IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bedova
21. nov 2016

@pavlinakol test si si nerobila?Neboj ak to nevide teraz tak dalsie iui.Nam to vyslo na 3x a a to sme neboli idealni adepti na iui.

leticia22
21. nov 2016

@pavlinakol ja v CAR na Antolskej... teraz idem na operáciu laparo a podľa toho ako to dopadne sa uvidí, či v decembri alebo až neskôr 😢

veroniq85
22. nov 2016

@bedova ja som teraz po 2 iui a sa mi spustila ms i napriek tomu ze som uzivala progesteron. Vecer na 11 den po iui som zacala spinit ale dala som si tabletku a aj rano na 12 den som si dala ale okolo oboda sa mi spustila normalna ms silne krvacanie a to na 26 den cyklu a na krv idem az v stredu a to mavam 28 dnove cykly. Absolútne tomu nerozumiem. Ja som tiez myslela ze kym uzivas progesteron nedostanes ms.

bedova
22. nov 2016

@veroniq85 Ahoj niektorym dievcatam sa spustila menstruacia aj napriek tomu ze uzivali progesterom.

veroniq85
22. nov 2016

@bedova vsak hej len som z toho taka rozcarovana lebo nikdy som nemala 25 dnove cykly az teraz pri 2 iui a to som ho mala na 14 den cyklu. A aj sa mi zdalo ze ci nebolo neskoro lebo 1x iui som mala na 12 den len teraz tam nebol moj lekar a zastupujuci lekar nastavil iui takto. Ale vazne neviem mozno sa mylim

bedova
22. nov 2016

@veroniq85 ja som pri prvom iui tiez krvacala pred terminom menstruacie,ale ja som mala biochemicke tehotenstvo a za tyzden som znova krvacala a to uz som asi mala menstruaciu.

veroniq85
22. nov 2016

@bedova a ako si vedela ze si mala biochemicke tehu? Vysiel ti este predtým pozitivny tehu test? Lebo ja som skusala na 11 den a bol biely takze moj pripad to asi nebude

bedova
22. nov 2016

@veroniq85 ja som zacala krvacat tak som test neriesila,volala som do centra,povedalize nech ajtak pridem na krv a poobede mi volali ze vysledky su pozitivne.Potom som po par dnoch isla znova a hcg malo stuplo,najprv mali podozrenie na mimomaternicove.Pri dalsej kontrole som uz mala aj papiere do nemocnice a poobede mi znova volali ze hcg uz klesa

motiv
22. nov 2016

baby ostal mi utros a estrofem

veroniq85
22. nov 2016

@bedova aha jasne dakujem pekne za info. No ja idem zajtra na krv ale u mna to vyzera na normalnu ms len s kratším cyklom.

boredka
22. nov 2016

ahojte, tak dnes som bola na kontrole folikul 16mm a v piatok druhy pokus IUI...dufam ze posledny a uspesny 🙂 drzte palce... ak nevyjde rozmyslam nad alternativnou medicinou ... ma niekto nejake skusenosti, cinska medicina, akupunktura alebo nieco podobne? Dik

dasaa
22. nov 2016

Ahojte babenky chcem vas poprosit ci mi neviete poradit,Ked som bola po 1x na IUI tak manzel bral lieky tribulus.Ale nepametam sa ake tribulus .Mal zly spermiogram .Babenkyy neviete mi poradit ako sa volaju lieky ?

pavlinakol
22. nov 2016

@boredka ahoj, takže u mňa iui neúspešné ☹ potvrdené dnes pri odbere..držím palce na piatok,nech ti to dobre dopadne..🙂 nám už navrhli ivf..veľmi sa mi do toho nechce, žiadosť si pošleme a uvidíme,ale mám z toho strach..

iwet25
22. nov 2016

@dasaa to je kotvičník

boredka
23. nov 2016

@pavlinakol ahoj to ma mrzi ze nevyslo, neboj raz budeme tehulky 🙂 nam tiez navrhly ivf ale ja este skusim tento pokus ak nic tak alternativnu medicinu a ak aj tak nic tak pojdeme na ivf... viem se raz nam to urcite vyjde 🙂 uz len trpezlivo cakat na ten moment 🙂

dasaa
23. nov 2016

@iwet25 to uz sa zmenil názov ?

bedova
23. nov 2016

@dasaa Ahoj ja som kupovala v lekarni,tam ti poradia.

wanda52
23. nov 2016

@dasaa ja som ho objednávala tu https://www.pilulka24.sk/edenpharma-tribulus-te..., nechcem robiť reklamu, ale tento som objednávala, neviem, či existujú aj iné druhy tribulusu... To by ma aj celkom zaujímalo..

dasaa
23. nov 2016

@bedova ahoj bola som v lekári a nevedela mi povedať aký .

dasaa
23. nov 2016

@wanda52 ahoj uz som sa tu pýtala báb a jedna mi dala link .Len neviem nájsť kde je bolo to uz oveľa skôr .Ked manžel bral tak bol iný obal ako ten tvoj .Skusim potom pridať foto

leticia22
23. nov 2016

@dasaa ahoj. Prosim ta a pomohol ten tribulus na zlý spermiogram? Lebo tiež máme ten problém... a hlavne po akom dlhom užívaní pomohol?

wanda52
23. nov 2016

@leticia22 ja myslím, že určite trochu pomohol, ale môj muž berie aj folandrol, on to tak strieda. Sú to v podstate len vitamíny, tak uškodiť by nemali, jedine pomôcť. Ale treba ich užívať dlhšie. Určite sa mu zvýšil počet spermií a trochu aj rýchlosť, len my by sme potrebovali niečo na tú morfológiu - tvary spermií, to neviem, či môžu zlepšieť vitamíny. Ale tak každé 2-3 mesiace dozrievajú nové spermie, tak dúfam, že po bratí vitamínov sa to dá vylepšiť..

dasaa
23. nov 2016

@leticia22 nám pomohol .Uzival 3 mesiace ale na prvé IUI ked sme išli tak sa nám nepodarilo až na druhý krat po zákroku IUI som zostala tehotna .Zakrok IUI som mala len pri prvej dcérke .Pri druhej manžel naďalej používal tabletky a podarilo sa nám prirodzene otehotnieť

dasaa
23. nov 2016

@wanda52 obal na tribulus bol nie co take v balení

dasaa
23. nov 2016

@leticia22 @wanda52 uz som to našla .Manzel používal tieto

veroniq85
23. nov 2016

@dasaa ahoj a mozem sa spýtať aky ste mali problem so spermiogramom? My mame problem hlavne s pohyblivostou

alexwarring
23. nov 2016

@wanda52 my dufame v zlepsienie tiez po dobrati vitaminov, kedy mate ist na kontrolny spg?

wanda52
23. nov 2016

@alexwarring my už sme boli dvakrát na IUI, ale nič z toho. Prvý spermiogram mu robil urológ - ten bol fakt, že dosť zlý. Druhý mu robili v Heliose (po užívaní vitamínov) a výsledky boli o dosť lepšie (predtým počet spermií len nejakých 4-5 mil., po vitamínovej kúre 21mil) len čo sa týka tej morfológie, tak mali sme nízky počet tvarovo správnych spermií.. Teraz sme si dali pauzu od všetkého a niekedy na jar pôjdeme opäť do centra, uvidíme, že či ešte raz IUI alebo už umelé.. Ja si chcem dať vyšetriť priechodnosť vajíčkovodov - HyFoSy metódou, toto vyšetrenie ešte nemám.

veroniq85
23. nov 2016

@wanda52 ahoj a ktore vitaminy presne uzival manzel a v akom množstve resp aj ako dlho? Lebo to je naozaj zlepsenie co sa tyka mnozstva.

alexwarring
23. nov 2016

@wanda52 No, my sme na IUI este neboli, lekar sa priklada skor k IVF, ale my by sme radsej najskor vyskusali IUI. My sme A-ckove spermie nemali ziadne a vysledok bol tri ci styri diagnozy dokopy, vraj geneticky zle.... tak len dufame aspon v mierne zlepsenie, ale velke sance tomu nedavame.

A tebe robili IUI bez vyskusania priechodnosti vajickovodov? Som myslela, ze to musis mat spravene najskor a az potom ti urobia zakrok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre