IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
4. dec 2011

@tinasc ja som tam chodila pred dvoma rokmi a všetko bolo ok aj Harbulák bol v pohode všetko mi vysvetlil ked som išla do ivf prvý krát 😉

dasaa
4. dec 2011

@cmelica no ved casom este dobre ze mam toho velkeho tigra doma 😀 😀 😀 😀 a v sebe fazulku nasu 🙂 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa jasné že stíham 🙂

dasaa
4. dec 2011

@tinka9075 tak toto sa mi velmi paci co si napisala 😉 🙂 🙂 🙂

majca55
4. dec 2011

@dasaa ahoj mám sa super ráno idem na krv a sono 😵 ale ste tu riadne popísali 😵

mirka2010
4. dec 2011

@sijust ahoj zlaticko...odpisujem az teraz, lebo sme sa stahovali a este tam nemame internet, som ako odtrhnuta od sveta....a nielen to...strasne moc mi je smutno za mojimi rodicmi a za domcekom kde sme splu vsetci tak krasne nazivali....ale nas domcek je krasny...je nas....noc bola taka zvlastna, skoro vobec som nic nespala....
takze buduci tyzden uvidis svoju lasku??? aj my ideme na sono, len sa musim este objednat....som tiez zvedava ako malicky bude otoceny...tuk, tuk, tuk...ze len dobre...poklad moj....🙂 a to ci bude mat kamosa alebo dalsiu frajerku, to je jedno...hlavne nech su tie nase pokladiky zdravucke...moc vas pozdravujeme 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa musím stihnút a verím tomu 🙂

dasaa
4. dec 2011

@majca55 jeeeej nasa tehulka prisla.Daj nam potom vediet ako bolo 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa aspon ,ze mas niekoho pri sebe 🙂 🙂 ma to aj svoje vyhody,aspon ti neodvrava 😀

mirka2010
4. dec 2011

@dasaa ahoj zlatko tu soooooooooom, len sme sa prestahovali a nemame tam internet, takze teraz tu budem pomenej, ale dufam, ze kazdy den....si zlata, ako na mna myslis 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica tak to ano ved nic nerobi len spi spi a spi a ked sa zobudi ide sa najest trosku sa pohrajeme a tak zase ide spat.To je zivot vobec ziadne starosti 😀 😀 😀

cmelica
4. dec 2011

@dasaa co by sme mi za to dali,vsak? 🙂

dasaa
4. dec 2011

@mirka2010 A ako sa ti tam byva? A ako sa mate a co malicke? 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica presne tak 🙂

majca55
4. dec 2011

Tak babulky a idem sa prevetrať akosi mi je ťažko prídem sem večer 😵 😵

dasaa
4. dec 2011

@majca55 aj mne je nejak divne asi s toho blbeho pocasia.Len chod ale davaj si pozor 🙂

cmelica
4. dec 2011

@mirka2010 tak vy uz sa stahujete??a co sa ti snivalo prvu noc??vraj by sa to malo splnit 😀

mirka2010
4. dec 2011

@dasaa jooooj, Daska...ako sa byva...vies, vsetko tam je krasne, nove..podla mojich predstav....ale tazko mi je velmi, uz tri dni naozaj moc placem, lebo my sme s rodicmi na seba strasne moc naviazani a toto ze sme sa odstahovali velmi tazko znasame....a ja este aj s navyse tehotenskymi hormonmi...tak si vies predstavit...momentalne som doma u rodicov...tak mam aspon pocit, ze som doma...tam mi je to este troska cudzie, aj ked sme to stavali rok a pol...tolko driny, namahy...energie, penazi...chcem si to uzivat...len neviem kedy si to zacnem tak uzivat na plno....

mirka2010
4. dec 2011

@cmelica ahojky...nieco sa mi snivalo....ale same somariny...take pomotane kadeco....takze to sa plnit nemusi 🙂

cmelica
4. dec 2011

@mirka2010 asi si to zacnes uzivat az keb bude malicky na svete 🙂 to nebudes mat cas vnimat,ze ti je to cudzie...ja som mala take iste pocity ked sme sa stahovali 🙂 fuu a to steklenie v zaludku 🙂

dasaa
4. dec 2011

@mirka2010 bude to v pohode len ten zaciatok je tazky.Viem ako sa citis ja som to take prezivala ked som bola v zahranici bolo to nie co hrozne ale preslo to.Uvidis nebude to dlho trvat 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica co mas dnes na plane?

cmelica
4. dec 2011

@dasaa dnes uz asi ani nic take prevratne 🙂 len kukat do bedne a a sem 🙂 🙂 vecer asi pobulim pri pozerani galaveceru srdce pre deti 😢 a ty??

mirka2010
4. dec 2011

@cmelica ano, ano...asi mas pravdu, ze si to zacnem uzivat, az ked pride malicky na svet...vsak mozno aj skorej...ale teraz mi je velmi smutno, velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹

dasaa
4. dec 2011

@cmelica ako stale budem pozerat telku a pritom a budem napchavat 😀 😀 😀 😀.Ja nebudem pozerat srdce pre deti je to velmi smutne ☹ a tolko vreckoviek nemam.Ale nie nedokazem sa na to pozerat mam uz problem pozerat aj modre z neba je do dost citlive na dusu a to by som stale len plakala.Pozriem si skor film na markize aj ked urcite sem tam prepnem ako sa poznam 🙂

cmelica
4. dec 2011

@mirka2010 vies aka budes pysna ked budu mat prist rodicia na navstevu a ty im budes chystat dobrotky a poukazujes co mate nove 🙂 🙂 vtedy je t pocit na nezaplatenie,ked si uvitas navstevy a vies ,ze ty si doma 🙂 🙂 nebojkaj bude dobre 🙂 🙂 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa aj moj mm ide pozerat ten film...esteze mame 2 telky 🙂 🙂

mirka2010
4. dec 2011

@dasaa ja vieeeem...ja som bola rok a pol v amerike, ale bolo to cely cas pre mna urpenim byt bez rodiny...ale teraz som s maminkou tak mi je dobre 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica tak mi mame len jednu telku ale skoro stale sa zhodneme na nejakom programe 🙂 🙂

mirka2010
4. dec 2011

@cmelica si zlatucka...a mas pravdu...bude dobre...ale teraz je to takze...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre