IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
17. apr 2011

@pici a oni sleduju kedy folikuli prasknu? či len odhadom? chcem vediet či vstreknu spermie vtedy ked treba 🙂 tebe sa podarilo na prvy krat?

katy33
17. apr 2011

@apolenka6 😲 😲 😲 ...to ako kinderko 3 v 1 😀 😀 ....slniečko moje, si nevieš predstavit akou rychlostou zmizla zo stola, ked som ju vyložila - teda dovolila som si ju vyložit na stôl i pred mm, lebo ten bielu nelubi 😀 😀 😀 , tak len na mna zazeral, ked som si ju cuckala, mnaaam...a dneska si nerobila nejaky fantastikuš apolenuš kolačik 😀 😝

sijust
17. apr 2011

@walta mne to @pici pisala,ze cca 1100€ budu platit...aspon tak som to pochopila....ja neviem kolko budem platit,lebo este som ani ziadost nepodpisala...uvidim,dam vediet...

sijust
17. apr 2011

@katy33 zlatinko,no 9mesiacov take budu...tak si zvykaj 🙂 ja sa bojim,ze budem musiet spat na dvore,lebo sa ani cez dvere neprepcham,uz teraz su ehm....no,trosku vacsie 😀 dakujem za opytanie,mala som velmi pekny den...lebo cely tyzden bol taky hekticky,tak sme si dnes spravili s mm vyletik do Piestan...a pomohloo,uz nie som na hlavuu 😀

apolenka6
17. apr 2011

@katy33 nie nepiekla som,ale na sviatky mám v pláne robiť tiramusu 😝 😝 švagrina žije v IT a bola tam svokra doniesla mi mascarpone aj piškóty na to tak si zmlsneme aj polievači 😀 ak zostane 😀 ...no ved teraz sa dá všetko zakúpiť aj tu ,ale to mascarpone je tam lacnejšie a možno viacej origoš ....
Inak aj mňa prska bolia ajajáj už mám PMS tak na Velkú noc ma bude zalievať... 😝

pici
17. apr 2011

@sijust ano tolko som platila 380 lieky 100 doplnkove sluzby a 570 veci spojene s vajickami....

apolenka6
17. apr 2011

inak dievčatá nevšimli ste si? 😨 že nie vždy mi ukáže ked mi niekto píše 😕 😕 vám sa to nestáva??

pici
17. apr 2011

@lenisko1 ono folikul praskne vtedy ked sa pichne pregnyl a vedia asi ze je na tej spravne ceste a naplanuju podla toho kedy inseminuju... nam sa to zial nepodarilo nie ze na prvy ale ani na druhy krat ale mame za sebou IVF a to urcite bude uspesne :D

pici
17. apr 2011

@apolenka6 vsimla som si to a potom obcas vypadam ze neodpisem :D

apolenka6
17. apr 2011

@pici no tak nie som sama ked si nečítaš príspevky tak ani nevieš.že ti niekto písal a aj z opačnej strany si môže niekto myslieť,že si neodpísala ....čo toto je?! 😠

lenisko1
17. apr 2011

@pici tak dakujem pekne za vysvetlenie držim palce nech sa vam podari nas to caka v maji tak snad to vyjde na prvykrat a nevies kolko krát sa ta inseminacia môže podstupit?

katy33
17. apr 2011

@apolenka6 jeeeej, my budeme mat naraz ms 😀 😝 ...ja to furt hovorim, že aj tie tehulky budeme zaraz 😉 ...a teba bolievaju pred ms bombulky?...nafukovat sa ti nemusia, ty už maš dost 😀 😀 😝
....ja kupujem mascarpone tu v Kauflande a tam stoji 250g, tušim 1,99 - ale nie som si ista, dlho som nekupovala...inak, pravda, je to drahe...ale tak dobreeeee..... 😝

zuzana151
17. apr 2011

@fomarik Tak ja som uz vypustila kavu hned ako som sa dozvedela , ze som tehu tak hadam tu kolu prezijem 😎
Dnes som sa prave bavila s mojou mamou a ak by som mala mat tehotenstvo ako ona tak jej nebolo vobec nic a dokonca do 4,5 mesiaca to na nej absolutne nebolo vidiet ...ale neviem ci toto sa po mamach dedi 😀
a este si vypustila nieco take co stoji za spomenutie zo stravy ??

sijust
17. apr 2011

@pici vidis,tak som to dobre pochopila...a od coho to zavisí ta suma?a ako sa mas moja?

pici
17. apr 2011

@lenisko1 odporuca sa aspon dve... nam navrhovali po dvoch neuspesnych dalsie dve ale nechcela som

pici
17. apr 2011

@sijust suma za lieky zavisi od toho ake dostanes, kolko spotrebujes atd... a ostatne veci su interne zalezitosti kazdeho centra.....

pici
17. apr 2011

@zuzana151 plesnove syry

lenisko1
17. apr 2011

@pici aha tak este raz dakujem vsetko dobre prajem 🙂 pekny vecer

pici
17. apr 2011

@apolenka6 neviem.. asi to nie je taky dokonaly tento system

pici
17. apr 2011

@lenisko1 za malicko

apolenka6
17. apr 2011

@katy33 No !"bombulky" 😀 ma bolia dosť a aj bolievajú vždy ,len pri utroši ma vždy neboleli ako kedy 😕 veru aj v noci ich cítim ...jasné spolu tehu a aj kočíkovať inak to nemôže byť 😉 😉 😉
svokra hovorila,že tam to stojí niečo cez euro
A keby som mala radšej prska väčšie ako brucho 🙄 všetko mám sústredené v bruchu 😝

sijust
17. apr 2011

@pici no tak to bude riadna palka,neviem kolko si ty platila za IUI...niekto tu spominal ze 35€ a ze to islo od 1apr.hore na 50€,my sme platili 100€ len za zakrok+lieky...

sijust
17. apr 2011

@pici ...a este si mi nepovedala,ze ako sa citis? 🙂

pici
17. apr 2011

@sijust za IUI som platila 35 zakrok 10 lieky a mam sa fajn... citim sa fajn. :D

sijust
17. apr 2011

@pici ...neviem si predstavit kolko budem platit za ivf ja...moja,som rada,ze sa dobre citis...len nech to takto dalej pokracuje a pekne hladkaj brusko,nech sa im tam paci 🙂

tinasc
17. apr 2011

@katy33 tak to ma dostalo, že manžel má štuple do uší... to sa mu potom usmievalo od ucha k uchu, keď ani nevedel, čo mu poriadne hovoríš... no to je teda dobré.... ale to nie je na škodu, keď je niekto ukecaný, ja ukecaná moc nie som, potom som rada, ak niekto niečo obkecá za mňa 😀

pici
17. apr 2011

@sijust ved si pozri cennik centra kam chodis :D boli ma trochu brucho... ako pred kramami ale neriesim je to dobre urcite

oknosmas
17. apr 2011

@pici do akeho centra chodis?

tinasc
17. apr 2011

@pici a za odber a transfer sa naplatí? ma šlahne, keď aj za to budú pýtať, to potom poriadne narastie tá suma ☹

pici
17. apr 2011

@oknosmas chodim do GF brastislava

@tinasc odber a transfer sa neplati... to je to , co hradi poistovna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre