IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lusipe
30. nov 2012

ahojte dievcata, mala by som prosbu, som 10 den po IUI a mam dost vyrazne pichanie sem tam vo vajecniku, kde som mala vajicka...nie je to bolest podbruska...len citim vajecnik dost....mala ste to niektora? dakujem za odpoved.

dadax84
30. nov 2012

@niveagirl Az ked budu vysledky krvi, potom mozno uverim 😒

dadax84
30. nov 2012

@lusipe Uvidime co povie krv, hej meska 7 dni

lusipe
30. nov 2012

@dadax84
jasne,chapem, aj ja som po IUI a tiez som povedala, ze uverim az krvi... 🙂...velmi ti to prajem.

niveagirl
30. nov 2012

@dadax84 Držím palčeky, aby bolo všetko ok 🙂

mimi_2
30. nov 2012

@sherny Ahoj, čítam že si po IUI, ja sa chystám na 10DC na sono, takže mňa to po 2x čaká budúci týždeň, ale chcem sa opýtať, stimulovali Ťa? Lebo mám obavy kde pozháňam PREGNYL, síce mi v oktobri keď som bola prvý krát na IUI dali nejaký náhradný liek za poplatok 25,--- ale či aj ten niekde zoženiem 😕

mirka2010
30. nov 2012

@tinka9075 ahojky, tak budes na rizikovom? hmmm, no ani nebudes vediet ako ti to vsetko ubehne...ale budes mat aj vychadzky, vsak? ja som teda na rizikovom nebola,preto sa pytam...no a sono...jasne ze sa tesiiiiis, aj my sa uz tesime, hlavne na tu krasnu fotocku toho malickeho drobciatka 🙂

mirka2010
30. nov 2012

@dadax84 juuuj, ta je krasna ciarocka!!!! to je tehotenstvo uplne nadherneeee!!!!! srdecne gratulujem 🙂🙂🙂

mirka2010
30. nov 2012

@majca55 ahojky zlaticko, ako sa nam mas??? co mate nove????

apolenka6
30. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2
ahojte dievčence tak sme sa dnes vrátili z prvého kina a máme krásny 8mm žĺtkový vak 😵 máme prísť až za 10 dní na akciu srdiečka ,ale to vychádza na až na ten další pondelok ,len mm nemôže tak ideme až na 14 deň v piatok o 2 týždne 😝 ale vydržím aspoň už bude všetko vidieť ako má 😉 a ak sa mi to podarí idem pridať fotku 😨...hm?

mimi_2
30. nov 2012

@apolenka6 No šup s ňou, nech sa potešíme... 😵 😵 😵

apolenka6
30. nov 2012

náš zázrak 🙂

kostickabonnie
30. nov 2012

@dadax84 moja, to je skvelá správička a krásne testíky......no chytila si tehu vlnu ...tesím sa s tebou a uvidis, bude dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
30. nov 2012

@dadax84 jeminéénko to čo vidím??? paráda ja odpadnem ..čo chceš aké výsledky krvi ved netreba -zázrak 😵 moc sa tešííím!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

apolenka6
30. nov 2012

Som na seba pyšná som sem sama pridala fotku!! 😀 😀 aká radosť z maličkosti,že ?!? 😀

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 si proste sikulka.....zaujimave, ze to len mne tam vidno tie vajecniky okolo a tebe nie a pritom nam robili na rovnakom sone. a to je zltkovy ci plodovy vacok?

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie tak som zas kľudnejšia ,len teraz 2 týždne čakania 😕 😕 no mna momentálne nepichá nič ,ale včera večer ma strašne bolelo celkom ako pri MS ani stáť som nemohla ,totálne ako ked je veľká bolesť MS 😝 😝 ale ked som spala to prešlo ...
neboj do 18 vydržíš aspoň bude mať drobec trošku pokoj 🙂

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie žĺtkový a je aj plodový ,to je aký rozdiel? 😕 😕

lusipe
30. nov 2012

ahojte dievcata, mala by som prosbu, som 10 den po IUI a mam dost vyrazne pichanie sem tam vo vajecniku, kde som mala vajicka...nie je to bolest podbruska...len citim vajecnik dost....mala ste to niektora? dakujem za odpoved.

kostickabonnie
30. nov 2012

@lusipe jasne, mame to aj teraz......nic nebezpecne, skor dobre znamenie, ked to mame aj my, tehulky zaciatocnicky 😉

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 no mne povedali, ze to cierne je plodovy vacok a v nom sa vytvori zltkovy vacok, z ktoreho babo cerpa ziviny, kym sa pripoji na placentu, alebo???

lusipe
30. nov 2012

@kostickabonnie
dakujem ti pekne za odpoved 🙂....len som sa zlakla, lebo po prvom IUI ma bolelo len podbrusko trochu a teraz skor vajecnik....a bojim sa aby to nebola cysta 🙂....inak nemam ziadne ine priznaky 🙂...testovat sa bojim, ze pockam az na krv v utorok 🙂

mimi_2
30. nov 2012

@lusipe môže to byť dobré znamenie 😉 , mne síce prvé IUI nevyšlo, ale idem na druhé a som 7DC a tiež ma pichá a to ešte ma čaká len IUI 🙂 Pozháňala si Pregnyl?

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie tak v podstate je to isté ,nie? mám žĺtkový vačok a hotovo, to dr. povedal a o 10 dní kontrola aby bolo vidieť srdiečko ...bol spokojný a to mi stačí 😉 idem si ja trošku pospať ,ráno som skoro vstávala a ten čas sa k tomu aj hodí 🙂

lusipe
30. nov 2012

@mimi_2
ani mne prve nevyslo :(....tak snad toto ano, ja by som to mala darcek k narodeninam 🙂 mne pregnyl dali v CAR, lebo v lekarni nie je...popytaj sa 🙂

fomarik
30. nov 2012

@apolenka6 jééééééééééééééj 😀 😀 😀 😀 ...to je ale pekné!! pamätáš, presne takýto fliačik si videla ked sme s astretli v Helíku. 2 týždne nejak vydržíš a potom si vypočuješ to prenádherné BIM ♥ - BAM♥ 😵 .

fomarik
30. nov 2012

@apolenka6 jasné, moja, všetko je v poriadku. A vieš čo? pre porovnanie... na 27DPO ( 30.12.) sme mali takýto fliačik a akciu srdiečka až , 16. januára, čiže na 43 DPO:

mimi_2
30. nov 2012

@lusipe a chodíš do Helíku? Lebo mne ho ani v oktobri nedala, že nemajú ale dali mi na predpis nejaký náhradný liek za Pregnyl a za ten som doplácala 25 eur, ale to mi nevadí, len aby som ho dostala 😕

lusipe
30. nov 2012

@mimi_2
ja chodim do BA do Gynfiv a tam asi maju zasoby 🙂....neboj, ono to musi byt alternativa, ktora urcite zaberie 🙂

mimi_2
30. nov 2012

@lusipe tak dúfam no, a držím palce nech sa podarí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre