IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
30. apr 2011

@hope2011 no zajtra skusime aj tak na to aby sme pokračovali musí prísť mrcha 😉
aj tak najskôr budem môcť ísť ku gynde až v utorok 😒

hope2011
30. apr 2011

@oknosmas nebojkaj....on to vyciti, ze to je malicke, nevinne babatko...a skor ho bude ochranovat....uvidis....zvieratka to citia....🙂

hope2011
30. apr 2011

@aby takze zajtra dufam, ze nam hned das vediet...neviem sa dockat....a ako dlho ms meska???

tinasc
30. apr 2011

@hope2011 jeeej krásni havovci 🙂 no tak to z nich máte radosť a také potešenie z nich 🙂

zuzana151
30. apr 2011

@fomarik Ahoj mojenko, ja nemam nove nic, stale ziadne tehu nevolnosti , ani brusko mi nerastie , len prsia sa mi zvacsili uz nemam jednotky, ale asi take poriadne dvojky 😀
videla som tvoje foto z velkej noci ty uz mas krasne brusko , takze budete mat Liviu? Pekne meno, mne sa paci podobne - Olivia ale priatel nechce 😉
a ako sa citite s malinkou? dufam, ze vsetko je v poriadku

aby
30. apr 2011

Nádherný deň som si poležala na kopci s babami, sranda 😀 😀 😀
@hope2011 mňo mešká tretí deň, ale nezvykne meškať no a len preto aby to nebolo niečo zlé tak sa preto idem testnúť 😉 😀

fomarik
30. apr 2011

@zuzana151 takže aj ty si bezpríznaková tehuľka? To sme tu asi všetky. Juj, tie prsia ti závidím, mne akosi nechcú rásť...no čo už.... mám nadelené na iných miestach. A už si bola na sone, kde bolo vidieť fazulienku?
To moje bruško mi akosi vykuklo v 20tt ale teraz je už zase väčšie. Ja sama som spozorovala nárast bruška až v 16tt, dovtedy som mala depky, či je všetko v poriadku.

hope2011
30. apr 2011

@aby no tak to je teda naozaj podozrive...ak nemeskava a teraz meska....som velmi zvedava a hlavne prajem aby to bolo z tehu....🙂

zuzana151
30. apr 2011

@fomarik asi ano som bezpriznakova tehulka, ale nechcem to nejako zahovorit aby mi od zajtra rana nebyvalo zle 😎
Boli sme na sone pred 2 tyzdnami ale nic sme nevideli iba zlt.vak..teraz v tsredu idem a uz dufame, ze uvidime ako nam bije srdiecko. To by so m aj ja potrebovala aby mi brusko vykuklo az v 20tt , nakolko sa snazim v praci tuto skutocnost utajit do septembra, kedy potrebujem aby mi predlzili zmluvu, ale neviem neviem ci sa mi to podari 😀 hovori sa tusim, ze ked cakas dievcatko vtedy brusko vykukne neskor a ked chlapca tak to vidiet hned, nie?
a ty si bola akej postavy pred tehotentsvom? Stihla alebo taka normalna ??

walta
30. apr 2011

babenky, ziadost mame schvalenu 🙂 🙂 🙂

fomarik
30. apr 2011

@zuzana151 ja som pred tehu bola kvalitná bacuľka, tak to asi preto sa mi stále zdalo, že som akási rovnaká.Takže do septembra? No to už by ti aké-také bruško malo byť vidieť, ale všetko sa dá zamaskovať. Mne zmluva končí posledný junový den, ja mám každý rook zmluvu len na dobu určitú. Takže smola, ale nejako to vykryjeme.
Takže v stredu ťa čaká sono? Juj, už určite bude vidieť srdiečko a ešte ak ho budeš počuť ako bije...nezabudnuteľný zážitok. Budem na vás myslieť. Ja mám v stredu poradnu a v piatok 4D. Tak sa mi len pekne držkaj a fazuľka nech pekne krásne rastie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
30. apr 2011

@walta Jééééééj, zlatíčko vytešujem sa s tebou 😀 😅 😵 ! A teraz hor sa do boja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Ako dlho trvalo to schvalenie?

aby
1. máj 2011

tak babulky dobré ránko, presne to čo som myslela test negatívny a mrcha kde nič tu nič 😒
sakra zas sa niečo deje a rozhodne to nieje dobré,No nič ak nedojde taK pôjdem v utorok na krv a vyvolávačka ☹
Idem si ja urobiť pekný deň, detskám som sľubila opekačku a možno výletík ak budú poslúchať 😀 😀 😀
krásny deň prajem 😉

oknosmas
1. máj 2011

@aby moj test je tiez ako som predpokladala...to proste clovek citi... tak sa ide bojovat dalej...tento mesiac to uz vyjde 😉

aby
1. máj 2011

@oknosmas presne to 😀 😀 😀 veľa sily 😉

oknosmas
1. máj 2011

@aby aj tebe 😉 vela sil

tinasc
1. máj 2011

@aby
@oknosmas mrzí ma to ☹

tinasc
1. máj 2011

@walta super, takže hor sa do boja s úspešným koncom 🙂

oknosmas
1. máj 2011

@tinasc ja som s tym ratala....takze sa vobec netrapim... bude inokedy... 😉

hope2011
1. máj 2011

@aby mojko, tak to mi je luto....no ale kde je pricina???? to keby si vedela...no netrap sa....chod radsej k dr nech zistia, preco meska...a presne ako pises, sprav si krasny dnik, dobre???? 🙂

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas ahojky, takze testik je negativny???

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 hej, biely ako sneh... teraz riesim to, ako pomoct mojmu mm k tomu, aby sa mu zlepsil spermio. pozerala som si vysledky za minuly rok...a vzdy mal pritomne leukocyty. a morfologia sa mu kazdym odberom zhorsovala. ale minuly rok to este bolo celkom ok, s nou, ale je tam vidiet zhorsovanie z odberu na odber. a teraz ma 99 percent patologickych. hm... chcem, aby mu urobili kompletne vysetrenie, s kulitvaciou a pripadne preliecili zapal, ktory tam moze byt a moze za to vsetko. verim, ze sa to podari.i ked to asi este potrva.

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas ach, no je to zle s tymito nasimi muzikmi....aj moj mm ma taky spg, vsetky takmer maju zly tvar...ale na druhej strane ich ma vela a dobre sa hybu...tak aspon to ma utesuje....a kde chcete ist, k urologovi??? ja by som to mojmu asi tiez navrhla....kym nam nebudu robit ivf, tak by sme to mohli nejako poskusat....my sme predbezne dohodnuti na ivf na jul...takze to by sme mali dva celel mesiace...tiez uvidime...musime to rozbehnut aj my veru.....🙂

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 no, prave som napisala mail docentovi priamo do centra, ci je mozne, aby mm absolvoval vysetrenia priamo tam. alebo je nutne vyhladat dakeho dobornika. my mame tu v bb doktora kubisa. je celkom znamy, ale mm ho az tak nemusi. okrem toho, ze nema vhodne prostredie a odberovu miestnost, tak je dost nafuknuty a pomerne drahy. tak uvidime, co mi povedia v centre. ak to tam nebude mozne, tak pojde asi potom opat k tomuto kubisovi, ale ten moc veci neriesi. tak neviem, ci pojdem s manzelom k nemu a poviem mu, co od neho vlastne chcem, alebo co..

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas no je to tazke, veru...mojho mm este nikdy neposlali nikde na vysetrenie....asi by sme to mali riesit na vlastnu past...naozaj treba to zobrat do vlastnych ruk, veru...inak...to by ma zaujimalo, co ti dc povie....to iscare ponuka aj moznost liecby pre muzov??? to by bolo super...to by sme tiez vyuzili...ale asi by nam to aj ponukli...naozaj neviem...tvoj mm ma okrem tej patologie este aj zapal? a okrem toho ma este nieco???

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 netusim, ci liecia aj muzov, ale ja to tak akosi pri asistovanej reprodukcii ocakavam...uvidime, co mi povie. co sa tyka vysetreni, zacali sme to riesit sami, nikto ho nikam neposielal..len ja stale... a tak sa odhodlal a raz siel ku kubisovi. okrem zlej morfo ma spomalene spermie. a zapal..to nik neriesil, ci ma alebo nie. neviem, ci mu dakedy robili kultivaciu. len viem, ze v kazdej sprave ma napisene, ze tam je pritomnost leukocytov. co podla mna je znak zapalu. ale nic sa nikdy nedialo. tak neviem..mozno si to vymyslam, ale chcem vyskusat vsetko.

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 pozri, tu ponukaju vysetrenie u urologa aj u nich http://www.iscare.sk/liecba-a-vysetrenia/sluzby

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas no ale to je sila, ze sa s tym nic nerobi...je to vobec mozne???? vsak od tohto vsetko zavisi...to je tak isto aj s nami....vsetci riesia len mna...ale na mm sa uz nikto nepozera...proste ma zlu morfo...vsade, v kazdej sprave sa to pise a to je vsetko...veeeelmi dobre viem, ze sa s morfo neda nic robit....ale naozaj ze vobec nic??? ja neviem..je to tazke...ale budeme verit, ze nam pomozu...vsak maju napisane na bilborde ,, plnime vase sny,, a ja tomu verim!!!!!

oknosmas
1. máj 2011

@hope2011 ved dufam, ze aj ten moj splnia...ked to tvrdia... budem sa pytat na vysetrenia...budem sa tlacit vsade, kde to len je mozne, len aby som nas posunula dalej...k nasej fazulke. verim, ze si ju vybojujem 😉 inak, ak by sme teraz v maji podpisali ziadost na ivf, tak predpokladam, ze by sme sli do toho tiez v juli, tak ako vy. 😉

hope2011
1. máj 2011

@oknosmas no vidis...presne tento pristup sa mi paci...tak ako ja...tiez sa nedame....veru, ak by nam teda toto iui nevyslo, tak sa budem snazit nakontaktovat na dc a opytat sa ho, ci by sa mohla venovat pozoronost aj mojmu mm....uvidime ako na to zareaguje....no inak ak podate teraz ziadost, tak by to naozaj mohlo vyjst....my sme cakali 2 mesiace....ale kvoli mojej pracovnej vytazenosti to chceme nechat az na leto, kedy je volnejsie...nech som viacej v klude.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre