IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
23. dec 2010

@nemko Nebojkaj, dobre to dobadne....nech len su pekne tie veci okolo toho teh.priznaky 😉 .....držkame palce a čakame, ako ste nam dopadli 😉

katy33
23. dec 2010

@afrika Nebojkaj sa , dobre to dopadne....len nech pekne su tie veci okolo toho tehu priznaky 😉 ...držkame palce a čakame , ako to dopadlo 😉
@moni Dakujeme velmi pekne...i my verime v zazraky, i ked sa už tento rok možno konat nebudu, my pevne verime, že buduci bude prelomovi a určite to vyjde 😉 Juuuuj, krasnučkeho anjelika mate...prajem pekne sviatky, a nech ste všetci zdravučkavi 🙂

aby
23. dec 2010

@zuzancek22 ježkove to ma mrzí , ale neboj všetko je možné 😉 držím pršteky , no hádam nám dajú v january konzultáciu 😒

@fomarik si zlatúšik určite budú vianoce super a ohromne sa teším na švagrinu kravu 😖

@apolenka6 si ma rozosmiala cez slzy ešte že mám doma kopec zveriny aspoň nebudeme sami, stromček cez pol izby no a ešte aj do roboty aj dneska aj zajtra ups 😖

Babulky šťastné a veselé ale veľa splnených snov , alebo aspoň ten náš spoločný :0))))

katy33
23. dec 2010

@aby Mojenko, verim tomu, že ta konzultacia určite v januari bude a pôjde sa na to 😉 ..... 😀 z tej kravky si nič nerob, jednym uchom dnu, druhym von...su Vianoce a nedaj si ich od nej pokazit, pokaz jej ich ty, že nebudeš reagovat na jej blbe pripomienky 😝 😎 Štastne a vesele, Slniečko 😉

nemko
23. dec 2010

Ježiško pomaly zapriaha sane,za oknom vidieť paprskov svit, zavri si oči a nastav dlane,lásku a šťastie do nich chyť.
Kocky, prajem VAM aj VASIM rodinam KRASNE VIANOCE, vela lasky, pohody a hlavne optimizmu do "nasho" dalsieho spolocneho boja s jednym jedinym cielom 🙂 V dalsom roku budeme urcite vsetky v inej teme, rozoberat uplne ine , prijemne starosti 🙂

moni
23. dec 2010

@katy33
dakujeme, Leu mame po IUI a buduci rok sa bud zadari alebo ideme do toho znova 🙂

afrika
23. dec 2010

som negatíííívna. to je ale skur.....ný život ☹ . nič to. idem sviatkovať. dnes máme prvú noc v našom novučičkom domčeku.

moni
23. dec 2010

@afrika
tak to ma mrzi, hned rano som prisla nakuknut ☹
do noveho domu patri nove babatko, takze urcite to vyjde! vela sil!

afrika
23. dec 2010

@moni ďakujem. snažím sa veriť, že raz sa dožijem aj ja dieťatka. lebo po 3 potratoch začínam byť skeptická. ale bude dobré. krásne sviatky do Ameriky prajem

afrika
23. dec 2010

@fomarik ako moja?

yasminne
23. dec 2010

@afrika ahojky myslela som na Teba, ale nesmut nic nie je este celkom prehrane 😉 Uzi si krasne sviatky v novom domceku a vela sil a optimizmu do noveho roka!

fomarik
23. dec 2010

@nemko
@katy33
@zuzancek22
@yasminne
@strelicia
@apolenka6
@little_miracle
@afrika
@mrnous a všetky moje spriaznené duše. Takže....... na sone nebolo ešte nič vidieť, zobrali mi krv na kontrolné hcg. Do 14.30 som bola nervozna ako pes, potom mi zavolal pán doktor Krajkovič a s nadšením v hlase mi oznámil, že naša hodnota je vysoká 425mlU. O týžden sa máme ukázať znovu, či už bude vidieť bublinku. Takže dakujem vám za podporu........ nech sa aj vám zadarí!!!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

yasminne
23. dec 2010

@fomarik no gratulujeeem!!!tak je to potvrdene a moc moc Ti drzim palceky nech to vsetko ide ako po masle 🙂 Krasne Vianoce budete mat 🙂
... ja uz som trochen nervozna, ale vnutorne to citim, ze to zajtra dobre dopadne 🙂 tak sem tie virusy na mna!! 😀
Luci, tak pekne oddychuj ! ...myslim, ze pozitivnej energie budes mat teraz dosytosti 🙂 a to je dobre.

fomarik
23. dec 2010

@yasminne joj, mojka dakujem. Veľmi ti želám, aby sa vám zajtra zadarilo. Krajko povedal, že majú veľa nových decembrových tehulek, čo ak si medzi nimi? 😉

fomarik
23. dec 2010

@afrika, zlatko, my sme tam boli od 7 do 7.30. Ja som mala čierny kabát a Mirko červenú vetrovku a holú hlavu.

katy33
23. dec 2010

@fomarik Zlatinko super, hcg rastie zavratnou rychlostou.....užite si prekrasne Vianoce 😉

katy33
23. dec 2010

@yasminne Zajtra držim palce, začina sa mi to celkom pačit...konečne sa to tu začina rozbiehat, tak dufam, že nam tu zajtra oznamiš tu super spravičku, že mate v brušku fazulku 😉

katy33
23. dec 2010

Babulky moje zlatunke, prajeme Vam prekrasne sviatky pokoja, lasky, pohody, porozumenia....a aby rok 2011 bol pre nas uspešny - plodny.... 😵 ....aby sme každa o rok na Vianoce mali v naruči naš vytuženy uzliček 🙂 ....to si musime dat ako novoročne predsavzatie 😉

nemko
23. dec 2010

@fomarik straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc Ti blahozelam a uvidis vsetko bude tak ako ma byt a o 9 mesiacov budes hrda a stastna maminka

little_miracle
23. dec 2010

@fomarik ........mojenko, žiadne iné správy sme ani nečakali 🙂
Je to supéééééééééééér !!!!!!!!!!!!!!!!! Držkajte sa, užite si s mužíčkom sviatky a opatruj fazuľku.......alebo fazuľky ???

little_miracle
23. dec 2010

Babenky, všetkým vám prajem krásne sviatky a plodný rok 2011 !!!

apolenka6
23. dec 2010

ahojte babenky!včera ,dnes zhon-zákusky,nákupy ,darčeky......konečne sa to už ukludnilo 😝 a začínam si užívať Vianoce....jupí aj ked si viem predstaviť ešte lepšie 😲 NADHERNE VIANOCE!!!!!Vám prajem a hlavne pokojné 😅

yasminne
24. dec 2010

ahojte vsetky 🙂 prajem vam krasne Vianoce plne pokoja a radosti v kruhu najblizsich a priatelov. A budem tu bojovat s vami pekne aj v novom roku 😉 takze nic to... nevyslo to, tak nech sa nas vsetky v tom novom roku usmeje obrovske stastie a nadeli nam babatka!!!

aby
25. dec 2010

@katy33 zlatíčko si mi radosť urobila no som realista 😖
krásne vianoce vám 😀
nejak to prežujem 😒 no aspoň, že mám konečne voľno 🙂

v555
25. dec 2010

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok prajem všetkým.
@fomarik,zlatino som veeeeľmi rada a teším sa.

fomarik
25. dec 2010

@yasminne Ty naša bojovníčka a hrdinka...dakujem za krásne prijanie 😉 Rok 211 musí byť úspešnejší.......!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 Takto o rok už budeme všetky vianocovať s uzlíčkami v náručí!!!!!
Ja vás nikdy neopustím a vždy budem s vami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
25. dec 2010

@fomarik
@v555
@katy33
@afrika
@apolenka6
@zuzancek22
@mrnous
@nemko
Dievčatá, čo vám priniesol Ježíšek? 😉
mne topánočky do velkého snehu a knihu o IVF - Čakáreň + samozrejme kozmetika a ako grátis som si našla Lactacyd 😉

apolenka6
25. dec 2010

@fomarik Mne doniesol mobil,pulover+šálik,leginy,štucne a kozmetiku .Ved si myslím,že nás neopustíš a ozaj idete vo štvrtok do Helika?my áno ráno 7-8h 😉 budeme rátať vajká ak budú 😠
@yasminne ☹ tak hor sa na druhé kolo!!!budeme bojovať a rok 2011 bude najplodnejší 😠 😀 !!!!!

katy33
25. dec 2010

No ahojte kočeny moje, aj vy ste take prepapane ako ja---už len čakam , či to pôjde von spodkom, al. vrchom 😀
@fomarik Ježiško na nas nezabudol 😉 zlatinko, ako sa nam citiš...papaš všetko, či ani nie 😝
@apolenka6 Ja som tiež dostala tel., čo som nečakala, tak sa vytešujem, vždy som dedila stare šunky a teraz mam konečne ružovy babsky 😀 a tiež knižočky, milujem čitat, šalik, parfemik, aby som drahemu vonkala a mame aj spoločenske hry - drahy ma zauča, vraj ich hraval, ked bol maly 😉 a na najkrajšom darčeku stale pracujeme 😎
inak ms stale nikde, už ma hneva, lebo som natešena na clost. a IUI a tej potvory nikde 😠

nemko
25. dec 2010

caute baby, ja som dostala Dolce gusto, dve tricka Sisley, papucky Hellou Kitty 😀 , kozmetiku a pulover.No , ale tieto Vianoce su onicom, cakala som , ze najdem //, som stale taka znechutena z toho vsetkeho, ze si Vianoce absolutne neuzivam.Uz som myslienkami uplne inde ☹ krasny vecer vam prajem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre