IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zelenagw
26. feb 2013

@monosana Ahoj no dnes ma po obede zacalo boliet brusko ako pred ale to este nemam mat tak neviem a ten test ja som si urobila no nic dufam ze v piatok bude pozitivny vysledok a dufam ze to hned povedia lebo sa mi uz nechce na nic cakat a ak sa rozhodnes spravit si test tak daj vediet uz teraz drzim palceky a aj v robote som na Vás obe myslela.... ja si kupim este jeden a tiez si ho spravim rano ked pojdem na krv aby som nebola v soku....

monosana
26. feb 2013

@zelenagw nevadi, moja, aj mna sem tam zaboli brusko, ale potom prejde. ktoie z coho. Mozno z Utrosu. Ja som sa rozhodla, ze si test nespravim, bude ako má byť. nebudem sa zbitocne stresovat. zajtra som13DPO, mohla by som si spravit, ale nebudem. Ja si myslim, ze tam nic nie je a mrcha sa blizi. Prsia ma bolia, zacinam byt vyhadzana...neviem co z toho bude.
Ďakujem moja, aj ja na teba budemmoc moc mysliet, potom aj ty napis, ako si dopadla. Vo stvrtok na vecer napisem ze ako som dopadla 😉

zelenagw
26. feb 2013

ja verim ze si teho. a drzim palceky a veru nestresuj sa s testom keby nic neukazal tak by ta to trapilo a zaz by si len dufala ze na krv ti nieco ine povedia uz sa ti to blizi 2 dni ja o den viac no coraz viac je to napinave... drzim palceky 🙂

zelenagw
26. feb 2013

@monosana dufam ze bud tyzden otvorime novu temu 🙂

monosana
26. feb 2013

@zelenagw akurat teraz pisala jedna baba na fore, ze to ma tiez negativne. A ze mam radsej testnut zajtra aby som nebola az taka sklamana z vysledku. Aby som sa s tym vysporiadala este doma. Takze nevieeeeeeeeeeem mojaaa! Co mam urobit:( Jasne, aj ja verim, ze otvorime novu temu, musiiiiimeeeeeeee 😀
A veru uz sa to velmi blizi, zajtra idem kocikovat s kamaratkou, aspon na to nebudem mysliet 🙂

boobaa
26. feb 2013

@zelenagw ja idem az piatok blondina 🙂 mna tie tkaky na mrchu presli. Dnes ma cely den iba pichalo striedavo ako keby vajecniky. Prsia mam naliate a urcite aj o cislo vacsie ale nebolia ma. Ja uz bluznim z tych priznakov. Keby bolo na mne, tak aj nadcha je tehu priznak 😀

nikola81
27. feb 2013

@zelenagw
@monosana
Citam vase prispevky, a velmi vam drzim palce 🙂 . Dufam ze vam to vynde. Mna caka 7.3. folikulometria a dohodneme IUI..Ja som uz ale aj po IVF a KET 😉

monosana
27. feb 2013

@nikola81 occh, a ani tie ti nevysli? ☹ Je mi to luto! A preco idete teraz na IUI? Je tam este mensia pravdepodobnost ze sa to podari. IUI nie su moc uspesne ☹
Ja som dnes rano mala snehobiely test, a robila som si ten najcitlivejsi, rapiclear. Ale pockam na zajtrajsiu krvicku, ale neverim tomu, ze sa stane zazrak. V hlbe duse som to citila, ze sa to nepodarilo 😢

nikola81
27. feb 2013

@monosana Viem ze ma IUI malu uspesnost, no koli financiam nemozem ist na IVF. 😒 Pockaj este na krv...niekde som tu raz citala od jednej kocky po IUI ze mala test negativny a krv jej vysla pozitivna. Nie nadarmo lekary vravia nerobit test 😉 Nevesaj hlavu...vydrz.

zelenagw
27. feb 2013

@monosana
@boobaa
oki zajtra daj test hned potom tu napis vysledok mozes pridat aj foto drzim palce ja v robote myslim na Vás obe.... mna uz nic neboli a ziadna zmena ani prsia jednoducho nic asi s toho ani nic nebude .-( nejdem si uz robit nadej pojdem na bud mes. ☹ no...

nikola81
27. feb 2013

@monosana To IVF som absolvovala v r. 2006 a bolo neuspesne, po KET som otehotnela ...ale potratila som este na zaciatku tehu...takze teraz som o krok spat ☹

zelenagw
27. feb 2013

@monosana neboj aj ja mam taky pocit ze s toho nic....

zelenagw
27. feb 2013

@nikola81 a co je to ten KET???

nikola81
27. feb 2013

@zelenagw To je kryoembryotransfer...vklad rozmrazeneho embrya do maternice.

zelenagw
27. feb 2013

@nikola81 AHA no lebo ja som uz absolvovala aj prifuky aj laparoskopiu potom nakoniec este aj drilling a teraz UIU prvy krat v piatok pojdem na krv ale mam taky pocit ze s toho nic nebude ☹

monosana
27. feb 2013

@nikola81 vsak to, ze doriti take drahe je to IVF ☹ Ja sa normalne bojim, ze nic ine mi neostane, len ist na IVF. Ani ja nie som milionarka, proste nemam z coho. Staviame dom, ja som doma, neide to 😢
NO, hej, moja ja viem, ze testy su niekedy uplne hlupe, ale chcela som sa na to aspon trosku pripravit. Aspon to nebude taky velky sok zajtra, kebyze vyjde negativne. Ale samozrejme, v hlbke duse dufam dalej. Ine neostava ☹
A ktovie? Mozno, ze prave teraz vase prve IUI vyjde. Nemozes vediet, co ma pre teba osud pripravene 😉

nikola81
27. feb 2013

@zelenagw Ako dlho sa snazite? Je pravda ze IUI ma dost nizku uspesnost, ale vela babam sa to podarilo na prvy krat, vela na druhy krat...Treba skusat. Pokial viem tak v CAR kde chodim odporucaju 3-4 pokusy..ak nic tak zvazuju IVF

zelenagw
27. feb 2013

@nikola81 2,5roka tak uvidime na ktory krat to výde muselo to byt hrozne ked si potratila vsak??

monosana
27. feb 2013

@zelenagw jasne, zajtra napisem aky je vysledok z krvi. Ale asi az nejak neskorsie tu budem, kym dojdem z BA. Ďakujem, ze na mna myslis, aj ja ti moc drzim palceky! NA príznaky sa nespoliehaj. Ktovie ako by si sa citila, keby si bola tehu. To nitko nevie 😅

monosana
27. feb 2013

@nikola81 nie si spät moja, len skusas dalej ine moznosti, a to je dobre. Bola by si o krok spät, keby si sa uplne prestala snazit. Ale ty bojujes dalej a to je fakt obdivuhodne, klobuk dole po tolkych skusenostiach. Je mi to luto,ze to vtedy nevyslo, ale prave preto to teraz musi vyjst 😉

monosana
27. feb 2013

@zelenagw Nemozes moja vediet 😉 Ja by som bola len velmi zvedava, aky to je pocit, ked to vyjde. Ako by som sa citila vtedy...accch bozeeee!!!! ☹

zelenagw
27. feb 2013

@monosana no ale test by ti den vopred uz myslim ze by mal ukazat...ja ak si stihnem kupit tak ja si tiez spravim

petkaa28
27. feb 2013

Ahojte, mozem sa prosim troska popytat?? S manzelom sa snazime o babatko od 12/11. V aprili 2012 som zistila, ze sa zadarilo, ale radost trvala len 5 dni... Spravili mi kyret a odvtedy nic... Kazdy tyzden som na utz, folikumetria.. Doteraz som mala male folikuly - max 17mm. Mam za sebou asi 3 cykly s duphastonom, teraz mam prvy s clostylbegytom, kde folikul dorastol na 25mm. Cize momentalne beriem duphaston a kontrola buduci stvrtok. Vcera vsak bol manzel na spermiograme a ma malo spermii a pomale - 4-5mil/1ml, pohyblivost do 30%. Samozrejme, ze pockam ako sa k tomu vyjadri moj lekar, ale prijala by som vase nazory - je mozne takto otehotniet pri stinulacii aku mam?? Ci sa radsej hned hlasit na daku kliniku? Ake su poplatky za iui?? Ako to prebieha? Dakujem vam za akekolvek odpovede, rady...a kazdej vam prajem co najskorsie // 🙂

monosana
27. feb 2013

@zelenagw aj ja si myslim, ze keby tam nieco bolo, aspon duch by bol na teste. No, ktovie. Svagrina ked otehu, tiez si spravila test a mala negativny, o dva dni isla k dr a uz na sone videli ze je tehu. A ked uz na sone vidis, aj test by ti to mal ukazat.Takze neviem. Je to aj tak aj tak. Uvidime zajtra, ale citim , ze sa nestane zazrak 😢 😢

zelenagw
27. feb 2013

@petkaa28 Diky ja si myslim ze by ste mali skusit IUI my sme za to dali v BA 70e a myslim ze je to vedcsia sanca lebo ti tam aj predpisu clostil aj dufaston koli tym spermiam by som to skusila....škoda že ti to nevyslo drzim palčeky .-D

zelenagw
27. feb 2013

@monosana mam doma kyvadlo vyslo mi ze si tehotna uvidime co s toho bude ja tomu verim.... 😀

cmelica
27. feb 2013

@monosana ahojky!! moja aky si mala test???

nikola81
27. feb 2013

@monosana ☹ No je to drahe..maju riadny biznis. Vsetko je to nevyspytatelne a ani pri IVF nemas istotu ze to vynde. Ale skusat treba ako sa da. A hlavne treba verit 😉

monosana
27. feb 2013

@zelenagw jeeej, ty si aka uzasna!!! 😀 😀 Toto ti fakt povedalo to kyvadlo? Ja umriem.....a neovplyvnila si to nejak 😉 😝 No, zajtra ti dam vediet, moja zlata, ze ci sa na to mozme aj nabuduce spolahnut 😉 Bodaj by malo pravdu 😢 Ja nestracam nadej!

monosana
27. feb 2013

@cmelica aahoooooj zlatko! no, dnes som si spravila iba taky domaci, rapiclear , citlivy test, ale ani duch tam nebol. Ale zajtra tak ci tak musim na testy, aby mi potvrdili, ze je to negativne. Ale je mi strasne smutno 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre