IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
30. nov 2016

@zuzsat mne pregnyl vôbec neukazovalo ani prvýkrát ani druhý

salonecka6
30. nov 2016

Ahojte dievčatá, nájde sa tu nejaká, ktorá je alergická na spermie a podarilo sa jej otehotniet? Nikdy som o tom ani nepočula a nieto, že to mám v sebe. My sa pokúšame o babo 2 roky. Boli sme na IUI 1x v MT a dnes som sa dozvedela, že neúspešne :( Je to na nervy, neviem sa na nič iné sústrediť.

ninula11
30. nov 2016

@salonecka6 ahoj, aj ja chodím do MT. Teraz sme v očakávaní po 2.iui ... počula som o tom, ale našťastie to ja nemám ... a čo ti povedali o tom v heliose, ci iscare v mt? mne z krvného obrazu zistili, že mám problém so štítnou žľazou, tak už som objednaná na endokrin 28.12.2016

salonecka6
30. nov 2016

@ninula11 chodime do heliosu, nič negatívne mi na to nepovedal, len odporučil 3x IUI a keď nie tak umelé. Len keby som to mohla vypustiť z hlavy. Stále pozerám po kočíkoch a ide mi to na mozog. A koľký deň si po IUI?

pegy90
30. nov 2016

@karina517 v poriadku staci mi sem napisat ked to bude aktulne 🙂 drzim vam palce baby 🙂 inak aj ja som bola na tejzisteni priechodnosti laparoskopicky a nic strasne to nebolo .

ninula11
30. nov 2016

@salonecka6 prvé iui negativne a druhé iui som 5.deň po, čiže v piatok sme ho absolvovali 25.11. to isté odporúčal aj nám 3x a dosť a ísť na umelé ... ale s tým nie som stotožnená, tak dúfam že iui raz vyjde 🙂

salonecka6
30. nov 2016

@ninula11 no ja som nebola stotožnená ani s heliosom, myslela som, že všetko pride prirodzene. Priatelovi robili spermiogram všetko v poriadku, ja som bola na laparke, tiež všetko v poriadku a nakoniec z toho vyšlo toto. Mne to je už jedno ako to bude či cez IUI alebo umele, len nech to je a nech to netrva tak dlho, lebo budem mať šedivé vlasy :( Tak držím palce, mali by ste darček na Vianoce 🙂

ninula11
30. nov 2016

@salonecka6 myslím že každý by si prial, aby to vyšlo prirodzene 🙂 jj to by bol krásny darček, nechcem sa na to namotať, to sklamanie je potom veľké ... neboj, raz nám to vyjde 🙂 palček hore 🙂

alexslovakia
30. nov 2016

@ninula11 nalievaj sa tým ananasovym džúsom.ja si myslím že to pomáha.

alexslovakia
30. nov 2016

@salonecka6 jedna tu taka bola ale meno ti nepoviem a bola to iná diskusia o iui. Jej sa to podarilo hneď prvýkrát

ninula11
1. dec 2016

ahojte dievčatá, ako sa cítite? ja rovnako 🙂 dnes je 6.deň po a 24.dní pred Vianocami :D pekný deň Vám prajem, dnes ideme s manželom sa kultúrne vyžiť na koncert Lucie Bílej do RK, zresetnúť hlavu, lebo doma čakať je o držku ...

salonecka6
1. dec 2016

@alexslovakia aha dakujem. No ja musim mat vsetko zlozite, nic sa mi nepodari na prvy krat. :( Keby som si to aspon tolko nepripustala.

alexslovakia
1. dec 2016

@salonecka6 a to nesmieš!!!!mysli pozitívne a podarí sa to. Držím palce

pravdoluba
1. dec 2016

@ninula11 ahoj, ahoj, tak čo povedať? Čakáme a čakáme. Sme tiež z toho unavení. Popravde je to však menej ako minule. Mám strašne veľa práce a tak to nato nemyslím celý deň. Ostáva už len vydržať do budúceho piatku a uľaví sa na dušph.

sheilla23
1. dec 2016

Ahojte,nam sa podarilo otehotniet po 1.iui a aj to bez akychkolvek liekov.. a chcela som sa vas opytat ci viete o niekom komu sa podariĺo druhe tehotenstvo prirodzene,kedze sa ideme akurat zacat snazit o druhe babo.?dakujem.

salonecka6
2. dec 2016

@alexslovakia Dufajme ďakujem 🙂))

ninula11
5. dec 2016

@pravdoluba ahoj, dnes je 10.deň po iui a test negatívny, ani náznak druhej čiarky ...

pravdoluba
5. dec 2016

@ninula11 ahoj moja. . . . .ja ani netestujem. Minule ma to zbytočne nervovalo, ale zase, mysli nato, že je to ešte skoro a o dva dni to môže byť úplne inak 💗💗💗💗

boredka
5. dec 2016

@pravdoluba @ninula11 dobre robis ze netestujes..ja som na tom ako ninula11 test negativny :( musime verit ze raz to vyjde 🙂

pravdoluba
5. dec 2016

@boredka isto raz vyjme 💗💗💗

pravdoluba
5. dec 2016

@boredka isto raz vyjde 💗💗💗💗

ninula11
5. dec 2016

@pravdoluba bodaj by si mala pravdu, už je to 2.iui ... necítila som žiadne uhniezdenie vajíčka ani žiaden mini náznak ... ja som prvý raz testovala, divný pocit, čakáš a čakáš a za pár sekúnd vidíš negatívny výsledok ... v piatok idem na krv, tam to potvrdia, ale som rozhodnutá, urobiť si ešte jeden krát test a to v stredu (12.deň po) ... bojím sa negatívneho výsledku ... to čakanie je veľmi dlhé ...

pravdoluba
5. dec 2016

@ninula11 ja idem na krv tiež v piatok, takže všetko sa ukáže. U mňa a boredky tiež 2IUI, ale som aj v prípade negatívneho výsledku odhodlaná ďalej bojovať. 😊 Držme si palce. Aj nám raz musí slniečko zasvietiť. 😍😘

pravdoluba
7. dec 2016

@ninula11 no ako moja? Testla si? Ideme sa tešiť? 💗

ninula11
8. dec 2016

@pravdoluba JJ testovala som, 10.den pondelok - jedna palicka ako vysita, ani naznak druhej, 12.den streda do prvych 5 min ako je uvedene v letaku iba jedna palicka a asi presla polhodka, ked som isla pred odchodom do prace este raz na wc a uz tam bol mini naznak druhej palicky (prilozim foto 1) a dnes 13.den stvrtok, nedalo mi to, kedze vcera tam bola naznak druheho pruzku, tak som testovala znova - zas velmi slaby druhy pruzok prikladam foto 2) ... skor si myslim ze si robim zbytocne nadeje, zajtra to aj tak potvrdia alebo vyvratia lekari z krvi ... alebo tak moc chcem, ze vidim druhe palicky uz vsade :D :D :D
a ty, testovala si? budeme sa tesit s tebou? drzim paluch 🙂

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 toto je jasne tehotenstvo!!!!!! ciarky su paradne....gratulujem....

ninula11
8. dec 2016

@zuzsat ale prvy obrazok je ten 12.den co sa mi druha ciarka tam nahodne zobrazila po polhodke, do prvych 5 min bol test uplne cisty ... a dnes je ten druhy obrazok tiez asi tak cca 10 min kym sa dofarbila ta druha ciarka ... nie som si az tak na ista, to budeme az zajtra z tej krvi 🙂 ale v letaku pisu ze vysledok sa ma dostavit do 5 min, po tomto case vysledky su skreslene ... preto si to skor myslim ze si nahovaram, ze chcem tomu verit a ze chcem aby ste aj vy tomu verili ze to vyslo lebo tak moc chcem ... skor sa bojim zajtrajsieho sklamania, ze ja si daco nahovaram a namyslam a potom budem plakat :( ta druha ciarka je velmi velmi slabucka ... bola by som velmi stastna keby to vyslo ... ale pocitovo nic neindikuje zeby ano, ako o tom ine zeny pisu ze hned vedia ze to vyslo, ja nemam ziaden taky vnutorny pocit

pravdoluba
8. dec 2016

@ninula11 podľa mňa je to tam 😊😊😊😊 zajtra budeme vedieť naisto 💗💗💗😝

boredka
8. dec 2016

@ninula11 pekne tu ciarku vidiet ani na nu netreba zmurit, to fakt nie je slaba ciarka a si tehulka 🙂 zacnis a tesit a uprimne ti gratulujme snad aj my ostatn sa raz dockame 🙂 u mna nic :( testy negativne takze snad dalsi pokus..

ninula11
8. dec 2016

@pravdoluba @boredka dakujem baby za podporu, ste zlate, zajtra okolo 14:30-15tej mi z heliosu zavolaju vysledok (tak to bolo aj minule), tak potom vam napisem ... drzme paluchy navzajom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre