IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
7. dec 2010

dobré ránko 🙄 🙂
@katy33 včera mi nešiel už internet išlo ma poraziť 😠 neviem prečo!?hm.. 😵 aj ja som mlsala kravičkovskú čokoládku 😵 včera sme mali v práci tovar tak som bola narobená 😝 🙄 inak asi niečo ma obchádza na ústach mám "nádhernú" horúčku teraz je také obdobie chrípok len sa modlím aby som nejak vážne neochorela nechcem užívať antibiotiká 😒 Včera som bola v hračkách nakupovať Ježiška neterkám 1roč. a 3roč. a synovcovi 9roč.tam som si popásla oči už sa teším ked budú odbalovať darčeky a ich radosť v očkách 😵 😵 ...áách už aby aj my sme to zažili s našimi ratolesťami 😔 Tak ty už dneska nastupuješ do práce 😝 ja mám tento víkend volno a na budúci víkend budem robiť aj v nedelu 😝 ale už čakám na Vianoce ...tak pekný deň v práci

apolenka6
7. dec 2010

@yasminne obdivujem ťa pichať si tie injekcie....... 😝 ale?ked ti majú lepšie zaberať tak aj ja by som to podstúpila ved pre deti všetko na svete 😵

fomarik
7. dec 2010

@mrnous1 vitaj medzi nami. no poviem ti, že mne tehu test nezachytil pregnyl už nna 4 den po pichnutí. Ževraj u každej je to individuálne. Mne tehu test odporúčali robiť na 14 DC 😉

fomarik
7. dec 2010

@katy33 No vidíš , všetko sa na dobré obrátilo. asi si poriadne dohovárala tej cyste nech zmizne. Teraz sa možete vytešovať z nastávujecej IUI. Teším sa stebou 😵 😵 😵

zuzancek22
7. dec 2010

krásne ránko babenky, my sa teraz na žiadne IUI, IVF nechystáme, ale snažilkovať sme neprestali, nechcem to nejako zakríknuť, ale niečo v kostiach cítim, že sa to podarí aj normálne. budu vianoce, budeme sa tešiť, ako hovoria moji známi, že dlhé zimné večery robia svoje 🙂

katy33
7. dec 2010

@yasminne Mojenko, my ked užívame clostil, chodime na sono až na 10-11DC a potom zaleží od toho, ako dr.povie-zhruba tak o 2-3dni, je to u každej inak 🙄

katy33
7. dec 2010

@apolenka6 Zlatíčko tak tie nedele-pracovne ti teda nezavidim...my robíme tiež, no my sme si už zvykli 🙄 To teda tam budete mat-ludia budu blaznit pred Vianocami ako vždy 😨 Ja sa tiež tak vyžívam v kupovani darčekov, no my mame zatial jednu neterku, kt. sa kupuje ,,Ježiško,,...no za to vždy obdarovavame drobnostami deturence, čo k nam chodia a presne tak, nie je nad to vidiet tie hviezdičky v tych krasnych detskych očkach 😲 Ale , zlatíčko, na buduce Vianoce budeme mat tych nakupov viac-pretože už budeme kupovat i pre naše batôžteky 😉

katy33
7. dec 2010

@fomarik 😲 😲 😲 Dakujem Slniečko a oddychuj, žiadne velke prace 😠 😉

katy33
7. dec 2010

@zuzancek22 To citenie je spravne, moja, my mame velmi dobru intuiciu a 6.zmysel, takže niečo to určite znamena 😉 aaaaaaa dlhe zimne večere pod perinkou 😀 😀 😀 dobrovolne-nasilu 😅

zuzancek22
7. dec 2010

@katy33 no veď čo iného si vieš začať 😀

petuska123
7. dec 2010

no baby.som ja teda dopadla ☹ volala som ohladom vysledkou tej vysokej hodnoty hormony tak ze mam skrtatka FSH 12,72 to je ovarialne zlyhanie vajecnikou.....caka ma dalsi odber krvy na potvrdenie.a ak sa to potvrdi aj potom tak sa ide rovno na IVF.no a mozem citat o tejto problematike na nete 😠

fomarik
7. dec 2010

@zuzancek22 Presne tak. Ja to tiež hovorím aj mojmu mm, že to vypáli prirodzene. neviem prečo, ale vždy som chcela mať septembrové bábatko ( to preto, lebo milujem jeseň), takže cez sviatky budeme aj my poisťovať. Zuzanka, držím palce!!!!! My tiež už žiadne IUI ( teda ešte neviem výsledok 3 IUI). ak sa to predsa len nepodarí, my začnme s IVF až na jar. ku koncu decembra si dávame žiadosť na IVF. Možnosť dalších IUI sme už stopli. lekár nám to nvrhol ako jeden z možných dalších postupov...ísť na opakovanú alparoskopiu, či opäť nemám priechodné vajcovody a zase sa pokúšať s IUI. ale to sme odmietli. Ideme do IVF!!!!!! .... ale...zázraky sa dejú aj bez IVF 😎 😎

fomarik
7. dec 2010

@katy33 aj som si myslela, že ked budem PN, budem len oddychovať. dnes som už napiekla a vyzdobila medovníčky, bola som v meste, upiekla pizzu ale už nepohnem ani prstom.A zajtra ma čaká zubárka 😖 😢 .... bojím, bojím...ja som strašný strachopud... radšej neviem kolko IUI ako zubárka!!

fomarik
7. dec 2010

@petuska123 No to nie sú bohvieaké správy 😔 ... je mi to velmi ľúto. Ja sa veľmi do týchto hormonov nevyznám, ale FSH je hormon v luteálnej fáze? Ja som ho mala 5,5 na 3DC.
Petka, ber to aj z tej lepšej stránky,...ihned pojdete na IVF a nebudete strácať čas s IUI. ( hovorí sa to velmi ľahko, ja viem 😔 😔 😔 )

petuska123
7. dec 2010

@fomarik no uvidime ako dopadnu dalsie odbere.ale az v january kedze maju akurat dovolenky.no skoda co uz pockame si dalsich par mesiacou

zuzancek22
7. dec 2010

@fomarik ty nebudeš potrebovať žiadne ivf, ty už si , len treba este pár dníčkov počkať, a hotovo.

apolenka6
7. dec 2010

@zuzancek22 to je super ked to tak berieš a tomu veríš tak si budeme držať všetky palce

apolenka6
7. dec 2010

@fomarik a kedy si bola naposledy na laparke? ja pred 2rokmi a to ti navrhol novú laparku mne sa nebude chcieť ísť do toho hm...?ak mi to navrhnú 😔

apolenka6
7. dec 2010

@petuska123 tak to máš teda pech 😒 je mi to lúto,ale určite budeš maminka neboj IVF ti to istí 😉

apolenka6
7. dec 2010

@katy33 jooj dám na tvoje slová a na budúce Vianoce nakupujeme viacej hračiek 😉 ja mám len jednu nedelu a to zlatú striebornú som dom a to sa dá...a inak už začína ten bláznivec nakupovací 😝

nemko
7. dec 2010

@petuska123 nechod do IVF pokial ti nedoriesia to FSH, som to prezila a ani jedno IVF mi nevyslo teraz lutujem len smola, ze sa to zacalo riesit az teraz pred 3 ivf.inak drzim palce.

yasminne
7. dec 2010

@apolenka6 no ved pri kazdom auuu-knuti si na to pomyslim, ze pre babatko vsetko 🙂 ale da sa to vydrzat.

yasminne
7. dec 2010

@katy33 a na ten 10-11DC mavas ake velke foliky? ja idem opat zajtra na sono to bude 10DC...tak som zvedava co ten treti mrnous ci aj z neho daco bude :D

petuska123
8. dec 2010

@nemko tak aj ty mas vysoky ten FSH???no mne povedali ze jedine IVF 😒

petuska123
8. dec 2010

@nemko a ako sa to riesi??

aby
8. dec 2010

@petuska123 nie nie píšem u nás v meste o gyndošoch 😉

@jankaknm a kde stavate ?

yasminne
8. dec 2010

Ahojte...tak po dnesnej kontrole som akasi vyvedena z miery 😒 vysetrenie robila ina doktorka ako v pondelok...a bola taka necitliva...aj ma to sono bolelo....lebo nevidela lavy vajecnik tak tlacilo vsade ako blba aj zhora od brucha...no proste des, a v pravom videla len jeden folik 15mm a teda nechapem kam zmizli tie dalsie dva co tam v pondelok este boli...akosi jej ani do reci s nami nebolo tak neviem ci sa zle vyspala alebo je furt takato...no nic kazdopadne cakam co mi zavolaju. 😒
A vy babulky co mate noveho???

jankaknm
8. dec 2010

@yasminne hm, to sa hovori, ze chlapi gynekologovia su jemnejsi, mozno to chcela len rychlo vybavit. A neviem, kde ti zmizli, ja som mala tusim vzdy len 1. A 15mm je dobre, ved este ked kazdy den take 2mm podrastie, tak uz v piatok mas 19mm a mozno aj viac, lebo este plus dnes nieco. Ake vysledky ti budu volat? ja som sa tu zacala zaujimat o Fytosoju.

yasminne
8. dec 2010

tak prave mi volali, ze podla krvi sa telo pripravuje ovulovat a ze si mam vecer pichnut uz len pregnyl, a rano sup sup na inseminaciu, tak to mi teda dnes davaju 😀
@jankaknm no veru neviemkam zmili z ci len tak zmiznut mozu ? ale v pondelok som mala 10 a 12mm a este jednu ale malinku folikulu....o fytosoji som si citala temu tiez ma zaujala tak mozno v buducnosti vyuzijem a tieto poznatky ale teraz verim ze uz nebude treba 😝

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik Ahoj ja som robila test na 10. deň po IUI a na 12. deň po IUI. Na 10. deň mi vyšiel negatívny a na 12. deň slabulilinký tienik akoby pregnylovský duch tak pravdu povediac už som z toho šialená. Veď si pozri môj fotoblog či tam tú druhú čiaročku uvidíš, alebo už z toho šaliem a je to len moje zbožné prianie. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre