IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
22. apr 2011

@apolenka6 ahoj magdi ja len aby si mala pravdu ze mi papez pomoze ja tomu naozaj verim akazdy den sa knemu pomodlim...ked bol volakedy na slovensku bol aj v nitre a mala som na neho stastie ked bol mezdi ludmi.bol to fantasticky zazitok.a ked umrel som bola v rime na namesti. aj ked mal prvu omsu terajsi papez som bola na namesti!!!je to nadherny pocit uz len sa dostat do vatikanu.... 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
22. apr 2011

@adikasala srdienko som tu, si tu este? Ja budem este chvilicku ak si tu... Podla mna sa fazulka zavrtava...

adikasala
22. apr 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi som rada ze na nas nezanevries !!!!ved tvoje basnicky sa tak dobre citajuuuuu 😀 😀 😀 mams atak ako som hore napisala mala som vazne pichanie dnes vecer a ctim sa na figu boli ma cele brusko....len dufam ze to bude aspon na osoch 😲 .lebo taku bolest naozaj nepoznam ,taka cudna bolest..nestretla si sa stym nahodou???

adikasala
22. apr 2011

@zuzanka7834 jej zuzi no dufam ze to tak bude ale prsia vobec nic ci tie ma mozu zacat az neskor???

adikasala
22. apr 2011

@zuzanka7834 🙂 🙂 🙂 🙂 som tu"!!!

zuzanka7834
22. apr 2011

@adikasala juj, ako by som mohla na Vas zanevriet? 😕 Co si, šiši? 😀 Srdienko podla mna to bude tehu, ale nic nehovorim nahlas, dobre? 😉

zuzanka7834
22. apr 2011

@adikasala Milacik idem spinkat, prajem Ti dobru nocku, uz je vela hodin, tehulky musia byt oddychnute, tak sup sup 😵

adikasala
22. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky idem aj ja dobrunocku aj tebe a drahemuuuuu 🙂 🙂

zuzanka7834
22. apr 2011

este kuk tabulku 😵

pici
22. apr 2011

@zuzanka7834 nie zlatik mala by som ist v pondelok, tak mam prist v utorok. robila som test a bola len / tak dufam ze to bolo len moc skoro....
zlatik tak ty ides takto na vyletik? ja som bola dneska na bajku s manzom a super to bolo.. akurat som dosla od kamosky a moj manzo sa niekde tulaci a popija si s kamaratmi :D tak som doma... ale mne to nevadi lebo rano vstavam idem na trh... s kamoskami.. a prutenym kosickom... milujem to rano vstat a nasat trosku atmosku dediny na trhu :D potom si dat kavicku.. postavit polievocku a mat cely den pred sebou...
my sa chystame na svadbu... mali by sme ist v juny... ibaze letenky stale nemame booknute kedze nevieme ci ideme.. ideme iba ak nebudeme tehu.. a ked nebudeme teraz tehu tak pojdeme na ET a to potom zase neviem kedy budeme vediet ci mozeme ist.. no komplikovane... no ale ked nakoniec pojdeme , spravim si z toho pekny vylet pojdeme ku kamoske do londyna a od nej pojdeme autom do glasgowa na tu svadbu... takze si spravim trosku vyletik... aj s manzom na zabudnutie :D... aj ked radsej by som bola doma... a tesila sa z pozitivnych sprav...

dobru noc aj tebe zlatik... a vitaj spat :d

pici
22. apr 2011

@adikasala zlatik ja som toto mala po opu....

apolenka6
23. apr 2011

Dobré ránečko! dnes so predbehla Katy 😕 😕 😝 no napíšem vám teraz spolu ..idem ešte na 4 hod. do práce predám hádam dáke topánky šibačom a pôjdem domov 😵 včera som sa sem už nedostala, stará pesnička a nekonečná 🙄 😀 mm okupuje PC.Dúfam ,že dnešok bude krajší včera som nemala svoj deň 😵 😵 tak sa tu majte krásne !!!

hope2011
23. apr 2011

@apolenka6 ahojky, tak to je jasne.....vcera sme sa jej aj s mm prihovarali...len nech tam pekne je🙂🙂🙂 ach, keby tak bola.....🙂 si moc ztata, ako myslis....ty sa ako mas????

hope2011
23. apr 2011

@dzuli08 tak informuj, ked budu pohyby take ze naozaj citelne, dobre???? pozdravujem babatko do bruska🙂

hope2011
23. apr 2011

@zuzanka7834 mojinka, tak som rada, ze ste prisli na ine myslienky...inak co sa tyka ms...ja som mala tiez len hnede cele tri dni, potom mi to preslo uplne...a o dva dni znova, ale uz len troska...tiez po iui...moze to byt aj z toho utrosu, predsa len aky je to zasah to tela....prajem ti aby si si co najskor vyvetrala hlavu, pojdete na tu konferenciu a bude vam supeeeer......krasny dnik prajem🙂

dzuli08
23. apr 2011

@hope2011 Ďakujem 😀 😀

tinasc
23. apr 2011

@apolenka6 tak peknú sobotu, keď ešte musíš ísť do roboty... ale však ti to rýchlo ubehne 🙂

tinasc
23. apr 2011

@pici aj my by sme si chceli zajednať dovolenku na august, ale stále sme sa k tomu nedostali, lebo teraz začnem to ivf, potom punkcia, vklad, čakanie na výsledok... takže sa nemôžeme pohnúť, či niečo bude alebo nie... hádam potom bude niekde voľné miesto alebo to istí last minute 🙂

pici
23. apr 2011

@tinasc no ja dufam ze na ziadnu nepojdete :D a budete mat dovtedy fazulku... alebo uz pojdete s fazuleckou :D

aby
23. apr 2011

@zuzanka7834 no ty si to v písani vynahradíš 😉

katy33
23. apr 2011

Dobreee raaanečko, holubičky moje 😉 Tu je akosi pod mračikom, ale snad sa vyjasni, lebo chcem ist dnes na par hodiniek vyvalit sa do prirody počitat knižôčku 😉
Inak, babulky moje, ja som nenormalne žrava, papa takmer každu pol hodinu a je mi jedno čo, večer som nemohla zaspat, čo mi tak grulalo v bruchu, a ked prišiel mm z prace, som mu stihla vyčistit žaludok, že či musi stale jest, že teraz fazulka je pahltna po nom a mna už normalne panty bolia, čo stale prežuvam 🙄 😀 😀 ....a rano o piatej take škvrkanie v bruchu a taky hlad, až mi bolo na vracanie z hladu, prosim pekne......a vyskočim dnes na vahu a na moje prekvapenie, som kilo schudla?????? 😕 😠 ...to, čo toto, nechapem to, ja neviem, kde sa to straca a bruško žiadne - tu nič-tam nič a to som ho mala ešte pred par dnami take pekne nafuknute 😔
@zuzanka7834 Mojenko, mam sa uplne, že fajn, nič mi nie je, až sa toho bojim, radšej by som grckala každy den 😉 ....v utorok idem k mojej dr., som dohodnuta so sestričkou, že urobime znova hcg, aby sme videli, či to rastie, tak si predstav, ako sa bojim...som si už x-krat slubila, že sa nebudem sledovat , ale zatial sa mi to nedari 😔 Petko ma stale stiska a prihovara sa fazulke, a ja sa tak hrozne bojim, že čo ked sa niečo udeje, ved stojim nohami na zemi, tak ho to asi zabije, nevravim o mne...ale, čo to tu vypisujem, nič sa nestane, fazulka je určite silna a teši sa na nas, tak ako sa mi tešime na nu....len stale premyšlam, či tam naozaj je, ked sliznica bola len 9mm, no na druhej strane, ja som nikdy taku vysoku sliznicu nemala, ved aj ty si pisala, že si mala až 20mm a Magduška mala 17mm.....to su take hlupe uvahy, ved ty ich velmi dobre poznaš...v utorok na nas mysli, určite hned dame vediet 😉
Takže vy budete mat vyletik, to je fantasticke, je super, že maš stale zamestnanu mysel a mysliš už aj na niečo ine...ja som ju tiež vlastne zamestnala niečim inym aaaaaa 😉 ...tak ty si naša korčuliarka...no ja sa postavit na korčule, tak by som prišla s inymi cestnymi lišajami na tvari 😀 😀 😎 ...zlatinko, aj dovolenočka je naplanovana?...my by sme chceli ist v juli do tej Prahy aspon na 3-4 dni a potom asi aj k moru nakuknut, ale autom, urobit si vylet, samozrejme, ak bude u nas všetko vporiadku 😉 ...aha už som taka spisovatelka ako ty 😀 😀 😝 ...aspon bude čo čitat 😝

adikasala
23. apr 2011

ahojte babenky skoro celu noc som nespala...mala som bolesti aj teraz to citim este a mam taky dojem ze aj prsia zacinam citit.....drzte palce!!!

adikasala
23. apr 2011

@katy33 katka bosorujjjjjj prosim precitaj si co som napisala vcera vecer!!!! 😉 😲 😲

katy33
23. apr 2011

@adikasala Milačik môj, prave som dočitala, čo si pisala, zlatinko mna prsia začali boliet cca 8.-9.DPO a to len tak slabunko ako pred ms a potom sa to zo dna na den stupnovalo a bruško ma bolelo tiež ako pri ms, niekedy aj troška silnejšie, ale to až v čase, ked mala prist ms a doteraz ma pichava na jednej strane - po väčšine na lavej 😉 ...zlatinko klud, nebojkaj sa, je to dobre znamenie na 100%, ale nie, že si budeš tak zavčasu robit testik, lebo budeš potom smutna, že je čisty, ale mne testik ukazal cca 13.DPO a pozri do albumu, aky bol vted slabulinky 😉 ...zlatko tfuuuuj, tfuuuuuuj, tfuuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuuj....nech je to znamenie, že fazulka si tam chysta postieločku na dalšich 9 mesiačikov, juuuuj, mojenko, to by bola kraaaaasaaaa....držim palčiska, a budem mysliet a snivat o tom, aby to bolo skutočnostou 😉 😲

katy33
23. apr 2011

Babulky moje, viem, že mi budete nadavat, že som blba, no ja osm si teraz urobila test rapiclear a je čisty ako sneh, žiadne //....a mna dnes prestali aj prsia boliet, ani brucho necitim nič ☹ 😔 😔 ....bože, ja sa tak hrozne bojim....

sijust
23. apr 2011

@katy33 ...preco sa Katuska takto trapis???zbytocne stresy si teraz robis...nechaj to tak,ved co je viac ako krvny test?...zlatko fakt...ked uz doktorom neveris,tak ver mne :D...mojaa...pekne sviatky 🙂

sijust
23. apr 2011

babulky,krasne sviatky Vam prajem...nech ste stastne,spokojne,oddychnute...plne zivota a sil na dalsie boje...ak ste niektora citali Krstneho otca,tak budete vediet o com hovorim....na matraceee 😉 (tzm.do boja)

apolenka6
23. apr 2011

@katy33 No teda!! 😠 žiadne testy už nerob,len ťa to zbytočne rozrušuje...počúvaj zlatko ked by sa malo niečo stať o čom pochybujem !!! 😉 zo dňa na deň by sa čiarka teda hcg nestratila a by skôr zoslabla nie hned zmizla 😕 ja verím a som skalopevne presvedčená,že si stále tehulka tehulkovskááááá 😵 😵 😵 😵 rozumeno?!?
Mňa včera bolelo brucho od MS a dnes je už lepšie,len ma dosť zalieva,ale neva,len nech sa dobre prečistím 😀

oknosmas
23. apr 2011

@katy33 neboooj, rapidcleary su strasne...takze im nemozno verit...a ty si len uzivaj svoje tehulkovstvo....a aj to, ze ti je dobre...a nemusis travit cas nad zachodovou misou ci podobne. urcite je vsetko ok, ved krvicka to ukazala.... jeden zly test to nepokazi... 😉

apolenka6
23. apr 2011

@zuzanka7834 😵 😵 jú tak budete mať výletik ,treba trochu myšlienky odbremeniť a myslieť na iné veci a ked sa ti podarí zmeniť prostredie?! ajajaááj zlé mračná prehrmia a bude už ,len slniečko svietiť .Zuzanka ja ťa plne chápem ako sa cítiš a viem aké bolo toto sklamanie po neúspešnom IUI ☹ ani sama doteraz neviem čo bude dalej nechám čas plynúť a ten hádam ukáže čo dalej 😕 ja viem je ešte skoro sa ťa pýtať aj chceš 4 iui? 😨 ja doteraz nie som pevne rozhodnutá a ak by som išla tak tento cyklus čo príde ,cez leto nechcem hormóny vidieť..a ani slniečko ich nemá rado 😒 my cez leto plánujeme ísť na dovolenku ,ale nevieme kde ?termíne dovolenky , ten stále ešte nemám určený 😨 (záleží ako si to v robote podelíme ? 😠 😝 )Som rada,že si sa moc dlho neodmlčala a si naspäť 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre