôveru dá sa prihlásiť na ich stránke do elektronického portálu a ukazuje Vám tam presne koľko peňazí ste odčerpali zo zdravotného poistenia, super vec a hlavne nemôžu si tam doktori vykázať niečo čo nie je Vaše, super kontrola je tam suma za každý zákrok, dá sa tam nastaviť pripomenutie povinnej prehliadky 🙂
skúste to, vo VŠZP to je iba na žiadosť a pošlú Vám to domov na adresu vypísané ....

cmelica
2. nov 2011

@walta drziiim moooc palce 🙂 🙂

alibabaa
2. nov 2011

@ursula5 na teba som zabudla. prepac 🙂 a tak som sa snazila nezabudnut na nikoho.. 😅

majca55
2. nov 2011

@cmelica,@pici,@mirka 2010 takže babulky žiaľ bohu niesom tehotná ☹ už ma to pomaličky aj prechádza riadne som si vcentre vyliala srdiečko a podpísala žiadosť na IVF 😵 pohovor bol super dr.Gaťová.príčinu nevedia idem ešte do Martina na vyšetrenie hematologické ale vraj hlbkové.ďakujem vám všetkým za podporu a teším sa že mi poradíte ked začnem pichať 😵 som rada,že vás mám ak som na nejakú zabudla tak sa dopredu ospravedlnujem 😵
@lenisko1
@katy33
@alibabaa
@apolenka6
@sijust
@tinka9075
@tinara23

cmelica
2. nov 2011

@majca55 drzkam palceky do dalsieho boja s ihielkami 🙂 🙂 drzkaj sa 🙂

majca55
2. nov 2011

@ursula5 juj moja na teba som zabudla prepáč 🙂

buba13
2. nov 2011

@cmelica, to mas tolko folikov? super. drzim paste v sobotu 😉

cmelica
2. nov 2011

@buba13 no to som bola tiez prekvapena,a dokonca tam neni ani cysta,co doteraz pri brani clostilu sa tam stale ukazova 🙂 🙂 Dakujeeem moooc 🙂 🙂

sijust
2. nov 2011

@majca55 zlaticko,som rada samozrejme nie preto,ze nie si tehotna,ale preto,ze sa to zacne riesit...ze si podpisala ziadost a uz je to na dobrej ceste...Dr.Gatova je velmi zlata,nam velmi pomohla,takze bude to fajn...opatruj sa moja 🙂
@walta mojaaaa,tak som dnes na teba od 8mej myslela...este som aj mm hovorila,ze jedna moja konikova kamaratka ma dnes tazky den...som rada,ze to uz mas za sebou...si bojovnicka velka,zvladla si to 🙂 uvidis,bude to dobre...pohladkaj za mna drobceka 🙂
@alibabaa zlatik,este trosku popichas a uz to bude,nebojkaj...hlavne nech su vajenka v kazdom foliku,pekne,urastene...aby boli krasne embrijka...juuj,tesim sa,ze sa to uz blizi 🙂

majca55
2. nov 2011

@walta držím ti moc moc palčeky.bábenko bude určite v poriadku už teraz sa teší akú má statočnú mamičku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre