IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
4. jan 2011

pošta žiadna ale za to mám vysypané smeti. Som ja ale šikulka 😉

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad o dvere dalej! 😀 😀 Dr Garay ,ale ten penecilín mi dali na pohotovosti 1.1.2011a Garay mi ho nechal a na pohotovosti bol dr Katina 😒 Ty chodíš Slemenskému?
@fomarik fúúú to mi odlahlo 😕 dakujem za info ohladom penecilínu po novom sa volá Penclen.Aby ťa schránka nezasypala!!! 😀 😀

miminkad
4. jan 2011

takze info z prvej ruky ,PNC mozes ale najlepsie cisty bez kys. klavulanovej .takze asi tak.zrovna dnes rano nasi doktori preberali atb a tehotna zena.aka nahoda.ja nemam v to obvodneho nastastie.no garay,to je expert ten doktor a aj katina.neviem,ci v okoli to je nejaky obvodak schopny.mne sa pozdava matejovic,co je na bojnej.velmi prijemny.no ono penicilinov je vela radov.zalezi aj od vyrobcu a vola sa to inak,napr ospamox,duomox,penclen,penicilin...a vzdy je to to iste.este moze byt rozdiel v gramazi.no inak,neviem,ci si ho aj ja nezozeniem pre istotu 😀

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad dík! nerozumiem tomu naši doktori?čo ty si zdrav. sestra či ako? 😨 a kde si píšeš na nete s dr?aj to sa dá sa mi zdá zatial som to nevyužila

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 hej,som zdr.sestra a kamoska doktorka je prihlasena sem tam,lebo sluzi,tak kecame. 😅 no da sa tu aj doktorom pisat.raz som to skusala,sice to nebola stranka,kde dostanes hned odpoved,ale bolo to dost rychlo

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad ja umrem! mala by som ísť podať športku 😀 😀 a nevadí ked sa spýtam zdr.sestra u obvodného či na nejakom špeciálnom odd?neboj nepôjdem ťa hladať a ty si môj ročník asi 82 tak možno poznáš Vladimíru števčíkovu chodila tiež na zdravotnú

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 veru daj,aj ja si to casto hovorim a to uz by som musela byt asi multimilionar 😀 inak mm dost pravidelne podava a zatial sme vyhrali tak max 5eur.no ja mu vzdy hovorim,ze nech neni sklamany,ved ma mna 😎 ja by som sa zasmiala keby sme spoluziacky zo strednej 😀

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad ja som nechodila zdravotnú som to asi zle napísala,ale moja spolužiačka áno tak som to myslela 😀

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 ja som ta dobre pochopila,len ani ja som nechodila na zdravotnu 😀

apolenka6
4. jan 2011

@miminkad áááá 😀 možno sa poznáme z videnia od mlada 😀

miminkad
4. jan 2011

@apolenka6 ved mlade sme stale 😀 a je to mozne,ktovie,svet je maly 😉

strelicia
4. jan 2011

@zuzanka7834 ja mam v BA super gynekologa chodim do sukromnej kliniky a sono ma v ambulancii dobre. Ale chcem ist do helika bo aj dohodnut koordinatorku ivf.

zuzanka7834
4. jan 2011

@strelicia prosim Ta neries ziadnu koordinatorku, osmeho Ti najdu dost akuratnych folikov, a po tomto IUI uz koordinatorku potrebovat nebudes. A vobec - celkom zabudnes na to, ze si vobec dakedy vedela, co znamena skratka IVF.

Ja mam nejaky problem, asi mi blbne stitka alebo co. Od kedy beriem ten Euthyrox (od augusta) som mala stale mrchu na 29 DC, ak aj nie riadnu mrchu tak aspon spinenie tie prve dni, ale vzdy to prislo na ten 29DC rano. Dnes som 31DC a mrcha nikde. Tak som nazlostena, lebo to oddaluje nase IUI 😠

katy33
4. jan 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 ....bundička ružova nebola, ale ruž. tel. sedi ...mm sa ma nevedel dočkat a ja som sa vôbec nepozerala dozadu ☹ Ja som tiež naštastie dnes soc. vybavila 😉 Už sme aj objednany - na 1.sono ideme 10.1. v pondelok, bojim sa , či sa to zasa nepokazi....už sme dnes aj s mm rozpravali, že čo urobime, ak zasa nebudu vajka, či prejdem na inj., al. pôjdeme na IVF 😔 Zlatinko, ty len pekne oddychuj, možno budeš citit, ako sa fazulka zahniezduje 😉 Juj, moja, hrozne vam prajem , aby to už konečne vyšlo, verim, že je to tam 😉 Si pn až do konca tyždna, dufam?

katy33
4. jan 2011

@fomarik Zlatino, pisala si, že si si zvyšila davku clost. posledne dva dni....chcem sa spytat, to si si dala dve zaraz 😕 Ja premyšlam tiež o tom, že to tak risknem, bojim sa, že inak vajka nebudu ☹

aby
5. jan 2011

@apolenka6 kujem ja viem bambulka ale neboj tento rok bude lepší do konca budeme všetky maminy 😀 😉

fomarik
5. jan 2011

@katy33 áno, brala som od3DC-7DC 3x1, ale ja som ho brala :
1.den 1-1-1-1 (tie posledné 2tbl asi s dvojhodinovým odstupom)
2.den 1-1-1 ( podľa predpisu)
3.den 1-1-1-1
4. den 1-1-1 ( podla predpisu
5.deň 1-1-1-1
...snád sa z toho vysomáriš 😉
aj cyklus pred tým som to takto užívala.

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 áno marodím až do konca budceho týždňa ! 😵 😀 Tá tvoja bunda mala viacej farieb rúžovú,hnedú,bieliu neviiem či vzor maskáčova,alebo tigria 😕 😨 Júúj!!! 😠 nepremýšlaj tak!!!nič sa nepokazí budeš taká slepica až no 😀 Ja nič necítim 😒 akurát som mala svalovicu na bruchu od tolkého kašlania tak si myslím aj keby som chcela bábo by som neudržala 😔 Skúste najskôr IUI a ked nie? 😕 tak potom tak ako ste sa rozhodli 😉

apolenka6
5. jan 2011

@fomarik ja som si tento cyklus nezvyšovala ale prípadne nabudúce si zvýšim ako ty 😉 ešte papáš utroš? ja si ho vkladám a ide mi to na nervy 😠 a do budúceho piatku daleko 😔

katy33
5. jan 2011

@fomarik dakujem mojenko, veru to tak spravim, zvyšim si to posledne dva dni a uvidime 😖

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 Myslim, že už nebude treba, aby si si clost. zvyšila, fazulka tam už čo chvila bude 😉
Ozaj babule, aku mavate vysoku sliznicu pri IUI? Lebo ja nič moc 😒

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 ja som mala 10 sliznicu na 11 DC neviem do ktorého dňa cyklu dorastá 😨 Inak na tom soc.si ma mohla vidieť ja som nevedela,že pokladňa je prestahovaná tak som najskôr išla pri staré dvere a potom sam sa zvrtla do novej pokladne do rady a som prechádzala okolo teba určite aj ked ani ja som nevedela,že si to ty

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 Jedna žienka mi tam padla do oka 😉 aku si mala bundičku-dlhšiu?

katy33
5. jan 2011

@apolenka6 inak to si mala aku krasni slizničku, ja ked som mala na 15DC - 9,9mm, tak sme s dr. skakali tri metre 😎 Tak dufam, že sa nam aj postieločka pre fazulku vystelie tak, ako ma aj s vajkami, som nenaročna, ja viem 😝

miminkad
5. jan 2011

tak uz mam aj ja atb 😠

apolenka6
5. jan 2011

@katy33 áno hnedú dlhšiu 😉
@miminkad a aké Penclen? 😀 další marodik? 😒

miminkad
5. jan 2011

@apolenka6 ja mam duomox,inak to iste 😒 je mi na nic.tebe je uz lepsie?

apolenka6
5. jan 2011

@miminkad tak ako by som si to predstavovala nie 😒 ale lepšie mi je až na ten kašel .Tak šup do postele!hádam nejdeš pracovať?

miminkad
5. jan 2011

@apolenka6 veru idem do postele a vecer do ncnej 😖 ale aspon jedna dobra sprava,dnes mi dosla fyto soja,takze od piatku nasadzujem parlodel a potom cez mrchu skusim soju🙂

apolenka6
5. jan 2011

@miminkad 😨 😨 soju?Do nočnej 🙄 chudatko ☹ tak si chod pospať a odychuj!ja sa snažím dať trochu byt do poriadku 😝 už dávno tu neriadila ženská ruka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre