IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
4. dec 2011

dievcata moje, idem ja...moc vas pozdravujem a zajtra sa ozvem, pa a krasny vecer vsetkym 🙂

dasaa
4. dec 2011

@mirka2010 vies jak sa hovori doma je doma ale najlepsie je doma pri rodicoch 🙂

dasaa
4. dec 2011

@mirka2010 aj tebe moja pekny a prijemny vecer 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa to aj my ,ale ked uz to inac nejde je dobra telka aj v kuchyni 🙂 🙂 a tam ja urcite nepojdem ale mm 😀

cmelica
4. dec 2011

@mirka2010 ahooj !!pekny vecer prajem 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica si dobra 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica co si dnes take fajne varila na obed.Ja uz ani neviem co mam varit ☹ Uz je to iste na 100% ze vianocna vecera bude u svokry 🙂 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa nieco mi o vareni hovor 😖 polievocku a svieckovu...mnamky 🙂 🙂 mm stale,ze stale je ryza,zemiaky.....no a ked sa opytam co budeme varit tak nevie 🤐 a ty si co???

dasaa
4. dec 2011

@cmelica polievku slepaciu tu by som jedla od rana az do vecera zboznujem tuto polievku a strogano s hranolkami.Ale strogano robil mm a hranolky zase spolocne.My to tak nejak mame podelene 😀 😀 😀 😀Juuuj ale svieckovu by som si dala mnam 😵

cmelica
4. dec 2011

@dasaa to mate super 🙂 🙂 kym moj mm vstal,ja som mala navarene 🙂 🙂 ale potom poupratovat celu kuchynu 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica no moj dlho nemohol spat bo musel ist do prace ale keby nemusel tak urcite by pospal dlho 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa niekedy su ako nase deturence 😀 😀 vsetko maju nachystane 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica presne tak a aj popratane 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica mojko budem koncit idem sa dat dokopy a potom idem kuknut film.Tak ti prajem pekny a prijemny vecer 🙂

cmelica
4. dec 2011

@dasaa ahojky a pekny nicim neruseny vecer 🙂 🙂 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@mirka2010 určite máte krásny domček 😵 neboj ked budete mať drobca na svete ani ťa nenapadne ,že ti je smutno budeš cítiť rodinnú pohodu 🙂 a bývaš daleko od rodičov 😕 ked by ti bolo strašne smutno tak k ním ísť na návštevu ....aj mne rodičia chýbali ked sme sa presťahovali do nášho hniezdočka,ale časom sa to zmenilo a teraz mám domov TU a aj u rodičov to sa nikdy nezmeníí 😉

apolenka6
4. dec 2011

@majca55 tak zajtra budeme vedieť aké bude HCG 😵 sa teším 😕 šťastnú cestu!!!

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa
@cmelica no ja budem pozerať na prime Ratatouille - 😵 rozprávočku na dobrú noc

majca55
4. dec 2011

@dasaa @cmelica už som tu dievčatá je mi lepšie 😵 a blbol mi net 😒

majca55
4. dec 2011

@apolenka6 ano moja zajtra budeme vedieť pravdu 😵 😵

dadax84
5. dec 2011

@majca55 Ale krasnu pravdu, ktora sa ta bude drzat 9 mesiacov. Velmi ti drzim palce 🙂 🙂 🙂

tinasc
5. dec 2011

@mirka2010 a odsťahovali ste sa ďaleko od rodičov? však sa budete často navštevovať 🙂 a príde bábo, tak nebudeš sama a mať čas byť smutná...

katy33
5. dec 2011

@apolenka6 No, mojenko, veru ja som sa tam po 1x citila tak zvlaštne, ale nezasiala do mna semienko pochybnosti, pretože naozaj pôrodnicu a najmä dr. v PE len chvalia, ved sama som ležala tu skoro 2 tyždne a mala som dost...podla mna, oni maju medzi sebou nezhody, no nemali by to davat najavo pre pacientkami, keby som si to brala k srdcu, tak som teraz nervozna a pôrodu by som sa bala, no naštastie mi to je jedno a dr. dôverujem-brčounovi jednemu 😀 😝
Aj to, dr. mi chce k pôrodu pomôct len vtom pripade-ak bude vidiet, že sa pomalinky otvaram, a bude vidiet že malinka je naozaj velka, sam vravel, že by to bolo lepšie, aby neboli komplikacie..vravel , že na prvorodičku, je už tato vaha babatinka akurat, tak ja neviem, Magduška moja...tebe, keby to navrhol, že ti môže pomôct, čo by si urobila? ☹ ...teraz sa mi už začali velmi nalievat nohy a dokonca som mala aj vysoky tlak 145/85...tak možno ho bude chciet vyvolat aj z toho dôvodu...vo štvrtok idem na poradnu ku nemu, ale už pre istotu aj s taškou...

tinka9075
5. dec 2011

@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babulky dobré ráno tak dnes som volala do centra v Blave a objednali ma na piatok tak uvidím čo bude čo mi povie 😉

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 ahojky!!ty si sikula,uz si aj objednana 🙂 🙂 super takze cez sviatky stimulka a ides do IUI 🙂 🙂 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica ja som bola tiež prekvapená že tak rýchlo a ešte o 12.30 tak uvidím čo mi povie som strašne zvedavá 🙂

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 a to budes kolky DC??tento mesiac uz asi nic nestihnes len tu stimulku,vsak 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica to budem 17DC ale prvé iui mi robili práve vtedy no uvidíme čo nám povie 🙂

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 no zeby boli krasne vianoce 🙂 🙂 🙂 to by bolo super keby vam to hned aj naplanuje na sobotu..teda ak by neboli foliky prasknute 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre