IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
18. nov 2011

@adikasala dufam, ze to bude tak.. budem sa snazit byt aj nadalej pozitivna.. len mi to dajako nevychadza.. ale s drobatkami sa rozpravam a aj ich hladkam... snad sa rozhodnu ostat...

mirka2010
18. nov 2011

@apolenka6 maminke drzime moc, moc palce...urcite vsetko bude dobre 🙂

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa nafukuje ta?ako na vetry?ja som to tak mala 🙂 🙂 predtym ako som zistila tehulo adrzalo ma to este take 2 tyzdne potom,,,dobry priznak

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa ja som vôbec nič necítila bolo to tam 🙂 tak nezúfaj ešte...

mirka2010
18. nov 2011

@cmelica ahooooj, a co teda si testovala a nic??? lebo nerozumiem tvojej sprave.....nemala si ist dnes na krv? ja som to tak pochopila???? este nic nie je stratene, ten dusik tam predsa bol....krvicka je podla mna smerodajna...drzkaj sa

alibabaa
18. nov 2011

@adikasala @tinasc jejda kocky.. nemat tu vas, tak sa asi zblaznim... 😅

mirka2010
18. nov 2011

@alibabaa mojinka a ty sa nicoho neobavaj, som ti uz pisala....nemusis mat ani ziadne pocity a pichanie moze byt len dobrym priznakom....kazde tehu zacina inak....a ty si mala jedno ukazkove drobciatko, tak mu doveruj...ze krasne vydrzalo 🙂

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa nič sa ty neboj, za chvíľku budeš povzbudzovať ty mňa ako budem blázniť 😉

alibabaa
18. nov 2011

@tinasc alebo budeme blaznit spolu.... 😕

tinara23
18. nov 2011

@cmelica tak to mi je ľúto, tak som ti držala palce, do kelu ☹ ☹ ☹

cmelica
18. nov 2011

@simik22 @adikasala no kocky neviem co bol ten duch predtym,no teraz nic...asi to bol zly test a ukazal falosneho ducha...vraj aj mamatesty to vedia urobit...a ine testy doma nemam,len mamatest...skusim este v nedelu,ale je to podla mna uz pase a v pondelok sa objednavame ku koordinatorke 😕

cmelica
18. nov 2011

@mirka2010 ahooj! hej dnes som testovala a nic..v stredu dusik a ak HCG stupa kazdy 2 den dnes mal byt silnejsi,no zial nieje tak ☹ na krv idem v pondelok,teda ak dovtedy nepride mrsisko...no to by si poriadne svihla...cakam ju od utorka do stredy na 2 tyzden,tak hadam tu krv este stihnem 😕

simik22
18. nov 2011

@cmelica mojko tak to mi je naozaj luto 😢 😢 😢

mirka2010
18. nov 2011

@cmelica zlatko a ktory den si po IUI? no vies,tie testy niekedy ukazuju duchov, to je pravda, aj mne sa to raz stalo, ale nie pri mamateste...s tym som bola maximalne spokojna aj sa hovori, ze je celkom spolahlivy...tak neviem...este nestracaj nadej...krv je najdolezitejsia 🙂

cmelica
18. nov 2011

@alibabaa ahoj!hej krv je v pondelok...no mna od vcera bolia a poriadne takze teraz po teste je to bolest pred kramamy ☹ a ty netestujes?? mojka nezufaj,prsia ta nemusia boliet,nebojkaj zacnu ked bude cas...moooc ti drzkam palceky 🙂

cmelica
18. nov 2011

@mirka2010 dnes je to 13 den po IUI a ten dusik bol na 11 DPO..nadej je ale uz naozaj len trosku,ale na krv pojdem kazdopadne a ak bude sliznica pri sone mala tak to znamena,ze hned sa mozme objednat koordinatorke...my proste nemozme mat nieco hned ,my musime ist az do poslednych moznosti 😖 a mozno toho ducha sposobil sexik,alebo nieco ine ja uz neviem 😒

cmelica
18. nov 2011

@simik22 dakujem 🙂 no tebe drzkam palceky aby si mala len krasne kolajnice a ziadnych duchov 🙂

cmelica
18. nov 2011

@tinara23 dakujem 🙂 ,no musime ist dalej i ked sme dufali,ze teraz snad...

simik22
18. nov 2011

@cmelica dakujem, volako som cim dalje pesimictickejsia ☹

tinka9075
18. nov 2011

@cmelica to čo sa stalo dušík tam bol a kde sa stratil ale neboj krv je istejšia ja som bola u dokiho a chcela som si kúpit test a ako na porazenie obe lekárna zatvorené tak poobede idem do mesta a testovat budem večer 😉

cmelica
18. nov 2011

@tinka9075 no on tam aj je ,ale nie na tom dnesnom teste 😠 co uz ideme na IVF a snad sa zadari 😅
tebe,prajem krasne kolajnice 🙂

tinka9075
18. nov 2011

@cmelica počuj mne podla tej tabulky čo sme si robili vyšlo testovat až 20teho a nepôjdeš ešte na jedno iui? 🙂

cmelica
18. nov 2011

@simik22 hlavu hore!!a nemysli na to najhorsie,si este len na zaciatku 🙂

simik22
18. nov 2011

@cmelica ved ano.... ale aj tak, ked citam, kolkym babam to nevyslo, a je mi to luto aj za ne ☹ ☹

mirka2010
18. nov 2011

@cmelica mojinka zlata no je to zahada 😒 uricte na krvicku chodte a budes vediet presne...a ak by to nevyslo, vidis, hned pojdete na ivf, co je super...sanca omnoho vyssia...🙂

cmelica
18. nov 2011

@tinka9075 no a mne az 24...nie uz nejdeme na IUI..mame schvalene IVF tak ideme do toho 🙂

cmelica
18. nov 2011

@mirka2010 dakujem za podporu si zlta 🙂 dufam,ze nam aspon to IVF vyjde...podla Krajka by problem nemal byt v nicom,tak snad... este testnem v nedelu ,ale velku sancu si nedavam 😖 a ty sa ako mas???

cmelica
18. nov 2011

@simik22 ale je vela kociek co im to vyslo a coskoro budu uz aj rodit 🙂 no ja si poskam na tie ich stafetky 🙂

tinara23
18. nov 2011

@cmelica neboj sa, každá sa raz dočkáme, len asi to chce trošku trpezlivosti, aj keď je to ťažké ☹

tinka9075
18. nov 2011

@cmelica ja tiež rozmýšlam že pôjdem na ivf uvidím čo mi povie docent v centre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre