IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
9. nov 2011

@majca55 drzim ti moc palceky 😉 bodaj by si o ivf len ostala snivat a nikdy viac ho nepotrebovala,,,ako sa maju deticky

majca55
9. nov 2011

@zabka60dakujem moja,super a tešia sa na vianoce 😵

zuzana151
9. nov 2011

@mirka2010 no ja som prala v Batole tekutom prasku a aj v Batole avivazi. a fakt krasne vonia, uplne ako zive babatko, v nasom fore decembroviek 😀 som citala zle referencie na Lovelu, vraj to babam smrdelo ako stara handra , no neviem neskusala som. Dnes som este nestihala pozehlit tak zajtra snad pozehlim. Sme boli na tom vecierku z priatelovej prace a dostali sme hraciu deku 😅 😵 tak sa vytesujem, uz mame vazne uplne vsetko , len kocik nam chyba,ale ten chceme kupovat aj tak az po porode

dasaa
10. nov 2011

@cmelica ahoj moja takk ako sa citime? 🙂

cmelica
10. nov 2011

@dasaa ahooj!!super 🙂 nic nepocitujem tak je dobre 🙂 🙂 ty sa nam pochval 🙂

buba13
10. nov 2011

@cmelica @tinka9075 @majca55 @alibabaa 🙂 ako sa mate baby? vcera som tu nebola a tolko ste tu popisali, ze nestiham popri praci citat ☹

cmelica
10. nov 2011

@buba13 ahoj pracant 🙂 mam sa v pohodicke 🙂 dnes ani tlaky v podbrusku,ani prsia ....
a ty ako?? nepracuj tolko...uz sa nam zvikendieva 😀 ako robis dnes??

dasaa
10. nov 2011

@cmelica ja sa mam tiez dobre.Brusko si hladkame 🙂

cmelica
10. nov 2011

@dasaa pohladkaj fazulku aj za mna 🙂

dasaa
10. nov 2011

@majca55 Ahoj ako sa mame ?

dasaa
10. nov 2011

@cmelica ok pohladkam aj za teba 🙂

mirka2010
10. nov 2011

@zuzana151 ahojky, ja som prala v Lovele a tie vecicky vobec nesmrdia, prave naopak, nemaju nejaku charakteristicku vonu, co je dobre, lebo neviem, ako bude vonave veci babatko znasat...ja som dala dva krat zmykat, takze prach v podstate asi neostal a hlavne, mne vela kociek doporucuje prat bez avivaze, lebo babatko moze byt na nu alergicke...aj ked mas pravdu, tie vonave vecicky su fakt uzasne...kamoska ta poprala vsetko v normalnom prachu a babo jej to uplne skvele znasa 🙂 zavisi asi od drobca 🙂 ozaj a to fakt idete kocik az po porode kupovat?

buba13
10. nov 2011

@cmelica na krvicku kedy ides? nuz musim makat-kto to tu urobi 🙂 dnes mam ranku a aj zajtra. ale zajtra o 11h padam, idem k endokrinologicke. ja sa mam nejako unaveno, ale to asi to skore vstavanie. vcera som dosla domov o 16:30 dala som dve pracky prat, urobila ranajky na dnes, pustila umyvacku a naliala pivko a hned som sa citila odpocinutejsie 😀 😀 😀

alibabaa
10. nov 2011

@tinasc mam, preco?

cmelica
10. nov 2011

@buba13 21.11 🙂 urcite to urobilo to pivke,ze si sa citila lepsie 🙂 ides na kontrolu,ci 1x???

buba13
10. nov 2011

@cmelica 😉 to urobilo a ako. ani zehlit som nevladala, tak som si sadla k televiznim novinam relaxovala a nevnimala 😉 nejdem na kontrolu 😒

cmelica
10. nov 2011

@buba13 a co ved robota nieje zajac,neutecie 😀
takze 1x...prajem aby dobre dopadlo a nic nenasli 🙂 🙂

cmelica
10. nov 2011

@alibabaa ahooj!!!tak ako sa maju embrijka??pripravena na zajtra??

buba13
10. nov 2011

@cmelica ale ked to musim urobit pre klientov... a co by mali najst? niekto mi stoji na kabli ☹

cmelica
10. nov 2011

@buba13 nejdes k endokrinologicke???na stitku??to asi mne niekto stoji na kabli 😀

buba13
10. nov 2011

@cmelica jaaaj jasne. nejdem prvy krat 🙂 idem na kontrolu po pol roku, tak som zvedava co povie. 100% dnes brzdim 😎

cmelica
10. nov 2011

@buba13 🙂 🙂 ja idem v stredu na kontrolu,tiez stitka 🙂 🙂

buba13
10. nov 2011

@cmelica a co robis cele dni?

cmelica
10. nov 2011

@buba13 do vcera sme mali niake tie vybavovacky,ale uz len tak posedavam pri tv a konikujem...samozrejme poprace,navarim a tak...este ze ma tie vychadzky,ze tu nemusim byt zavreta cely den 🙂

majca55
10. nov 2011

@buba13 no mám sa ok a v pondelok do práce ☹ v stredu na sono skontrolovať folíky a dohodnúť IUI 😵

tinka9075
10. nov 2011

@cmelica
@buba13 čaute babulky som tu len na skok makáme teda ja nie ale majstri ale ja varím 🙂 no dnes ma strašne bolia prsia a bradavky no uvidíme čo sa tam, deje 😉 😉

majca55
10. nov 2011

@dasaa mám sa dobre dovarím a pojdem za manželíkom na chatku 😵 a ty ako?

majca55
10. nov 2011

@tinka9075 no malý zázrak sa uhniezduje 😵 😵

cmelica
10. nov 2011

@tinka9075 čaveky 🙂 ze by zahniezdovanie??ja som sa tak rano z chuti nazrala chleba az mi je teraz tazko...fuuuuj 😒 tak makate osto sest co??

tinka9075
10. nov 2011

@majca55
@cmelica jáj babulky keby ste mali pravdu ale včera ma už aj napínalo uvidíme 🙂 🙂 ano makajú ostošest chlapy ja im musím niečo navarit nemôžem ich nechat hladovat chudákov 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre