IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa jasne sa pýtali že kde mi ju majú dat a ja že do kúpelne a pozerali na mna ako mucha puk 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 tak to si viem predstavit 😀 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa no neochota velká no normálne ma to rozčúlilo 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 aj taky ludia su ☹

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa no ved presne a ked som im volala do Datartu tak zostali zarazený ked som povedala že boli velmi neochotný len dúfam že to neprídu zapojit tí dvaja pakovia čo mi ju doniesli 😒

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 no moze sa to stat 🙂 ale ako ti kupujuca mas narok ich informovat o ich zamestnancov 🙂

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa mne je jedno nech si myslia čo chcú a ked budú drzí tak sa budem na nich stažovat 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 presne tak som tebou 😀

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa ešte majú dve hodiny ked neprídu idem robit poriadky 😀 😀 😀

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 moja budem koncit este mam pracu vecer tu budem tak zatial pa 😉 🙂 🙂

dasaa
8. dec 2011

@tinka9075 potom daj vediet ci prisli o 14 hod no ja si myslim ze budu trosku meskat ved su to chlapi 😀 😀 😀

tinka9075
8. dec 2011

@dasaa jasné dam vediet dúfam že prídu lebo by som bola ozaj najedovaná 🙂 🙂

adikasala
8. dec 2011

@sijust ahoj moja ty zas tak moc neboj na tie testy,urcite bude babo ok,a ty sa zbytocne stresujes 🙂 stym utrosom pockaj este ked ukoncis 12 tyzden pre istotu!!!tie krize som aj mala v tvojom obdobi ale potom ma to preslo teraz uz vobec nemam z krizami problem,tak asi to bude preto ze babo rastie a maternica sa roztahuje a telo si musi zvyknut na zataz 🙂

sijust
8. dec 2011

@adikasala mojka,mne to akurat vyslo do vcera...uz ani nemam:(ja som myslela,ze je to len do 12tt...k dr.idem az v pondelok.... 😒 no s tymi krizami,ja mam burzitidu-chronicky zapal klbovych jamiek...uz som si presla liecbou a mala som dost dlho pokoj a teraz sa mi to zase zacalo ohlasovat,viem ze je to tym tehu...len nech sa to nezhorsuje..a ty ako moja?stromcek ozdobeny? 😉

majca55
8. dec 2011

@mirka2010 dakujem moc zlatino aj my doma sa tešíme a nemusím nič robiť 😝 😅 zleniviem moc si to vážim že sa tešíš somnou dakujem ešte raz 😵 zlatino a teškám sa až uvidím fotečku tvojho zlatého prcka 😵 a potom sa budem stebou radiť ako mi všetko prebieha no ak budeš mať čas potom tu chodiť 😵 ak ti malinký dovolí juj ja sa teším ked ho uvidím 😵 😵 😲

mirka2010
8. dec 2011

@majca55 mojka aka si zlata...aj my sa uz nevieme dockat na naseho drobceka...ale to asi kazda z nas....🙂 len si pekne uzivaj lenosenie...je to krasne toto obdobie tehulkovania...aj ked niekedy vie aj potrapit 🙂 ale to len a len v dobrom...a ako sa citis??? nejake tehu priznaky si mala?

majca55
8. dec 2011

@mirka2010 moja ešte nič také len prsia mám dosť zvačšené 😀 a tá spavosť tak dufam,že to takto aj zostane.ale čo vydržíme všetko pre tie malé vonavé uzlíčky 😲 😲 tebe zostáva ten januárový termín?nehovoria,že možeš ísť aj skor?

mirka2010
8. dec 2011

@majca55 mojinka, zajtra mam poradnu, tak uvidime....ale termin nam naposledy posunuli na Silvestra...takze malicky pride uricte skor 🙂 len si pekne spinkaj...aj ja som ako zaspata princezna a este aj s brusinkom ako svet 🙂

majca55
8. dec 2011

@mirka2010 vau tak to može byť aj na vianoce 😵 juj budem tu čakať každý den kedy napíšeš 😲 😲

mirka2010
8. dec 2011

@majca55 to vies, ze vam dam vediet....🙂 a urcite nam velmi aj pomoze, ked budete na nas mysliet 🙂

cmelica
8. dec 2011

@mirka2010 myslime uz teraz 🙂 ako sa byva? uz je lepsie?

mirka2010
8. dec 2011

@cmelica no mojinka zlata...je to troska lepsie...ale stale smutno, presmutno....hlavne ked som tam doobeda sama...a potom ked pridem k nasim...teda domov...lebo to mi navzdy ostane mojim domovom...ach, jaaaaj....nechcem na to ani mysliet...lebo budem zase ronit...

tinka9075
8. dec 2011

@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babenky práčka už perie tak som spokojná júj zajtra ma čaká dúfam že príjemný den 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@mirka2010 to niee prosim..pekne sa len usmievaj 😀 😀 zachvilku bude len a len dobre 🙂
ja som tiez uz od nudy dnes zacala piect 🙂

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 ahojky 🙂 🙂 len nech pere 🙂 🙂 nebojkaj zajtra vsetko dobre dopadne a v januari sup sup na IUI 🙂 a mozno nebude ani treba 🙂

mirka2010
8. dec 2011

@cmelica jeeeej, a co si napiekla???

cmelica
8. dec 2011

@dasaa a ty ako si sa dnes mala???

tinka9075
8. dec 2011

@cmelica aj sa teším aspon budeme mat výlet do Blavy a na iui by som chcela íst čím skôr 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. dec 2011

@mirka2010 zarobila som si cesto na vanilkove rozky..ale teraz este odpociva v ladnicke a zachvilku ho pojdem sulikat 🙂 zajtra linecke a tak len suche budem 🙂 🙂 a ty budes piect??

cmelica
8. dec 2011

@tinka9075 mozes kuknut aj vianocne trhy v Blave 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre