IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 a nie, ani dusik..bohuzial...

hennka2
21. júl 2015

@clarissa77 ...presne viem, ako sa citis :( ... ja mam tyzden pred testovanim a vcerajsim vecerom som stratila vsetku nadej .. vsetko sa mi zda uplne zbytocne, vsetka ta snaha, vysetrenia a plno vyhodenych penazi ... ja uz niekedy nevladzem bojovat :((( ... jedine manzel ma utisuje, ze to este skusime, aj ked ja uz neverim ... este vsak dobre, ze mam takuto podporu, tak aj koli nemu potrebujem bojovat dalej :( ...

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 no ja uz som absolvovala 3 IUI a v GF mi povedali, ze uz odporucaju IVF ☹ tak zatial sme IVF este neriesili, mozno koncom roka... teraz si asi dam pauzu od zasahov lekarov a liekov a skusame prirodzene... teraz som posledny cyklus po IUI mala daky zvlastny... 😠 tak pockaj este do toho piatku, pripadne si este mozes urobit test vo stvrtok... ved si len 12 dni po IUI, nie?

lina129
21. júl 2015

@hennka2 neblazni 😒 take pesimisticke reci tyzden pred testovanim... vsak to este nemozes vediet... aj ked nemas tehu priznaky, ved to je este skoroooo... 🙂 ja som vzdy verila az uplne do ms... niekedy aj v den ms, ked uz ma pobolievalo brusko 😉 kym nie je ms, tak je tam stale nadej 🙂 drzim palceky!

spetule
21. júl 2015

@hennka2 Zlatko, hlavu hore!!!! Vím, že je to náročné a kde má člověk po těch zklamáních brát víru a naději... Ale mysli na to, PROČ to vše absolvuješ. Nevzdávej to, nejsi v tom sama!!! <3

clarissa77
21. júl 2015

@hennka2 uz vyse 1.5 roka kazdy mesiac sklamanie...uz je toho moc..moja psychika dostava riadne zabrat...zda sa mi to strasne nefer 😢😢😢 je dobre, ze mas taku oporu..ja ju mam tiez v manzelovi aj v rodine..

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 11 dni po IUI som..no nam dr.odporucil 2xIUI a potom IVF. Ale manzelovi a ani mne sa do IVF velmi nechce. Dnes sme sa o tom bavili a povedali sme si, ze to jedno IUI este skusime a potom pojdem pekne za dr.a poziadam ho o zvysok vysetreni. Chcem vediet v com je problem..darmo mi hovori, ze vek...moje 2 spoluziacky teraz porodili...nemyslim si, ze som az taka stara..a IVF potom tiez v zime skusime. Dovtedy budeme skusat prirodzene.

clarissa77
21. júl 2015

Toto forum mi velmi pomaha..dakujem vam dievcata moooooc..

spetule
21. júl 2015

@clarissa77 Držím palce!

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 jooj 11 dni po IUI je veeelmi skorooo... kamoske, ktora otehotnela po IUI, ukazal test slabunku ciarku na 12 den po IUI... dovtedy test biely... takze este to nic neznamena 🙂 urcite nas informuj, som zvedava 😉 inak, aj mne toto forum pomaha... sme na jednej lodi 😉

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 a vekom to urcite nie je... ja mam kamaratku, ktora ma 41 rokov a v pohode otehotnela uz 3 krat behom roka... zial 2 krat to bol missed abort, ale vzdy, aj po kyrete, otehotnela do 3 mesiacov od zaciatku skusania... pritom ja budem mat 34 a neviem ani len otehotniet... ma na to vplyv kopec faktorov, ale zvalovat to len na vek, s tym nesuhlasim...

monso2107
21. júl 2015

Ahojte baby ja som bola na iui v piatok 17.7 nebolo to take hrozne ale od iui mam velmi silne krce podbrusku myslite ze to tak ma byt uzivam 1-0-1 utrogestan dakujem za odpoved

clarissa77
21. júl 2015

@spetule dakujem, aj ja tebe..

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 tak mozno este malinka sanca je, ale ja uz neverim..a s tym vekom suhlasim, to sa mi od dr.teda vobec nepacilo..este ho potrapim a dotlacim ho k tomu, aby mi urobil dalsie vysetrenia..nie ma hned tlaci na IVF

clarissa77
21. júl 2015

@monso2107 aj ja som mala po IUI bolesti..niektore dni az velmi silne..cca po tyzdni to ustupilo..neviem ale cim to je

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 teda nechcem ta sklamat, ale od Harbulaka necakaj, ze ta posle na dake vysetrenia... Mna nechcel na nic poslat, ze je to zbytocne ☹ ja som si vsetko vybavila aj obehala sama... Ale tak skusit mozes 😉 Mne tiez tvrdil, ze mozu byt stare vajicka...pritom mam 33... ☹

lina129
21. júl 2015

@monso2107 ak sa mozem spytat, kde si bola na IUI? Mna v jednom centre vzdy po IUI bolelo podbrusko ako na ms...,ale naposledy v inom centre ma po IUI nebolelo nic...ale je pravda, ze v tom prvom centre som mala utrogestan a v tom druhom nie 🙂 Tak moze to byt aj tym...alebo tym, ze to robili "na silu" a mohli roztiahnut krcok maternice a z toho tie krce...

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 preboha! To vazne? A kde si si tie vysetrenia spravila? Vazne uvazujem, ze zmenim centrum. Len do Brna nemam sancu, uz BA ledva stihame..

lina129
21. júl 2015

@clarissa77 ja som si dala este robit navyse genetiku, imunologiu a hematologiu... Vsetko mimo GF, na vlastnu past... Harbulak mi nedal urobit ani genetiku, pritom to robia priamo u nich... Povedal mi, ze nam to netreba, ze nemam na to indikacie... To ze sa nam 1,5 roka nedari, ani IUI, asi nie je dostatocny dovod... ☹ tak som si vytelefonovala a objednala sa sama od seba...nastastie nebolo treba vymenny listok

clarissa77
21. júl 2015

@lina129 a kde to to robili? Presne toto sa cudujem, ze este nemam spravene. A rada by som..

hennka2
21. júl 2015

@lina129
@spetule
@clarissa77

.. dakujem dievcata za obrovsku podporu, ved vlastne preto si tu aj piseme, aby sme sa podporovali a informovali ... obrovska vdaka <3

hennka2
21. júl 2015

@clarissa77 ... ano, ta podpora je zaklad ! ak by sme ju nemali, tak by sme to mali obrovsky stazene ... my sme 2 roky skusali sami a teraz dalsi 3 rok na CARe, a uz citim zufalstvo a beznadej :( ...

hennka2
21. júl 2015

.. dievcata, chystate sa niektora do buducnosti na IVF do BA ?

monso2107
21. júl 2015

@lina129 mne to robil dr.v trencine

monso2107
21. júl 2015

@clarissa77 a ako si dopadla podarilo sa ci

clarissa77
21. júl 2015

@monso2107 nepodarilo...aspon po dnesnom teste viem ze nie..ale na 100% to budem vediet v piatok

lina129
21. júl 2015

@hennka2 my nad tym uz uvazujeme, ze tak na jesen-zimu by sme mozno isli...este teraz skusame prirodzene a potom uvidime...mozno motyka vystreli 🙂 Ale do Ba pravdepodobne nie... 😒

clarissa77
21. júl 2015

@hennka2 tak to verim, je to tazke..ale nezufaj, raz sa to podari...ja na IVF pojdem asi v zime, ak sa dovtedy nezadari, ale zatial netusim kam..GF to ale nebude

monso2107
21. júl 2015

@clarissa77 mi z manzelom sa snazime 7 rokov a teraz sme skusili poprvy krat iui a som velmi zvedava lebo podla lekara som zdrava ak manzel tak neviem vcom to je.ja som teraz na marodke koli tim krcom lebo by som to v robote nezvladla 12 hod.na nohach

clarissa77
21. júl 2015

@monso2107 no 7 rokov je uz dost dlha doba. Aj ste absolvovali vysetrenia? Lebo to sa mi uz nezda.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre