IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
3. júl 2011

@pici snad nebudem ubolena po vsetkych tych davkach injekcii... nestras 😕

walta
3. júl 2011

@tinasc zajtra druha inj, aaale co, vydrzim to, to nic nie je 🙂
dobru nock, idem zalahnut, zajtra do roboty ☹

pici
3. júl 2011

@walta nie nebudes. to si zvyknes :D neboj...

zuzana151
3. júl 2011

@fomarik No som zvedav kedy pohyby ucitim ja, lebo niektore baby co maju ermin v decembri ako ja uz citia pohyby ale ja stale nic ☹ boze dnes so ms aobliekala do prace a ledva som zapla koselu, ja to takto vaaazne neutajim a citim sa ako taky nafuknuty balon a to mi ani nejako extra nechuti jest 😅
Inac vies co je sranda? ked som bola na poslednom uzv, tak nam vypocital pc ze podla hlavicky sa nam male narodi 18.12 a podla telicka 19.12 😀 to som nevedela ze uz mame take moderne prislusenstvo u lekarov 😉
No s tym gelom ja som jednoznacne ZA, citala som aj tu na koniku ze niektore to uz pouzili a ze super, porod bol kratsi a dokonca ich ani nemuseli (moja nocna mora) nastrihavat. Ja to asi fakt kupim , len ak by si to nahodou aj ty kupila, urcite sem napis ako to prebiehalo ...ale to dufam napises aj ked pridete s Livinkou konecne domkov 😲
Dnes som videla jednu babenku mohla byt podla mojich odhadov 6-7 mesiac tak fajcit jednu o druhu az mi bolo zle, boze chudatenko to male , tu by baby co dali zato keby boli v jej stave a ona mu takto ublizuje ☹ tak mi bolo toho neviniatka luto, ja neviem co ma vsetko tak trapi poslednu dobu co sa ma netyka 😅
Tak dobru nocku prajeme nech ti Livinka dopraje vyspanie doruzova 😉

aby
4. júl 2011

@pici držím prsty 😉
@petuska123 moja presne takto som sa cítila aj ja neboj to prejde. U nás bolo všetko v poriadku a nič no a ešte nám ani mraziačikovia neostali. 😒
Mno tak musíme úplne od znova. No dneska som si sama pichla včeličku 😀 😀 😀 som šikovnica .

tinasc
4. júl 2011

@walta no tak super, všetko vydržíš a ubolená nebudeš neboj 🙂 ja som pichala kvôli meškajúcej mrche o týždeň dlhšie 😀 tak sa drž...

ketere
4. júl 2011

@zambilka @zubrienocka ....Ahojte baby, aj vám sa tak neskutočne vlečie ten čas???? ☹

tinasc
4. júl 2011

@aby šikovná, len tak ďalej 🙂

zubrienocka
4. júl 2011

@ketere @zambilka Ahojte koceny, no mimoriadne sa to vlecie. Okrem ineho uz zacinam mat pomaly aj strach z vysledku..... Ale stale je vo mne nadej,ze bude dobre 🙂

aby
4. júl 2011

@tinasc ja viem, kujem 😉

Neviete prečo nedvíhajú v Heliose??? 😒

zubrienocka
4. júl 2011

@aby Ahoj, oni v tuto hodinu zvyknu nedvihat. Skus neskor. Mne sa v piatok podarilo spojit s doktorom o pol 2. 🙄

aby
4. júl 2011

@zubrienocka uuuuuuuuuu dík 😉

pici
4. júl 2011

ahojte. tak krv za mnou.. o druhej mame ortiel.. ale som s tym vysporiadana.. ide sa dalej. sestricky mi sucitne a milo oznamili, ze "zuzka, este ste len na zaciatku" ... tak diky brona :D

oknosmas
4. júl 2011

@pici ahoj, dlhsi cas som tu nebola... tak neviem, ci si robila aj test alebo nie. budem na teba mysliet...uz naozaj potrebujete vidiet vysledok .. drz sa..
a este by som sa chcela spytat...citala som inde, ze ste boli u androloga alebo urologa...vsak? nevies mi poradit dakeho dobreho? najlepsie dakde okolie bb, zv, mt alebo aj ruzomberok...aj tam by sme zasli, keby bolo treba.. kubisa v bb nemusime.

pici
4. júl 2011

@oknosmas no ahoj stratena... no to si tu teda pekne dlho nebola :( , my sme boli u urologa, ale v ba :( test som robila a nic na nom :( tak uvidime co povie krv...

oknosmas
4. júl 2011

@pici aha...no, tak budem hladat dakde tu blizsie..ak najdem.. dufam, ze sa test bude mylit.. ja som na chvilu vypla...po nepodarenom druhom iui som sla na dovolenku...s kolegynou, bez manzela... minuly stvrtok sme sa vratili...oddychnute a nemysleli sme na nic, co by nas mohlo akokolvek rusit v nasom psychickom pohodli. bolo super, len je tazke opat sa zaradit do normalneho zivota 😉

pici
4. júl 2011

@oknosmas tak to viem presne o com hovoris. po dvoch tyzdnoch nic nerobenia som si vzdy este par dni zobrala na adaptaciu lebo som sa nevedela zaradit do bezneho zivota

ludinka
4. júl 2011

ahojte tak my ideme v stredu na to druhe IUI, mam 3 foliky tak dufam ze vsetky prasknu a aspon jedno sa uchyti
drzte palce

hope2011
4. júl 2011

@pici ahojky mojka, si naozaj statocny cloviecik....a uvidis, vase vytuzene babatko uz co nevidiet pride....stale treba verit 🙂

zubrienocka
4. júl 2011

@ludinka Drziiiiiiiiiime-drziiiiiiiiime 🙂 🙂 🙂

fomarik
4. júl 2011

@aby zlatko, ja som tam dnes volala amaju zmenene tel. čísla. Tu su nové: 0918702986 - na toto som volala ja ahned mi zdvihli a dalsie su: 0911825297,042 4306148.

pici
4. júl 2011

vysledok je negativny... ideme dalej 😉

tinasc
4. júl 2011

@pici mrzí ma to...

fomarik
4. júl 2011

@pici Ja tu sedím a hypnotizujem noťas..... aby si už napísala...ale nie takéto správy 😔 . Že ste len nqa začiatku.. to poteší v takej situácii, fakt. Si obdivuhodná, ked dokážeš napísať, že ide sa dalej!!!

gombicka
4. júl 2011

@ludinka drzim palce. Da sa to zistit, ci folikul praskol?

zubrienocka
4. júl 2011

@pici Jasne, ideme dalej! Teraz to uz vyjde! Tfuj-tfuj-tfuj

ludinka
4. júl 2011

@zubrienocka dakujem 🙂
@pici je mi to luto 😔

ludinka
4. júl 2011

@gombicka no dalo by sa to zistit ale jedine na sone, ale ked pichnu pregnyl na 100 percent ovulka pride, len nezistis ci vsetky 3 praskli

zubrienocka
4. júl 2011

@gombicka Ja som si po 36 hodinach od pichnutia pregnylu urobila ovulacny test. 🙂

aby
4. júl 2011

@fomarik kujem, ale tak už som sa aj dovolala vo štvrtok na krvičku 😉

Mňo,ale mi vôbec nieje dobre furt ležím točí sa mi hlava sakra, včera som prespala hádam 20hodín. Joj kamarátke sa predčasne narodilo dievčatko je v inkubátore fuuu. 😒
Mrcha zatiaľ nič 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre