IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

gr
22. mar 2013

@tinka9075 Vidis a tu Ta 3 x vytrapili. Mne tiez povedal, ze IUI bude stacit a mal pravdu. Prvy pokus som si zle pichla Pregnyl, takze z toho nic nebolo, ale druhy cyklus som uz zmakla a uspesne 🙂 Som naozaj rada, ze som posluchla kamosku a isla rovno do Brna.

tinka9075
22. mar 2013

@gr mne povedal že u mna ivf-ká boli zbytočné vraj som len hormony pchala do seba a nič z toho 😒 😒 ale zase môžem len jemu dakovat že iui presne vymákol len výsledok prekvapil aj jeho nečakal že budú dve 🙂 🙂 mne tiež kamoška poradila Brno tak som napísala mail Štelclovi a dohodli sme konzultáciu a nebanujem 🙂 🙂

veve805
23. mar 2013

@tinka9075 ahoj. tomu trochu nerozumiem, veď predsa najprv odporúčajú IUI , že je to menší zásah do organizmu, a až potom ideš na IVF, nie? je to smutné, teda aspoň mne trvalo, kým som sa odhodlala riešiť to lekárskym zásahom, a im nakoniec možno ani nezáleží na tom, aby sa to podarilo. bože, som skeptická, musím s tým prestať.
teší ma, ked sa dozvedám, že sa niekomu zadarilo na prvý krát po IUI a ešte k tomu DVOJMO 😲

veve805
23. mar 2013

@zelenagw . AHOJ, môžem sa opýtať, kedy si budeš robiť prvý test??? ja som síce len tretí deň po IUI, ale už mám nutkanie skočiť do lekárne po testík. ale čítala som, že ked sa berie Utrogestan, že tie výsledky sú riadne skreslené.

tinka9075
23. mar 2013

@veve805 na sk ma len do ivf tlačili ved peniaze majú z poistovne 😒 😒 a z iui by nemali nič 😖 😖 😖 ale zase ja som štastná že som šla do Brna 🙂 🙂

zelenagw
24. mar 2013

@veve805 to aj mna velmi prekvapilo ze nerobia preto som tam po troch dnoch volala lebo som bola medzi tym na preventivke a doktorka mi povedala ze mi tie dva nepraskli a doktor od tial mi povedal ze mam trojnasobne viac hormonou a ze to uz mozu byt aj ine a neprasknute a doktorka mi zaz povedala ze tam mam len jedno zlte teliesko a to moze byt aj s min.mesiaca... tak ja uz tomu neako neverim lebo kazdy vravi inak...a test si asi nejdem robit zatial na to nelaka aj tak si myslim koli tomuto ze s toho nic.... tak ani na tu krv sa mi nechce ist....pockam si na mrchu ☹

zelenagw
24. mar 2013

dnes mame 7dni po IUI žiadne zmeny myslite ze máme nadej???

veve805
24. mar 2013

@zelenagw ahoj, ja mám 4dni, tak asi tuším, na čo myslíš každú chvíľu, keď nemáš čo robiť. ja si musím vymýšľať stále nejakú činnosť, lebo by som asi niekomu na otázku ako sa máš odpovedala niečo, čo by ma potom mrzelo. mrchu, ako to tu voláte, mám dostať rovno na veľkonočný pondelok, tekže ešte týždeň v stresíku. takže čakateľky sme dve 🙂 okrem inýýýých mnohých ženušiek. a teraz si zober, keby boli také pesimistické všetky. hm? nie nie, my vieme, že sa to podarí, šak načo potom máme tú materničku 😉 . zatiaľ pa a nasaďme úsmev, šak sme nejaké ženské, nie???

zelenagw
25. mar 2013

@veve805 jj to sme ale no ja neviem bude to uz len coraz horsie a hlhsie sa mi to bude zdat cakat az na utorokna krv a v stredu volat o vysledok no to je hrozne to cakanie aspon keby to bolo pozitivne tak by som bola stastna no ale neviem v pondelok si urobim testik ak si ho stihnem kupit lebo v robote taham nadcasy aby mi to skor ubehlo a nemyslela som na to vsetko aky bude vysledok 🙂 ☹ 🙂

neznama99
26. mar 2013

ja som bola v sobotu na IUI... na krv mám ísť 5.4.. trošku dúfam, ale zas nie moc, aby som nebola príliš sklamaná.
Ako dlho sa snažíte? ja som pred 5 r. potratila a odvtedy nemôžem otehotnieť a už ma prestáva aj chuť behať po doktorch. dlžím palce všetkým a dajte vedieť ako ste dopadli

zelenagw
26. mar 2013

@neznama99 ja idem 2 na krv... potom daj vediet vysledok drzim palceky to si bola 1x ???

zelenagw
26. mar 2013

Ahojte dala Vám doktorka po IUI aj dufaston???? prosím odpoved je to surne dosiel mi ultrogestan a doma mam len dufaston len ci to mozem kombinovat??? Dakujem

veve805
26. mar 2013

@zelenagw ahoj, mne predpísali tiež len Utrogestan. dojedám posledné 2 zajtra a v pondelok mám dostať mrchu. ako dlho sa má vlastne brať utroš? s tým Dufastonom neviem, mám pocit, že utrogestan je silnejší. nemôžeš sa poradiť s doktorkou čo ti ich predpisovala? aspoň jej zavolaj. alebo ti tu nejaká spriaznená duša poradí viac...

veve805
26. mar 2013

@neznama99 ahoj, dúfať sa má. to bez toho nejde, však preto to robíme. ja som bola 20 na prvú IUI. tiež teraz nervozitka stúpa, či to príde, alebo nepríde. či budú tie čáročky dve, alebo nie...tiež držím veľmo veľmi palce. my sa snažíme 2 roky, ale aj to mi príde ako večnosť.

stanka810
26. mar 2013

@gr
@tinka9075 babulky vy ste sa stali tehulky po IUI v brne?

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 áno pri iui v Brne 🙂 🙂

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 a na SVK si co absolvovala a v akom centre?

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 na sk 3x ivf 2x v Ginfiv a raz v Heliose v MT 🙂 🙂

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 boze toto co je? 🙂 3 IVF a v Brne hned prve IUI ako citam a cakas dvojicky 🙂 to neni ani mozneeeeeee, super, gratulacia! tiez som citala o Brne, aky tam je iny pristup a uspechy, ja chodim do GF a mam za sebou zatial prve IUI neuspesne a mam v aprili druhe

zelenagw
26. mar 2013

@veve805 a ty si kedy ides robit test ja asi v pondelok...

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 áno prvá iui v Brne a hned dvojičky 🙂 🙂 prístup iný velmi dobrý nie ako na sk 🙂 🙂

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 ako je to mozne, ze tu si mala IVF a tam ti dali len IUI a hned uspesne?

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 lebo na sk v centrách pozerajú len na prachy 😒 😒 v brne ked mi doki urobil sono hned povedal že som v poriadku a stačí mi iui a mal pravdu 😉 😉

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 a si chodila komu v GF?

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 prvé ivf k Harbulákovi ale ten nič moc 😒 😒 😒 a druhé k Drábikovi s tým som bola spokojná 🙂 🙂

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 ja chodim k harbulakovi, co ja viem, on je taky vzdy usmiaty a poda ruku, mojmu sa vsak nepaci vobec, vraj nie je podla mojho priatela empaticky a ma falosny usmev 😀 vraj je odbornik, ale co ja viem, tiez mam pocit, ze im ide o prachy a dovidenia

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 to povedal aj môj muž že má falošný úsmev a taký nasilu 😀 😀

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 presne tak 🙂 ja zatial byvam v BA, preto som v GF ale stahujeme sa na zahorie a brno budem mat blizsie ako BA a tak budem chodit asi tam....tu este skusime druhe IUI

tinka9075
26. mar 2013

@stanka810 ja mám do blavy asi 120km a do brna 200 ale môj muž po prvej konzultácii v brne povedal že on už na sk nejde 🙂 🙂

stanka810
26. mar 2013

@tinka9075 moj mi tiez hovori, ze ked sa v lete odstahujeme z BA a nepodari sa nam druhe IUI, tak ze urcite pojdeme do brna, mame to tam 40 minut cesty a co citam komenty ake to tam je, tak niet pochyb 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre