IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zelenagw
28. feb 2013

DAKUJEM VAM BABY idem niečo spravit lebo sa tu upismenkujem zajtra som tu ci s negativnim ☹ vysledko ci s pozitivnym 🙂 DAKUJEM ze mi drzite palcoky ste všetky zlate a tak isto drzim aj ja VAM pa 🙂

zelenagw
28. feb 2013

DAKUJEM BABY ale bude to neskoro vecer kym prideme domv ale STE ZLATUNKE napisem hned ci 🙂 ☹ pa

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81
@tinka9075
DAKUJEM VAM BABY velmi si to vazim a hned vám dam vediet ale bude to az neskoro vecer ked prideme ale hned tu napisem ci 🙂 ☹ este raz DAKUJEM

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw budem čakat 🙂 🙂

dasaa
28. feb 2013

Ahojte babenky ako sa mate ?

zelenagw
1. mar 2013

TAK už sme doma nečakali sme do 14tej ale budem tam volat tak o 14tej dám vedieť ci 🙂 ☹

zelenagw
1. mar 2013

@boobaa daj vediet ako si dopaldla jasne ja ti este stale drzim palceky ja verim ze sa stal zazrak.... budem tu po 14tej s vysledkom....

zelenagw
1. mar 2013

boobaa
1. mar 2013

@zelenagw NEGATIVNE 😠 ja mám nedobitné vajcá alebo čo ??? 😠

boobaa
1. mar 2013

@zelenagw aj ty si negativna ??? ☹

zelenagw
1. mar 2013

veru nič s toho ☹

tinka9075
1. mar 2013

@zelenagw negatívne? 😖 😖 do paroma som ti držala palce 😉

mauerka
1. mar 2013

Jooj, skoda, baby ☹ ale "nedobitne vajca" je aspon hlaska dna 🙂 @zelenagw @boobaa

boobaa
1. mar 2013

Serem na to. A dalsie IUI v marci mi nedali lebo.Drabek ma dovolenku. Kua ved je tam plno lekarov, ziju z mojich prachov a ani jeden z nich mi neda papiere a recept??!! Hajzli svinski. No budeme sa musiet poddat caru pohlavneho styku 😀

silviska999
3. mar 2013

Baby ake tabletky sa beru pred IUI? Ja mam ist koncom marca na prve...dakujem vam 🙂

zelenagw
3. mar 2013

@silviska999 podla toho ako si na tom ale asi ti dajz clostilbegyt,,,

zelenagw
3. mar 2013

@boobaa ahoj a po IUI ti zvykne meskavat mrcha???

silviska999
3. mar 2013

@zelenagw ahoj...ja mam vsetko ohladom ovulacie v poriadku,tak neviem... 🙂

silviska999
3. mar 2013

@zelenagw
a ak sa mozem opytat kedy sa zacina s tbl a kolko cca sa plati za ne 🙂 dakujem

nikola81
4. mar 2013

@zelenagw Do riti...kedy ides znova?

boobaa
4. mar 2013

@zelenagw ahoj dostala som ju včera a vysadila som piatok poobede. takže si myslím že prišla celkom v pohode časovo ale za to v plnej sile 😠 ty ako pokračuješ?? ideš na dalšie IUI, IVF alebo to necháte na prírodu?

zelenagw
4. mar 2013

@nikola81 zaz pojdem tento mesiac ale podla toho kedy pride mrcha lebo neako nechodi nechapem...

zelenagw
4. mar 2013

@boobaa mala by som ist na IUI tento mesiac len mrcha nechodi uz som mala mat vcera...

zelenagw
4. mar 2013

@silviska999 tak asi nedostanes lieky ak mas folikuli take ako maju byt tak ti nedaju inak sa za ne neako moc neplati

slnecnica541
4. mar 2013

Ahojte baby. Idem v piatok prvý krát na IUI. Som z toho trochu nervózna, keď vidím že je malé percento že sa to na prvý krát podarí. A viete mi poradiť vaše názory, že či po IUI by som mala byť v kľude. Doma, oddychovať, nenaťahovať sa? Ďakujem

boobaa
4. mar 2013

@zelenagw jaaj ako ti v dobrom zavidim to dalsie iui. Ja kvoli sporstej dovolenke a pop.ci pristupu gynfivu musim cakat az na april. :( Budeme skusat normalne ale moc tomu neverim, ked ani iui nevyslo tak normalne neviem neviem. Skorej som skepticka... Ja uz mam 2 den mrchy za sebou a bola to hruza asi kvoli tomu utrogestanu. Daj si teplu vanu mozno ti pomoze k mrche. 🙂

zelenagw
4. mar 2013

@slnecnica541 drzim palceky a ci mas byt v klude neviem len ako doki vravi ze nemysli na to ale to sa neda mne sa snivalo 2tyzne ze mam babo a nakoniec nic z krvy a mrcha meska... 😠

zelenagw
4. mar 2013

@boobaa no vyskusam ale ma bolia prsia asi s tych blbich liekov 😒 .... no a to nikto nemoze zastupit lenivci ... a kolko si mala váájc???
mne ani nepovedali iba ze mame ich tam viac a nic s toho.... 😠

boobaa
5. mar 2013

@zelenagw ešte furt ništ?? došla mrcha??? ja som mala 3 vajká, a nič z toho 😠

zelenagw
5. mar 2013

@boobaa este stale nic neprisla zajtra mi kupi drahy test ked nieco tazsie dviham tak ma potom trochu boli brusko alebo ked sa namaham no ja tomu nechapem.... ved krv by to musela ukazat sice som nemala pregnyl a ultrazvuk mi nerobili tak neviem ani kedy praskli. kto vie kedy sa da zistit s krvi po oplodneni kolky den ak to bolo neskor.... ze by tam bola nadej???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre