IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. máj 2011

@fomarik si zlatunka,že si na mňa pomyslíš ♥ dovolenku mám prvé dva augustové týždne ,že by sa tam zamiesilo bábo 😀 bodaj by!!!!! hned by som vymenila dovolenku za dieťatko 😅 keby sa to tak dalo.... ☹ no ved aj na Slovensku je krásne ,aj tu sa dá prežiť krásna dovolenočka hlavné je mať svoju lásku pri sebe 🙂
Pozerala som maličkú je krásnučka ,musím sa niekedy lepšie prizrieť kte je rúčka,nožička atd.. 😀 ale hlávku rozoznám 🙂 😀 Bože ,ale ten čas letíííííí .....o chvíľu už budete mať malú v náručí 😵

katy33
9. máj 2011

@apolenka6
@fomarik Babulenky moje, mame fotočky dokonca dve , aj som sa snažila odfotit a dat sem, no nič na nich nie je vidiet a to mi dr. ešte aj šipkou označil miminko, asi videl, ako na to čubrnim, ale ja som čubrnela, lebo som na tom sone videla, ako to srdiečko bije 🙂
@dzuli08 Dakujem mojenko a velmi pekne dakujem za info 😉 ...zajtra idem k dr. tak uvidime, čo nam tam povedia 🙂
😔 ooooouuuu, chudatko moje, tak taketo trable zo zubami, ach jaj, nič prjemne a ani zavideniahodne 😔 ...ved než zubarka pride na ten bolavi zub, rozvrta ti pol pusy 😕 ....dufam, že ten zly zub prestane boliet a nebude ta už tolko trapit....ja mam tiež skoro na každom zube plombu, tak budem čakat, čo sa udeje, teraz 19.5.idem na preventivku, tak snad to bude dobre 😕
@tinasc ...dakujem mojenko veeeelmiiii moooocc 😉 🙂

katy33
9. máj 2011

@pici 😀 😀 😀 ...už tukam, to bude, ked sa tam nevlezem 😀 😀 😝

pici
9. máj 2011

@katy33 ja myslim ze vlezes...

kaaaty
9. máj 2011

@katy33 juj jak sa tesim vasmu srdiecku...prajem vela zdravicka 🙂 🙂
no to ona mi vzdy povie ze mi da lieky a v lekani cumim na lekarnicku ze preco mi dava antikocepciu....no ale asi to tak ma byt....asi aby sa mi upravili hormony alebo ja neviem....

@tinasc mame ist na inseminaciu ale kedze som dostala iba spinenie ktore nebola normalna ms tak mi ako liek dala antikocepciu...tiez to mohla riesit vyvolavackou ale toto mi asi upravi aj hormony ...no ja neviem ale som z toho na nervy

@pici ahoj a vam sa ako dari....na co sa chystane alebo cakate vysledok?

@nana123 ahoj no zistenie bolo priechodne vajickovody a robili mi drilling vajecnikov....dr. nam hned po laparke odporucila IUI ale ms neprisla tak teraz antikocepcia po nej dufam normalna ms a mozem ist na IUI...po laparke vela snaziliek otehotnelo tak dufam....a vy teraz idete na IUI ci snazilkjete?

@fomarik no a to ja som si mylela ze prave laprka mi upravi ms a patalie so spinenim skoncia no a tod ho....len dufam ze to bolo iba teraz....mohlo by sa to moje poblaznene telo spamatat....verim dr. dufam ze vie co robi....2 tydne vydrzim potom zvladnem ms {to bude uz posledna 😉 }...verim ze po dalsom IUI budem tehu.... 🙂

hope2011
9. máj 2011

@katy33 ahoooooj, no to je krasna sprava...som sa nevedela dockat, kedy si to tu precitam...no aky to bol pocit???? pocut babatko??? ved to je nieco prenadherneeeeeee, juuuuuj, tesim sa tak moc s tebou...nejaku fotocku nemas????

tinasc
9. máj 2011

@kaaaty no tak dúfam, že ti tá antika pomôže... aj keď naozaj mohla dať len vyvolávačku... a na koľko máš tú antiku?

kaaaty
9. máj 2011

@tinasc no klasicky na mesiac ale povedala ze mam ju brat 2 tyzdne a potom prist....tak dufam ze potom to vysadim a vsetko pojde ako ma....
a ty sa mas ako? co riesite?ci cakate....nie som v obraze bo dlhsie som tu nebola no a 50 stran citat 🙄 ....ale viem ze pribudli tehulky....

tinasc
9. máj 2011

@kaaaty ja stimulujem na ivf 🙂

zuzana151
9. máj 2011

@katy33 ahoj katy tak gratulujem som rada ze vsetko je tak ako ma byt!!! a ako ste poculi to srdiecko?? Nam ho nedali vypocut skoda ☹ musel to byt krasny zazitok. My sme mali minulu stredu 13,9 mm 😀 ja som len tyzden dlhsie tehu ako ty. A tiez ma poslala uz k mojej dr. to znamena ze do centra uz nemusime asi viac chodit ze? a ako sa citis moja??? Ja stale ani neviem ze som tehu, nic mi nie je 😉

pici
9. máj 2011

@kaaaty my teraz oddychujeme a v polovici juna nas caka KET

ursula5
10. máj 2011

@katy33 ďakujem za povzbudenie ale neviem či to vyšlo, všetko sa dozviem už zajtra, je mi divné že nemám žiadné príznaky iba prsia ma bolia a som unavená, ale to môže byť aj tým že mám kopec práce a nemám sa kedy zastaviť.... 🙂 tak neháme to na osud 😉

ursula5
10. máj 2011

@fomarik si zlatá, že tak silno držíš palčeky veru nemám kedy lamentovať či to vyšlo/nevyšlo ale napadá ma to veru už pod chvíľou skôr tá negatívna monžnosť má napadá, lebo nemám žiadné príznaky ale niekto vraví že na príznaky skoro tak neviem, uvidíme už zajtra celkom rýchlo mi prešlo tých 14 dní, ak to nevýjde hor sa na IVF dúfam, že niekde naškrabem peniaze na to ..... 🙂

ursula5
10. máj 2011

@alibabaa tak ako moja teplota klesla??? dúfam, že si v pohode.... 🙂 už sa nám to blíži držím Ti place, testovala si, ja nie kašlem na to nehám to na osud, budem statočná a vydržím to už jeden deň 😀

katy33
10. máj 2011

@kaaaty
@hope2011 Dakujeme, bambulky moje 😉 ...pocit užasny a neopisatelny, to miniaturne srdiečko bije tak rychlo 🙂 ...uz čo chvila budete počut i vy srdiečko vašej fazulky 😉 Mame aj fotočky-dve, no ked ich sem chcem dat, nie je tam takmer nič vidiet a to mi dr. ešte obrazok zväčšoval a dal mi tam šipku, aby sme videli, kde mame miminko...skusim to ešte naskenovat-teda mm to skusi, ja som z tychto tech.veci mimo 😀 😀 😎
A ako sa citiš....všetko vporiadku? 😉 ..určite fazulka poslucha tak, ako ma 😉
@zuzana151 ....my ešte len 7tt budeme končit, no oni to rataju tak, že už je to 7tt 😕 ...nam pekne sam zapal zvuk, aby sme krasne počuli srdiečko, vedel, že ma to dobije energiou, ved som tam skoro vybuchla od štastia a to nehovorim o mm 🙂 My sme sa dohodli s dr., že asi budeme chodit na sono k nim až do pôrodu, maju predsa utz na ovela lepšej urovni, ako tu, i ked ja mam dr. vynikajucu, nemenila by som za nič na svete....takže my ideme 10tt na utz znova do MT, no vyšetrenia mi bude robit moja dr. 😉
A citim sa celkom fajn, i ked sem-tam mi zostane tažko od žaludka, no neblinkam, bola ma prska, musim si ist kupit novu podprdu, lebo z tych mojich mi už vytekaju von 😀 😀 😎 ...sa pyšim vieš, lebo ja som mala asi tak jednotky a teraz mam možno dvojky 😀 ...a hrozne mavam hlad, ale obrovsky a neuveritelny, no nepribrala som ani deko, na to, že tolko hlcem, prave, že som ešte schudla, no ono sa to určite dobehne 😀 😉
A ty ako mojenko, kedy vas teraz čaka nejaka kontrola, ja sa prave teraz chystam k mojej dr. zaniest papiere a uvidim, čo bude dalej 😉

nana123
10. máj 2011

@kaaaty tak to mam presne dilemu 🙂 ci ist na IUI ale snazit prirodzene... asi to bude prirodzene mesiac dve a potom pojdem k dr na IUI ale dr mi hovorila ze ta endometrioza sa vracia a ze ci skor IUI ...

fomarik
10. máj 2011

@apolenka6 jaj, veru, letí to. Ked už bude jul, bude už dobre. Neboj sa, musí sa to podariť aj vám a možnože fakt prirodzene ako katy. Ked je k tomu priležitosť, vždy sa Pánbožkovi za teba prihovorím 😵 . !!!!

@dzuli08 no, ani sa to nezdalo, kolko to bude všetko stá 😖 ť. My teraz prerábame izbičku malej, o týžden malujeme, potom podlaha, a samozrejme zariadenie, pretože tá jedna izba je prázdna už tretím rokom. Inak o tej pupočníkovej krvi čítam aj ja veľmi veľa, ale názory su rôzne. No moja mamina nás prehovára, aby sme do toho išli. uvidíme...podla dinancií...Bože stále len financie, peniaze.....strašne hý bu svetom, bez nich si dnes ani neprdneme 😒

fomarik
10. máj 2011

@katy33 @zuzana151 aj my chodíme na uzv radšej do MT.... sme si tak oveľa istejší, že je všetko v poriadku! Ja som bola v centre v na začiatku tehu 2x, potom v 12tt, v 20tt ateraz v 25tt. No a ešte nás čaká polsedný uzv v 30tt. Predsa len, majú oveľa lepšie vybavenie a to sono oproti tomu, čo má moj doky.... je hotová pilotná palubovka!!!!

@katy33 nabuduce, už budeš vidieť viac a aj foto bude vydarenejšie, tak nám potom váš láskykvet ukážeš!

dzuli08
10. máj 2011

@fomarik My sme tiež uvažovali nad urobením izbičky, ale ja chcem mať drobca sa postieľkou v našej spálni. Preto do detskej izbičky kúpime asi len nejaké skrinky. Vy tiež? Práve som sa ináč vrátila od zubárky. Nepodarené zuby. Nakoniec sa rozhodla, že mi ho vytrhne, tak som si vytrpela a tak sa zdá, že mi vytrhla zlý zub, pretože stále ma ešte ktorýsi bolí. No je to katastrofa. Najväčší problém je v tom, že mi nemôže urobit rontgen a tak nevie, ktorý zub mi robí také patálie. Tebe malá nekradne vápnik?

fomarik
10. máj 2011

@dzuli08 aj my budeme mať malu pri nás, lenže mi nemáme zariadenu ani spálen. my máme taký trojrizbový holobyt. Takže zariadime jej izbičku, kde si dáme našu posteľ a ked bude väčšia, tá izbička ostane jej a my sa presťahujeme do spálne. No, ja ako som tehu, mna zuby nebolia - klop, klop, klop. Aj m,ne sa raz stalo, že mi vytrhla zubárka nesprávny zub. Takže potom šli von dva , neskor ešte tretí. Mne malá vápnik neberie, skor to železo, toho mám veľmi málo. Hladinu železa v krvnom obraze mám žalostne nízku, takže až do konca tehu musím užívať Ferro Folgamu. Inak mna dosť začínaju bolieť bedrové klby, v noci si ich musím neraz pošúchať, inak by som sa zbesnela. pri meraní panvy na poslednej poradni v 25tt som mala všetky rozmery panvy v norme, takže asi budem mať povolený norm. porod. A placentu, ktorú som mala ešte v 20tt nízko, v porodných cestách sa pomaly upravuje a ustupuje z tých pôr. ciest, takže aj to mi hrá do karát na umožnenie normálneho pôrodu.

zuzancek22
10. máj 2011

@aby nestratila, čítam podstivo, teda aspoň sa snažím. u mna nič nové. čakáme čo dajú vedieť z centra, bo žiadosť vypísaná , už aj HP v poriadku, nevolali tak snáď žiadosť odoslali. tak uvidíme nebudem netrpezlivá, a počkám cca tak mesiac a ak sa dovtedy neozvú tak potom už budem volať?

petuska123
10. máj 2011

cavte baby tak dnes som volala do poistovne moja ziadost je uz pripravena pre lekara z poistovne ze zajtra ma prist a posudit ju. no huraaaaaaaaa tak hadam na buduci tyzden ju uz budu mat v care 😉

alibabaa
10. máj 2011

@ursula5 no teplotka klesla .. ziadne horucky sa nekonaju nastastie...tebe sa to krati milovymi krokmi... mne pomalsie... ale uz je to pozajtra 🙂

hope2011
10. máj 2011

@katy33 no tak to som stastna...my mame sono teraz vo stvrtok. inak ja mam absolutne nechutenstvo...vobec sa mi neda jest...nie je mi zasadne zle, aj ked niekedy ano, ale maj ked pocitm hlad, tak potom mi pride troska zle a uz sa mi papat nechce...tak neviem...inak stale citim pocity ako na ms...to mas este aj ty v tomto obdobi???? pozdravujeme vasu babiku🙂

ursula5
10. máj 2011

@alibabaa tak to som rada, že teplota klesla to si bola asi len unavená 🙂 no kráti sa mi to tak isto ako Tebe len si bola o deň neskôr na zákrok, ja som už strašne zvedavá ale počkám až do výsledkov budem trpezlivá, možno to bude ako v tom porekadle, trpezlivosť ruže prináša 🙂
pridali sa Ti nejaké príznaky??? či si na tom ako ja 😉

hope2011
10. máj 2011

@apolenka6 ahojky mojka, tak citam, ze sa chysta nejaka dovolenka v auguste 🙂, tak budeme vsetky verit, ze prave vtedy sa podari🙂 moc, moc, moc vam to prajem🙂 inak sa ako mas????

zuzancek22
10. máj 2011

@nana123 a aj ti nasadili niejaku liečbu po laparke?

oknosmas
10. máj 2011

dievky, vo stvrtok ideme na iui.. vraj vsetko je velmi dobre pripravene...ako mi dnes docent povedal.
@hope2011 ze by sme sa tam aj stretli? budem drzat palec na sono, iste sa tesite....

tinasc
10. máj 2011

@oknosmas držím palce moc a moc 🙂

ursula5
10. máj 2011

tak už začína aj u mňa nervozita a rozmýšľam nad tým testom..... 😀 som zvedavá či odolám dnes v lekárni, idem kúpiť mm vitamíny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre