IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. nov 2011

@tinasc dufam ze sa ma uz lepsie ivanka 🙂 🙂 posielame bostek

adikasala
19. nov 2011

@apolenka6 ahoj moja zelam skore uzdravenie mamine 🙂

tinasc
19. nov 2011

@adikasala ďakujem 🙂

adikasala
19. nov 2011

@cmelica no prave,,,aj my sme sa smiali ze to nase male na nas cakalo na malte,,stacilo vedet ze si tam mame skocit na dovolenku 😀 😀

cmelica
19. nov 2011

@adikasala sak to, keby som vedela kam ist hned som tam 🙂 🙂

mirka2010
19. nov 2011

@adikasala jooooj, prve pohyby....to sa mas veru na co tesit, to je to najkrajsie...naozaj...a potom neskor, ked je babatko vacsie, tak je to este intenzivnejsie, presne budes vediet, co robi, kde ma hlavicku, rucky, nozky, budes zit s nim jeho zivot v brusku...je to nadhera....o chvilu veru prve pohyby pridu....🙂take jemnucke steklenie....to bude nadhera 🙂

dasaa
19. nov 2011

@tinka9075 tak to je krasne znamenie 🙂

dasaa
19. nov 2011

@cmelica Neboj na IVF nepojdes ja verim tomu ze si tehulka 😉 🙂

dasaa
19. nov 2011

@majca55 ahoj tak ako bolo posielam ti virusiky sup sup k tebe.Drzim prsty a mysilm na teba thuj thuj thuj . 🙂

cmelica
19. nov 2011

@dasaa dakujem a snad mas pravdu,ale neviem -neviem 🙂

dasaa
19. nov 2011

@cmelica este nic nie je stratene a ja este stale verim ze si tehu 🙂 krvicka nam ukaze 🙂

cmelica
19. nov 2011

@dasaa 🙂 🙂 tak tak krvicka ukaze...ale asi iste to bude uz pri sone ak bude sliznica mala je to na 100%..
ako sa mas???

dasaa
19. nov 2011

@cmelica ale urcite bude sliznica velka 😉.Mam sa docela dobre sem tam mi je zle ale da sa to zvladnut.Cici ma bola cez den len tak jemne ale vecer mi daju dost najavo. 🙂

cmelica
19. nov 2011

@dasaa no fazulka ti dava najavo,ze je tam 🙂 🙂 si to pekne uzivaj 🙂

dasaa
19. nov 2011

@cmelica uzivam si to ale moj mm mi stale hovoti ze som viac unavena a ze coskoro budem chodit spat zo sliepkami 😀 😀.

majca55
19. nov 2011

Babulky moje takže IUI mám štastne za sebou a dúfam,že aj uspešne 😵 mala som 3 krásne folíky pred prasknutím sliznicu vraj super a dosť hlienu tak už len nech sa fazulka zahniezdi 😵 dakujem vám všetkým za podporu moc to pre mna znamená 😵 😵

tinka9075
19. nov 2011

@majca55
@dasaa
@cmelica čaute babulky píšem až teraz lebo nám prerábali elektriku tak som nemala ako napísat ked nešiel prúd ráno som testovala a druhá čiarka bola velmi slabá ledva sme ju s mužom videli ale bola tam taká som bola naštvaná že som test hodila hned do koša čakala som peknú čiarku ale v pondelok volám do centra a pôjdem na krv a sono tak uvidíme 🙂 🙂

mirka2010
19. nov 2011

@majca55 ahojky, tak prajeme len a len uspesne zahniezdovanie..tri foliky a krasna sliznica, to je ukazkove, mozno aj na dvojicky 🙂🙂🙂 a ako si prezivala zakrok, bolkalo??? moooooooc prajeme,aby o dva tyzdne boli nadherne kolajnicky na testiku 🙂

majca55
19. nov 2011

@tinka9075 zlatko ale aj slabá stačí ved HCG ešte nemusí byť vysoké takže tfuj tfuj na pondelok 😵

majca55
19. nov 2011

@mirka2010 vobec ma nič nebolelo super aj doktor pochvaloval že to šlo super až teraz trošku ale to folíky asi praskli inak nič.dakujem zlatko tebe sa to ale riadne už kráti 😵

tinka9075
19. nov 2011

@majca55 v pondelok budem volat tak asi v utorok pôjdem na sono a krv velmi tomu neverím ale nechám sa prekvapit 🙂

majca55
19. nov 2011

@tinka9075 budem držkať palčeky 🙂

tinka9075
19. nov 2011

@majca55 dakujem velmi si to vážim 🙂

mirka2010
19. nov 2011

@majca55 🙂 ano, krati, ale stale este dost casu aby som si uzivala tehulkovanie....ktore teba teraz praveze caka 🙂 urcite sa to podarilo, verim tomu na na milion %, takze budeme drzkat mooooooc palce 🙂

majca55
19. nov 2011

@mirka2010 dakujem moja si zlatá aj ja tomu moc verím 😵 dnes som mala super pocit zo všetkého 😵

mirka2010
19. nov 2011

@majca55 tak to je zaklad, psychika je veeeeeeelmi dolezita. a mozno aj troska to nechat plynut tych 14 dni len tak, venovat sa malym a samej sebe....a potom najst so slzickami v ociach krasne // 🙂

majca55
19. nov 2011

@mirka2010 presne tak moja idem chodiť po návštevách a maju tam babatka tak sa teškám 😵 a dakujem za pekné slová si zlatá

tinka9075
19. nov 2011

@majca55 ozaj a kto ti robil iui?

majca55
19. nov 2011

@tinka9075 krajko a bol super 🙂 mala som 3 folíky a určite už čosi prasklo bolelo ma brucho a vraj aj sliznica super a dosť hlienu tak verím že to vyšlo 🙂 zlatko ja ked som mala slabunku čiarku tak som bola tehu moja tak verím že si tehulka už 😲 🙂

tinka9075
19. nov 2011

@majca55 to si mala pekne tri folíky neboj teraz sa to podarí mne muž dnes povedal že ak by sa nepodarilo tak skúsime ešte jedno iui a uvidíme ale chcem sa poradit s docentom čo mi povie 🙂 tá čiarka bola taká slabučká ale trochu ma povzbudila kamoška ked bola u dokiho ked jej meškala mrška tak na teste nebolo nič vidiet a tehotná bola 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre