IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
17. dec 2011

@kostickabonnie jauuuuuuuuuuuuuuuu 😝

kostickabonnie
17. dec 2011

@cmelica uz to prechadza 🙂 ako sa mas? tabletky v poho?

walta
18. dec 2011

@dasaa ahoj a dakujem za radu 🙂

tinasc
18. dec 2011

@kostickabonnie juuuuuuuuuuuj, no tak to je šupa 😉 dúfam, že to skoro prešlo 😉

evapavla
18. dec 2011

@kostickabonnie , suseda, ty si šikula a je že čo sa u vás tak dlho svieti 🙂

cmelica
18. dec 2011

@kostickabonnie ahooj!jasne v poho ,len ma pobolieva brucho...neviem ci to mal este niekto,ale mam take tlaky ako pred ms...
ako sa mas???

cmelica
18. dec 2011

@tinka9075 @dasaa @majca55 ahojte kocenky!!ako sa mi mate??
@dasaa a tebe je tiez zle?? jooj kocky keby som vam vedela pomoct 😕

majca55
18. dec 2011

@cmelica ahoj moja dnes už lepšie hurááááááááááá 😀 😀 a ty sa máš?

cmelica
18. dec 2011

@majca55 som moooc rada,ze je lepsie 🙂 🙂 🙂 ja v pohode,len to bruchooooooo hnusne mi dava zabrat...neni som zvyknuta,ze stale pobolieva...tak ale co vydrziiiim 🙂 🙂

majca55
18. dec 2011

@cmelica jasne vydržíme všetko statočné žienky sme 😵 😵 😵

kostickabonnie
18. dec 2011

@cmelica ja sa mam dobre, len zacinam stresovat, aku spravu mi do telefonu zajtra povie sestricka, ale mm sa snivalo, ze som si robila test a ze tam boli // uz aj on magori 😀 😀 😀

kostickabonnie
18. dec 2011

@evapavla u nas sa svietilo tak dlho preto, lebo mm si vymyslel novy darcek pre seba a nevedel sa odtrhnut od notebooku 😉

cmelica
18. dec 2011

@kostickabonnie urcite bude pozitivny...tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 a netestovala si??

kostickabonnie
18. dec 2011

@cmelica aj mna par dni bolelo brucho ako pocas ms, ale aj to uz prestalo, som uplne bez priznakov, jedine, co som dnes rano urobila, ze som zmerala bazalku a bola 37,4 °C, ale to som len 29 dc a 16 dni po iui

kostickabonnie
18. dec 2011

@cmelica ty asi velmi chces tu ruzovu bonbonieru, ze ? 😀 😀 😀

cmelica
18. dec 2011

@kostickabonnie no samoska ,ze ano 😀 😀 😀 ved to je super teplota 🙂 a kedy mas mat ms????

kostickabonnie
18. dec 2011

@cmelica nemam pravidelnu od 28 do 32 dc sa to pohybovalo tento rok 😀 , ale po prvom iui prisla az na 36 dc, asi to ovplyvnuje ten utros

tinka9075
18. dec 2011

@majca55
@dasaa
@cmelica čaute babenky ako ja iodem dnes niečo piect konečne som sa k tomu odhodlala navarila som už včera tak mám s varením pokoj muž leží má chrípku dúfam že to nedostanem od neho 🙂 🙂

kostickabonnie
18. dec 2011

@tinka9075 davaj si pozor, lebo by sa ti mohlo oddialit iui 😒 papaj vela vitaminkov, mne pomahaju tabletky z kozieho mlieka na posilnenie imunitky 😉

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 ahoj moja ja tiež pečem medovníčky a rumové guľky 😝 konečne je mi dobre tak to musím využiť aby som mala pocit že idú vianoce 😵 tak mužíček chorý tak nech to len vyleží až je na vianoce fit 😵

tinka9075
18. dec 2011

@kostickabonnie dakujem dávam si pozor aj v noci som spala v obývačke a muž v spálni lebo strašne kašle tak sa mi tam nedalo spat 😉 vitamínov papám dost ale mám radšej ovocie a zeleninu ako tabletky ale dávam si aj centrum tam je všetko 🙂 🙂

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 to som rada že ti je lepšie mna to asi čaká tiež mne vždy bolo v tehu špatne ja idem piect neskôr a aj zajtra niečo a budem mat pokoj 🙂 🙂

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 len až si zdravá moja a može sa fazulka pekne u teba uhniezdiť 😵

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 neboj ja budem zdravá a fazulka sa uniezdi 😉

tinasc
18. dec 2011

@kostickabonnie juj kolkorazy sa už mne snívalo v tejto súvislosti, naposledy, že sa nám narodil chlapček 🙂

dasaa
18. dec 2011

Ahojte babenky @majca55 @ tinka9075 a aj ostatne ako sa mate ?

dasaa
18. dec 2011

@cmelica ahoj moja tiez mi je dneska dobreeee.Ale citam ze teba boli pod bruskom och joooj nech to prejde cim skor 🙂

dasaa
18. dec 2011

@kostickabonnie drzim prsteky aby pondelok ti povedali krasnu spravicku tfuj tfuj tfuj 😉

dasaa
18. dec 2011

@alibabaa ahoj ako sa citis uz ti je lepsie? 🙂

dadax84
18. dec 2011

Ahojte kocky, dnes som 12 den po IUI, a od vcera mam slabucko hnedy vytok. Neviem co to je, ale urcite prichod menstruacie. Mam ju presnu ako hodinky. Asi nebudem ani testovat. Alebo zeby to bolo uhniezdovanie? Tak neskoro? To isto nie. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre