IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
9. feb 2011

@walta zlatko, testy veľa neznamenajú! neznepokojuj sa ... ešte nemáš na to dovod. v kútiku dušičke sa teškaj, že mrcha mešká!!!!!!!! Zajtra sa všetko dozvieš. Posielam TTTTTTTTTT a cumlikátorov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 . Možno aj tebe vyšiel práve ten swimm up!

andy175
9. feb 2011

@zuzanka7834 tak to je fajn... aj my chodíme do Heliosa, počula som na toto sanatorium len tie dobré odporúčania. Síce pracujeme a bývame v Bratislave, ale nerobí nám problém ísť za tým, čo je najlepšie a čo nám môže pomôcť. a verím, že pomôže 😉 ja by som mala ísť teraz niekedy na IUI, tak si tu o tom čítam. dúfam, že to nebude až také zlé a bolestivé ako u niektorých dievčat. no veď uvidíme!!! musíme vydržať!!! 😅

fomarik
9. feb 2011

@katy33 áno zlatko, teraz naposledy som bola na prvom sone až 14DC a IUI mi robili na 16DC... je to u každej indivindy 😉 V nedelu sa ojaví aspon jedno jediné vajčisko!!!!!!!!! Posielam objatie!!!!...samozrejme nákazlivé 😉

aby
9. feb 2011

@katy33 si zlata ale mám zlý pocit podľa toho čo svokra hovorila 😖
no v stredu mám začať brať proveru a 23tretieho začať pichať decapeptyl ,
no môj sa hádam teší na o pichnie 😀 😀 😀
Ja sa tak teším na marodku som zvedavá od kedy bude 🙂
My si máme zavolať ako to dopadlo 😒
neboj my budeme ešte spolu tehulkovať môj už rátal , že keď sa zadarí kedy sa narodí heh 😀 😀 😀

fomarik
9. feb 2011

@miriamka áno, pri tých 16-18 sa už môže pichať určite. takže cca o dva dni-tri dni by si mala mať IUI. Držíme palce! 😵

walta
9. feb 2011

@fomarik fomarik, dakujem ti velmi pekne.... ale vazne si myslim, ze dojde mrcha, mam take priznaky ako pred nou.... a test nevysiel, aspon duch tam mohol byt, ale ani to, tak si myslim, ze mrcha pride... ja tolko stastia asi nemozem mat, aby nam IUI vysla hned na 1.x

katy33
9. feb 2011

@andy175 .....i my sme si tak vybrali MT, tiež sme mali možnost ist do BA, no všetci naši znamy, čo mali problemy, tak chodili do MT a priniesli si stade svoje baličky 😉 ....držim palce, aby ste i vy boli spokojny a odniesli si tiež ten svoj baliček 😉

katy33
9. feb 2011

@fomarik Dakujem, slniečko moje, objatie prišlo, už len, aby bolo nakazlive 😀

katy33
9. feb 2011

@aby A ta provera, to je čo? To sa vlastne ako dlho stimuluje, než sa ide na odber vajok?

andy175
9. feb 2011

@katy33 Ďakujeme!!! aj ja Vám držím palce, nech to už konečne všetkým nám vyjde tak ako chceme. Inak vidím, že si z okresu Topoľčany. Ja pochádzam priamo z Topoľčian!!! 😉

aby
9. feb 2011

@katy33 16ty deň cyklu mám začať brať proveru Ovplyvnenie účinkov estrogénov,
no trvá to tak dlhšie ako jeden cyklus .
Ja mám tiež s toho docela gulášek ešte no mám to na papiery a môžem aj volať keď neviem 😀 😀 😀

strelicia
9. feb 2011

@little_miracle ahoj moja, tak teda moc gratulujem!!! 🙂 sikovna. ale ano, zakrok bol uspesny, velmi pekne sa o nas tam starali, z narkozy mi nebolo vobec zle, lebo vraj to je nejaka specialna cico. akurat teraz som uz doma, dnes ma pustili a tie stehy kde mam, tak to tam trochu stipka. inac, fakt ako mi vybrali tu hadicku tak uz mi je omoc lepsie. pritom som to tam mala uplne zbytocne, lebonic mi neodtieklo, ani kvapka 🙂 ale zistili mi, ze mam priechodny iba jeden vajecnik, ze aj tak mi odporucaju rovno IVF....:(

fomarik
9. feb 2011

Tak som si študovala a prišla som na to, že IUI swim up... je fakt účinnejší a najlepší spôsob prípravy spermií...je to vlastne premývanie, aby mali ľahší a rýchlejší pohyb ( no, mohlo ma to napadnúť "swim"-umývať... a že angličtinárka.... čo už, 3 mesiace som PN, tak to má nejaký dopad. 😝 )

strelicia
9. feb 2011

@katy33 mne nebolo absolutne nic po narkoze, citila som akurat hlad a smad, ja viem je to divne. ani plecia ani kosti ma neboleli, proste nic. ale vraj to je nejaka specialna narkoza, drahsia a bez takychto vedlajsich ucinkov. nam tam vsetkym davali nejaky reder ci ako to nazyvali. tam malo nieco vytekat, ale mne tam nekvapla ani kvapka a vraj to bolo dobre. dnes este ostavam chora a od zajtra uz robim, ale iba z domu na homeoffice.
dakujem vam ze ste mi drzali palce 🙂
ja som sa tam vlastne poslala sama. proste som prisla za doktorom, ze to chcem a on ze OK. a dobre ze som sla, aspon viem, ze uz nemam skusat IUI ale vrhnut sa rovno na IVF :(

fomarik
9. feb 2011

@andy175 no prosím, vy sa tu snád stretnete celý okres! Aj apolenka je z Topolčian!

strelicia
9. feb 2011

@zuzanka7834 az 21.2. mam naplanovany este len pohovor s koordinatorkou na IVF :( sa este nacakame.

strelicia
9. feb 2011

baby tak aj ja pochadzam od Topolcian, ale uz tam roky nezijem, prestahovali sme sa do BA. 🙂 to len tak, ze reku zaujimava statistika. 🙂

katy33
9. feb 2011

@fomarik 😀 😀 😝
@andy175 ..no veru i my byvame priamo v TO...ono je naozaj ten svet taky maly 😎 😉

katy33
9. feb 2011

@strelicia ...takže i ty si bola žocharka 😀 😀 😀 ...tak domka pekne odpočivaj a neboj k tomu 21.2. sa to šuchne ako voda, ani nebudeš vediet 😉 ...a vlastne, čo ta koordinatorka rieši, ono ti zada uživanie tabletiek, či čo 😕 ...sa informujem, lebo vyzera, že i my budeme musiet podstupi IVF

aby
9. feb 2011

@fomarik len si pjekne užívaj marodku 😀 😀 😀

fomarik
9. feb 2011

@aby joooj, ve dsi užívam. ja už na prácu ani nepomyslím. Nevrátim as tam, to na beton. V nedelu som bola u mojej kolegyni a hovorila, že dalšia kolegxna ktorá je v 5 mesiaci, tak ju cigáni strčili zo schodov, ked mala dozor. No treba mi toto medzi takou hávedou nevychovanou? Nikdy!! 😠

aby
9. feb 2011

@fomarik jeee to je super aj ja už sa teším som v jednom kole a som unavená už ako blázen 😖
Pre boh chudiatko by som ich zbila ffuuuuh husté 😒
No ja sa tiež už asi nevrátim kašlem na nich zdieračov 😖
Presne dávaj hlavne pozor na seba a fazuľku 😉 😉 😉 to je to najdôležitejšie 😉

@katy33 jj koordinátorka ti povie aké lieky kedy brať a čo kedy aj pichať a ako, my sme tiež skúšali pichať macíka do bruška heh 😀 😀 😀

petuska123
9. feb 2011

@walta ahoj tak ty tiez caks na vysledok po iui???

walta
9. feb 2011

@petuska123 ano, veru aj ja cakam.... aj ty? kedy si bola na IUI a aky si mala priebeh? Myslim od stimulacie a tak... dik 😎

petuska123
9. feb 2011

@walta ja som mala vcera prvy krat IUI priebeh bol uplne v pohode len ked zavadzal spermie tak som citila len taky tlak inak ok....dnes mi je tiez dobre tak uz len cakat na vysledok.pred zakrom mi urobil sono kukol ma videl zlte teliesko povedal ze som po ovulacii a po zakroku mi zas spravil sono a na monitore nam ukazal spermie.

tinasc
9. feb 2011

@fomarik tak držím palce, nech je všetko v poriadku 🙂 🙂 aaa tehotenské príznaky sú opäť tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2011

@fomarik tak v tom sa nevyznám, či také alebo také spermie, dôležité sú také, ktoré dôjdu do cieľa 😀 😀 😀
no a keby si bývala bližšie, tiež by si ma mohla nakaziť tehu vírusmi 🙂 🙂 🙂 😉 😉

miskab
9. feb 2011

Ahojte babulky aj mna caka IUI,,,ja chodim do ginfivu v BA,,,,citala som ze sa to malo kedy podari to IUI je to pravda??

tinasc
9. feb 2011

@zuzanka7834 poctivo pijem aspoň ananásový džúsik 😀 moc mi nelezie, ale čo už 🙂 🙂 🙂 ja som bola doma dva dni po, no bohužiaľ musela som ísť aj do mesta, povybavovať, skrátka pohyb nejaký musím mať, na gauči ma nebaví stále ležať, čo to aj variť a pod... ale však to sú úkony, ktoré musíme robiť 😀

walta
9. feb 2011

@petuska123 super, take pocity po IUI som mala aj ja, ale od asi 4.dna po IUI uz ma zacalo pobolievat podbrusko, ako pred mrchou.... drzim palce, aby vam to vyslo... do akeho centra chodite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre