IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

viki186
4. máj 2016

@wanda52 ja som spokojna s heliosom velmi prijemny personal atd.

kaattkka
4. máj 2016

@miuska49 neboj raz sa to musi podarit, ja som sa kolko naplakala ...

kaattkka
4. máj 2016

@wanda52 ahoj ,my sme boli v Martine v iscare a som velmi spokojna ..super ludia

22erik
4. máj 2016

@viki186 ahoj super gratulujem trauma sa s tebou 🍀Ja idem zajtra opäť na konzultáciu čo a ako dalej 😊

miuska49
5. máj 2016

@kaattkka tiez si to tak hovorim 🙂 dnes rano som sa zobudila a bolest v podbrusku a to som 10 den po iui, tak teraz neviem ci je to dobre znamenie alebo prichadzajuca ms. Teba kolko dopredu to brucho bolelo?

wanda52
5. máj 2016

@viki186
@kaattkka Ďakujem baby, že ste sa ozvali. Budeme sa musieť nejak rozhodnúť. My máme problém so spermiogramom - OAT spermia.. Berieme vitaminy, ale nejak to nepomaha..

123tana123
5. máj 2016

Ahojte tak prve IUI nevyslo....cakame na schvalenie IVF v Dovere a ideme nato dufam ze uz v juny .... 2 IUI mi nebolo odporucene tak drzte palce inak chodim do Heliosu v MT uzasny ludia su tam vrelo odporucam 😉

miuska49
5. máj 2016

@123tana123 ahoj a preco nie druhe iui?

zuzsat
5. máj 2016

kokso. teraz idem z kontroly pred 2.iui a pytala som sa na ivf ze chceme ist ak to nevyjde a ze musim mat vazny dovod aby mi to poistovna schvalila minimalne 3 neuspesne iui.

viki186
5. máj 2016

@22erik drzim ti palce daj potom vediet

alexslovakia
5. máj 2016

@zuzsat áno áno ak nemáte žiaden problém musíš podstúpiť 3IUI neuspesne a potom si dáš žiadosť či ti poisťovňa preplatí tu dáku časť. A musíš mať aj laparoskopiu vaječníkov. Aj ja som si to zisťovala hneď ešte sme nemali žiadne iui za sebou

123tana123
5. máj 2016

@alexslovakia mne laparoskopiu nerobili.... mala by som sa nanu opytat

zuzsat
5. máj 2016

@alexslovakia čo je laparoskopia vaječníkov?

zuzsat
5. máj 2016

@alexslovakia takze zajtra ideme pichnut pregnyl o 22,00 lebo moj muz ma panicky strach z injekcii a na nase druhe IUI ideme v nedelu rano o 7,00 tak drzat palce povinne :D

alexslovakia
5. máj 2016

@zuzsat tak vám budem držať palčeky.... Tfuj tfuj tfuj

alexslovakia
5. máj 2016

@123tana123 no určite áno pokiaľ ti nič nie je teda nemáte problém zdravotný. My sme zdraví obaja a keby nevyšlo iui čo vyšlo tak toto musíš mať aby ti poisťovňa dáku časť preplatila a samozrejme 3IUI

alexslovakia
5. máj 2016

@zuzsat no zle som napísala priechodnost vaječníkov

zuzsat
5. máj 2016

@alexslovakia tu priechodnost mi robili ako prve vysetrenie, lebo bez toho nemozu zhodnotit ci sa oplati IUI alebo nie... mam oba vajecniky plne priechodne, preto odporucali hned IUI lebo nevidia ziaden problem... ale teda okrem toho mi nic ine nerobili... no ale proste brutalne verim ze tento krat to vyjde.....

alexslovakia
5. máj 2016

@zuzsat ja ti držím palce. No mne to nerobili a ani neriešili priechodnost. Spravili iui a hotovo

123tana123
5. máj 2016

Partner je zdravy ja bohuzial nie....laparoskopiu mi nerobili ani mi ju doktorka nenavrhla preto sa pytam ci to treba, 1x nam ziadost neschvalili lebo chybalo vysetrenie AMH .... co mam zvysene a neuspeane IUI tak som zvedava ci schvalia alebo nie

alexslovakia
5. máj 2016

@123tana123 no pokiaľ máš zdravotný problém tak by vám to mali schváliť. Iba ak ste zdraví obaja musia byť tieto veci splnené

xxxena
5. máj 2016

ahojte, my sme mali jedno IUI a hned sme potom na dalsej konzultacii posielali ziadost do poistovne na IVF schválili nám ho do cca 3tyzdnov. a problem mame len taky že partnerove spermie su pomale.

supoliatko13
5. máj 2016

Ahojte v pondelok aj náš to čaká prvý krát v iscare Martin, s manželom sme dosť realisticky ale nechceme sa ani tešiť ani smútiť, verím že sa to podarí len mame dilemu či si mám vložiť dve vajíčka a riskovat trojicky alebo len jedno, predsa len sa nám takto zvyšuje šanca, poraďte prosim...

kaattkka
5. máj 2016

@miuska49 tiez tak nejako...hlavne sa moc nesleduj viem ze je to tazke ,ale snaz sa nato moc nemysliet..

kaattkka
5. máj 2016

@wanda52 mojmu pomohol obycajny vytamin E a zlepsili sa mu spermie...

lenkakrpcek
6. máj 2016

Dievčatá dnes som bola na krvi po prvom IUI, v pondelok mám volať kvôli výsledkom..... 😕 ale myslím, že to nevyšlo, mám také pocity ako pres menzesom ☹

miuska49
6. máj 2016

@lenkakrpcek ahoj , ja mam ist na krv v utorok, ale tiez mam pocit, ze to nevyslo. Daj vediet ako si dopadla

zuzsat
6. máj 2016

baby a preco neskusite testy???? budete vediet
ja som po prvom IUI den pred krvou urobila test, negativny, takze som vedela ako dopadnu vysledky krvi. aspon som nebola v napati cely den este...

zuzsat
6. máj 2016

baby mam otazku mozno hlupu... ak mam 3 folikuly uz dostatocne velke tak mozu prasknut postupne? lebo teraz mam pocit akoby bola ovulka alebo co. mokro medzi nohami. hlien priesvitny tahavy. teraz sme boli pivhnut pregnyl tak ma napadlo ze ci je mozne ze najvacsi folikul uz praskol a ze vdaka pregnylu mozu prasknut tie ostatne? aby to iui v nedelu nebbolo zbytocne ☹

alexslovakia
7. máj 2016

@zuzsat ten pregnyl ti ma ich udržať si a majú tí prasknúť až po 36hod.neboj a nestresuj sa. Zajtra budem na teba myslieť a držať palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre