IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bodka4
12. dec 2010

baby na kasel je najlepsie: nasekat cibulu a posypat cukrom alebo medom a ked sa urobi stavicka, tak vypit... ozaj zabera 😉

apolenka6
12. dec 2010

@nemko aj ja sa bojím si dať tvrdú liečbu a mala by som počkať do piatku na teh. test to ma najviac štve 😠 inak už by som aj utekala dr pre nejaké lieky,len sa obávam či dovtedy sa mi to nezhorší a neliečená chrípka vie byť neplecha 😔
@bodka4 dakujem za receptík už som ho skúšala a mne nezabral 😒 hapruje mi internet asi preťažená sieť či čo 😕

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
13. dec 2010

@jankaknm tak to moc gratulujem, budem držať pršteky aby si mala na sviatky, krásny darček. verím že tam budú //. Veď do 3 všetko naj.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
13. dec 2010

@jankaknm ja som po 3 neúspešnom IUI, čakám na výsledky z cytologie, ktoré budú 16-teho a ak nebudú zase dobré tak ma v januári čaká konizácia krčka - a potom sa snažilkovanie a aj ivf odkladá o pol roka, a ak to bude dobré tak cca vo februári začínam stimulovať na ivf.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska123
13. dec 2010

@zuzancek22 tak sa zda ze budeme rovnako stimulovat na ivf

zuzancek22
13. dec 2010

@jankaknm tak pekne treba sa šetriť, veď on to zvládne aj sám.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
13. dec 2010

@petuska123 no to ja este uvidim

zuzancek22
13. dec 2010

@jankaknm no mne ta cytologia vyšla teraz náhodou , ale ja ju mam už 2 roky zlu a tak mi doki povedal že ak aj teraz bude zlá , tak idem na konizáciu.

strelicia
13. dec 2010

@little_miracle Ahoj 🙂 sem tam sem nakuknem kto ma co noveho. Ale mam teraz dost prace a uplne som zabudla ze riesime babo 🙂 Zajtra idem na ultrazvuk pozret ako sa mi tvoria vajicka a podla toho uvidime ci a kedy bude nase druhe IUI. Vobec to tentokrat nijak neprezivam, lebo uz som zmierena s tym, ze v 2011 ideme hned na IVF a hotovo. 🙂

strelicia
13. dec 2010

@jankaknm waw, tak to drzim palce. Ja som zajtra tiez 12 DC a idem na sono ze co nam narastlo 🙂 Dufam, ze mi nepovedia ze na dalsi den IUI, bo to uz mam naplanovanu sluzobku 🙂)

strelicia
13. dec 2010

@little_miracle joooj teraz som si precitala tvoj posledny prispevok a to PCO.....to mi je luto, ale na druhej strane ste aj tak planovali IVF, ci nie?
Ja som uz nejako na IUI prestala verit a ak by sme sa na tento druhy pokus aj dostali, tak od toho zazraky necakam. Vkladam nadeje uz len do IVF. My sme si tu ziadost este ani nedali schvalit, takze nam to schvalia asi az dalsi rok.
Nesmut, a neorientuj sa uz na IUI, bud trpezliva....zi vianocami, oddychuj, chodte niekam s muzikom do relax centra....do sauny, virivky...nam to pomaha moc.

mrnous1
13. dec 2010

@katy33 Ahoj mne doktorka povedala, že ak po mrške nezmizne bude ju potrebné vysať tzv. punkcia cysty.
Ja som ju tam mala už aj pred zákrokom IUI, ale bola okolo 5mm a doktorka si myslela, že pregnylom pukne, ale nepukla a ešte narástla na 7mm. Dnes som konečne dostala mrchu, tak uvidím či tá niečo pomôže, ak nie tak punkcia je istá. 21.12. som objednaná na sono a podľa toho sa uvidí. A tehu. test bol samozrejme negatívny, takže v januári hor sa na IVF program. 🙂

mrnous1
13. dec 2010

@fomarik Ahoj fomarik no dopadla som, samozrejme negatívne a s cystou ako svet. Dnes som dostala mrchu a tu cystu cítim ako na potvoru, super bolí, aspoň dúfam, že možno pukne ak nie tak punkcia istá. No čo už. Utrogestan mi pomohol aspoň v tom, že sliznicu som mala perfektne vysoko 10mm, čo je u mňa asi rekord. Všetko zlé je napokon na niečo dobré no nie? 🙂

nemko
13. dec 2010

kocky prosim vas dostali ste menzes aj pocas uzivania utrogestanu?

fomarik
13. dec 2010

@mrnous1 Zlatinko, to mi je ľúto 😔 . neviem či ťa to aspon trosku poteší, ale ja som dnes testovala a tiež nič! Niežeby som bola nedočkavá, ale volal som do Heliosu, aké parametre mi má moj doky piatok odobrať z krvi. Povedali mi, že mi má urobiť aj sono, ale som mala pochybnosti o jeho nekvalitnom sone, tak mi na recepcii povedali, aby som testla, a ak budú // mám prísť do MT, a ak nie, tak nemusím prísť.
Budeme bojovať dalej, ale bez cýst!!!! Tie nechceme. Bože, kebyže máme tolko fazuliek ako cýst... to by bolo deťúreniec.

fomarik
13. dec 2010

@nemko nie, ja nie. Ani pri duphastone, ani pri utorgestane. Ja mrchu dostanem vždy na tretí den po vysadení... ako hodinky.
Nemko, ty si dostala mrchu a lebo špiníš?

nemko
13. dec 2010

@fomarik nie nie ja sa len tak pytam aby som vedela, som len chora takze sance na uspech som uz zbalila

fomarik
13. dec 2010

@zuzancek22 srdiečko, to budeme asi stimulovať spolu na IVF. Držím palce, aby výsledky to 16-teho boli najsamlepšie!!!!!

fomarik
13. dec 2010

@jankaknm Držíme pršteky...pfuj, pfuj.pfuj. 19mm folík je nádherný!!!!!!!

fomarik
13. dec 2010

@nemko Ved som čítala, ako si zrazu ochorela. Ale to zase nie je dovod, prečo by sa to nemalo podariť, či? 😉 😉 😉

nemko
13. dec 2010

@fomarik ja neviem, uz ma z tej nadchy boli brucho az mam svalovicu takze perspektiva ziadna ☹ ale co uz ked sa dari tak sa dari

katy33
13. dec 2010

@fomarik 😔 ...a to akože , ked bol negativny, tak už nič, či čo 😕 Ešte skus neskôr testikovat, či? Juj, mi je z toho do plaču, ja som sa modlila, aby sa fazulka uhniezdila, tak tam predsa musi byt 😠

katy33
13. dec 2010

@zuzancek22 ....takže vo štvrtok už budu vysledky, kt. budu na 100% dobre, ine si ani nepripuštaj...Novy rok sa predsa musi začat tak, ako sa patri - budeme mat všetky novoročne predsavzatie-do konca roka všetky vtom 😀

apolenka6
13. dec 2010

@katy33práve som na teba myslela a zrazu tu píšeš 😕

katy33
13. dec 2010

@mrnous1 Možno, ked ta potvora boli-tak sa tam s nou niečo deje a zmizne, chcem, aby zmizla 😠 A ak nahodou bude treba punkcia, to sa robi myslim-ako pri IUI-sa tam dostanu a vycucnu ju, ale ja si myslim, že ty to budeš mat určite bez toho 😉 A aj budete hned stimulovat dalej, či asi najskôr sa musi počkat?

katy33
13. dec 2010

@apolenka6 Tyyyyyyy......to je telepatia, čoooo 😀 Ako , mojenko v robotke, asi vam tam už začal blazinec, ja som bola dnes hladat Ježiška, a to sa už teraz neda, všade ludi....jaj, hruuuuuza 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre