IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
13. máj 2011

@hope2011 Dobre si urobila, že si ostala domka, aspoň nemáš stresy. Ty si si platila dobrovoľné pripoistenie? Aspoň si môžeš premyslieť čo a ako s domčekom :D

clauda2010
13. máj 2011

neviete mi poradit? mam od piateho dna menstruacie clostil , ale mrchu som dostala az vcera neskoro vecer ...........mam to ratat az od dneska?

hope2011
13. máj 2011

@dzuli08 nooo, ja by som nemohla byt v praci, to by som bola v nestalom strese...ja uz som si platila dobrovolne poistenie, ked sa nam nedariloo, tak som to prerusila a teraz si zacnem znova platit, dufam, ze s tym nebude ziadny problem

hope2011
13. máj 2011

@clauda2010 ahooj, no podla mna to rataj uz s tym dnom, kedy si dostala ms, teda od vcera

dzuli08
13. máj 2011

@hope2011 A kedy si si platila DPO? Lebo ak si si za posledné 2 roky platila aspoň 9 mesiacov, tak ti hneď vzniká nárok, aj keď PN nebudeš dostávať z max, ale minima. To je tak vždy keď prerušíš. Ja som si tiež chcela začať platiť z max, ale to som už bola na pn a to sa nedalo, takže nechcem strašiť, ale neviem, či si budeš môcť platiť teraz DPO, keď si už na PN. Aspoň mne tak povedali, že zvýšiť si tú sumu už nemôžem. To som mohla len predtým, ako ma dr. vypísal na pn.

fomarik
13. máj 2011

@clauda2010 áno, rátaj to až od dnešného dna. Ja som ho brala od 3 dna cyklu, ale vždy prvý den clostilu je ten, kedy krvácaš riadnou krvou ( nie len špinením) a celý den. Držím palce!!!

fomarik
13. máj 2011

@alibaba no zlatko, tak to mi je ľúto, ako to dopadlo. A tak nádejne to vyzeralo! Ale možné je všetko, tak ako píše zuzanka 7834 aj ona s apolenkou boli tehu, síce kratučko ale boli. Nemožeš byť ten istý prípad? No ale teraz je ťažko polemizovať. Teraz ideš do 3 IUI, ktoré musí byť uspešné ako umna. Áno,bolelo ma to, a veľmi, ale vydržíš čokolvek preto, aby si mala babatko, však 😉 ? Budem držať palce!!!! 😅

@zuzanka7834 no teda, ty si iná gazdinka. lekváriky, sirupíky a také zdravé veci...... no ale aspon nemyslíš na tehu a na kona 😖 Možno popri domácich prácach motyka vystrelí 😉

fomarik
13. máj 2011

@clauda2010 no, a teraz si vyber 😉

hope2011
13. máj 2011

@dzuli08 ja neviem, uvidime co mi povedia...ja mam zaplatenych 7 mesiacov, takze myslim, ze mozem byt v klude, lebo nemusim si to hned zacat platit....a vies...mne to je jedno...nebudem sa trhat, ak na to nebudem mat narok...uvidime co bude 🙂

dzuli08
13. máj 2011

@hope2011 To je jasné, ale peniažky sa vždy zídu a teraz keď staviate domček. My sme sa tiež pred rokom sťahovali do nového ,tak už našťastie to máme z krku. A ty si si nepýtala vystaviť 2 PN? Ak máš nárok na to DPO, tak už by sa ti to vyplácalo aj z tohto dobrovoľného.
No veď uvidíš

hope2011
13. máj 2011

@dzuli08 vies, ja som sa rozhodla ze tam pojdem az buduci tyzden a az vtedy to zacenm vybavovat...uvidime....co mi povedia...chystam sa este predlzit pn, tak vobec neviem co bude....ach, jaaaj, jasne ze treba peniazky, ale co mam robit...ak to nepojde, tak to nepojde...to malicke v brusku je najdolezitejsie 🙂

dzuli08
13. máj 2011

@hope2011 Presne tak. 😀 😀. A s domčekom ste v akom štádiu? Ešte veľa práce?

hope2011
13. máj 2011

@dzuli08 anooooo 🙂

jalanecek
14. máj 2011

@hope2011 Zlatinko ahojky tera teprve citam,ze ty cakas babetko no to je super zpravicka som velmi stastna za teba???A ako sa nam citis maminko a ako jsi ootehotnela hned po prvom iui??Budem na teba zo srdiecka mysliet adrzat pesticky nech vsetko dobre dopadne a v kolkom jsi tydnu?Uz jste bublinku videli??Viem ze som zvedava ale so mc stastna ze cakas babetko...

jalanecek
14. máj 2011

@dzuli08 ahoijky ako sa mi mate?/ja fajne uz som dostla z ciech a mnam sa fajne a ty ako ako ti dopadli testy bola jsi na nich viem ze jsi sominala ze pojdem na krv a ako sa inaksie mate??Uz vies co cakate???

dzuli08
14. máj 2011

@jalanecek Ahoj moje, tak aj ja ťa vítam znova doma :D Máme sa fajnučko, testy dopadli na jednotku a veselo si priberáme a vytešujeme sa. V pondelok idem do poradne a budem sa doktorky pýtať, že čo čakáme, lebo sa nemôžeme dočkať. Dnes ideme kamarátovi na svadbu a tak sa mi nechce. 😒

jalanecek
14. máj 2011

@dzuli08 ahojky moja dakujem za privitanie velmi si ma potesila,ze ti vysledky dopadli dolbre som velmi rada..aaale chod na svadbu chod ja by som rada iisla ale zasa nemam komu nech uz je pondelok co nam povies co cakas a pekne naberajte co budete peknucke baculky hlavne nech jste zdrave ,...t 😉 😉

hope2011
14. máj 2011

@jalanecek ahojky zlaticko moje....no, ano...videli sme bublinku....mala by som byt v 6 tt.....a citim sa tak...no inak...nevrackam...ale nechuti mi papat a bolia ma velmi prska....a neustale sa modlime, aby vsetko bolo v poriadku...tfuj, tfuj, tfuj ze bude🙂 a podarilo sa po druhom IUI...takze motivuj sa pekne, aby si aj ty co najskor bola tehulka 🙂

zambilka
14. máj 2011

ahojte 🙂 rada by som sa k vám zapojila do debaty 🙂kedže aj mna čaka 1 iui 😉 beriem clostil a dnes som bola na kontrole a mam len jedno vajko a je maličké 😒 som 11 den cyklu a vajko ma 11 mm, len nechapem prečo mi doktorka dala len jednu tabletku denne od 5 dc do 10 dc ked tu čítam že ste papali aj dve , tri tabletky niektore 😠

oknosmas
14. máj 2011

@zambilka oni asi nevedia, ako by si zareagovala....ja som brala len jednu denne a narastlo mi viac folikulov, iui ani nerobili a dalsi cyklus som mala bez clostylu...narastol jeden akuratny folikul a lekar bol spokojny. ake mavas dlhe cykly? mozno este dorastie...je sice teraz malicky, ale on denne rastie taky milimeter az dva, takze uz o par dni bude akurat. neboj.. lekari vedia, co robia 😉 drzim palec

zambilka
14. máj 2011

@oknosmas ahoj 🙂 máš pravdu dr sa asi bála hned na prve iui dat viac liečikov koli mojim vaječníkom 🙂 kedže mam za sebov už 3 ivf 😒 v pondelok idem na kontrolu ža či rastie a ked nie tak bude iui buduci mesiac 🙂

majca55
14. máj 2011

@ursula5 ahoj ja idem tiež 24.5.do MT ale na sono či bude všetko ok a pojdeme na IUI.a chcem tiež hned žiadost na IVF,lebo neviem či sa to podarí. 😉 a moc tomu neverím. 😲

oknosmas
15. máj 2011

@majca55 musis byt hlavne pozitivne naladena...a zazraky sa deju...neboj 😉

majca55
15. máj 2011

@oknosmas díky,vieš dva roky čakania a rôzne metódy a pod,urobia človeka trochu nedôverčivým. 😒 verím,že raz sa to musí podariť a dúfam,že čoskoro. 😲

jalanecek
15. máj 2011

@hope2011 ahojky bambulka budem sa modlit za vase babetko nech vsetko dobre dopadne ty jsi a budes moja velka motivacia veeeelmi ti zelam nech vsetko dobre dopadne a budem na teba mysliet a kedy ides zaa do centra ja na dalsi mesiac stimulka s clostikom a potom druhe iui a musi byt uspesne drzim ti pesticky a budem na vas mysliet drzkaj sa .. 😉 😉 😉

fomarik
15. máj 2011

krásnu nedeľu dievčatá! ..aj ked upršanu. Varíme gulášek, perieme dupačky, mm búva po nočnej, ja behám po byte len v pyžamku ( do zajtra sa určite nevyzlečiem)

dzuli08
15. máj 2011

@jalanecek AHojky, neboj určite bude úspešné. Veď si zrelaxovaná, tak bude super, uvidíš.Kedy ideš do TS?

hope2011
15. máj 2011

@jalanecek ahojky mojinka zlata...buduci tyzden ideme na sono...tak vtedy ideme do centra.....dakujem ze sa modlis za nase babatko....aj my sa modlime, nech sa mu v brusinku len dobre dari🙂 a tebe a vsetkym ostatnym kockam prajem, aby co najskor boli tehulky🙂

hope2011
15. máj 2011

@fomarik ahojkyyy, aj ja som v pyzamku...uz zacinam byt poriadne leniva 🙂 a dupacky periete??? jeeeej, to je krasne🙂 budu krasne, vonave🙂 tak krasny dnik prajeme aj my vsetkym 🙂

hope2011
15. máj 2011

@majca55 ahooooj, ziadne take nepodari!!!!! treba mysliet na to, zte sa podari....treba verit a nestracat nadej🙂 budem ti moc, moc drzkat palce🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre