IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. jan 2012

@tinka9075 ty uz mas puzzle poskladane???to aka rychlost 🙂 🙂 🙂 sikula 😵

cmelica
2. jan 2012

@dasaa no veru zbehlo...ja by som tiez uz aj rada spala...ale este kuknem panelak a pojdem na kute 🙂

dasaa
2. jan 2012

@cmelica a ako ti idu injekcie ?citis sa v pohode ?
Tiez tak urobim ze popozeram panelak a pojdem spat 😀

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa jáj už nech som na peenke budem len spat poskladané chvála bohu včera presne o siedmej večer som ich zložila 🙂 🙂

tinka9075
2. jan 2012

@cmelica už sú poskladané ešte mám jedny ale tie už budú trvat dlkšie ked som pracujúca 😀 😀

dasaa
2. jan 2012

babenky @alibabaa ahoj ako sa mas? a co mas noveho dlho si tu nebola 🙂
@sijust ahoj ako sa mas co malicke a brusko rastie ? mohla si dat fotku ze uz ake brusko mas 🙂

dasaa
2. jan 2012

@tinka9075 budes coskoro ved je tu januar uz len par tyzdne a budes na PN.Kedy mas ist do Centra az vo februari ?

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa ujde to rýchlo idem v januári na 9DC na sono a potom uvidím kedy iui 🙂 🙂

cmelica
2. jan 2012

@dasaa injekcie idu ako po masle 🙂 🙂 🙂 mm je sikula ziadnu modrinu nemam 😀
zatial mi nic nieje ...uvidime co bude tak za 3-4 dni alebo tyzden ked uz budu vajecniky plne folikov 🙂

cmelica
2. jan 2012

@dasaa aj strikujes??

dasaa
2. jan 2012

@tinka9075 uz mam z toho bludisko.A nemala si ist nahodou az vo februari ?
Tak to je super ze pojdes v januari na sono ved to by si mohla stihnut este tento mesiac IUI 😵 😵

dasaa
2. jan 2012

@cmelica nie nestrikujem nejak sa mi nechce a treba mi kupit aj vlnu.Ked pojdem na kontrolu k gynek.tak skocim hned aj do mesta a kupim vlnu 😀 😀 potom budem mozno len strikovat 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa áno iui mi vychádza vo februári asi 1 alebo 2 podla toho ako príde mrcha 🙂 🙂

dasaa
2. jan 2012

babenky @tinka9075 @cmelica budem koncit prisla kamoska na pokec tak sa mi zatial majte pa 🙂

cmelica
2. jan 2012

@dasaa ahoooj !!! a prijemny pokec 🙂 🙂

tinka9075
2. jan 2012

@dasaa ahoj a pokecajte si 😀 😀

alibabaa
2. jan 2012

@dasaa ahooooj 🙂 no ja som stale doma, tak mam obmedzeny pristup na internet... ☹ 24 som dostala zapal mocovych ciest... tak som sa dala na PN,... este 2 dni mam antibiotika a potom zostavam az do 10 doma 🙂
uz mi chybate a nemam ani prehlad co sa tu udialo vsetko... ☹ takze ak mi to zreferujes, tak sa veeelmi potesim 😀
jej ty uz si v 13 tt? ten cas ale leti... a ako sa citis? co mas noveho? a co pizzeria? vsetko ok? dufam ze hej 😉

sijust
2. jan 2012

@dasaa ahoj 🙂 mame sa fajn,brusinko rastie...zacina ma svrbkat a uz je trosku vidiet aj ciaru 🙂 fotky som dala vcera...mam ich v albume...a ty sa ako mas?vsetko ok?

kiss35
2. jan 2012

@cmelica dakujem moooc 🙂 verim ze bude 🙂 hned vam dam zajtra vediet ako to islo 🙂

tinka9075
2. jan 2012

@kiss35 držím palce nech je iui úspešné mna to čaká koncom mesiaca 🙂

simik22
2. jan 2012

@kiss35 ale urcite ano, musi to vyjst, nie je dovod preco by to nevyslo 🙂

majca55
2. jan 2012

@kiss35 ano ja som tehu po IUI 😵

majca55
2. jan 2012

@cmelica ahoj moja boli sme trošku po obchodoch a konečne mi zase bolo dobre 😵 a ty?

majca55
2. jan 2012

@dasaa moja konečne mi dnes bolo dobre tak som bola aj vonku 😵 zajtra idem do práce a v stredu do MT bojím sa aby bolo všetko ok 😒

apolenka6
2. jan 2012

@tinasc
@majca55 dnes v práci bolo celkom fajn,len ked som prišla domov stúpla mi teplota na 37.2 😖 😖 štípe ma v nose a nádcha ...idem si hodiť paralen a do postele a zub zas jeduje 😔 🙄

majca55
2. jan 2012

@apolenka6 moja ale si ideš vytrpieť stým zubom že? 😠 to je najhoršia teplota ak to dobre nevyležíš sa ti to može vrátiť moja 😒

dasaa
2. jan 2012

@alibabaa ahoj vsetko som ti napisala v sprave.Tak ti prajem prijemne citanie 🙂

dasaa
2. jan 2012

@sijust ahoj tak to je super ze sa mate faj a ze brusko rastie len tak dale 🙂 j.Ja sa mam dobre aj ked sem tam mi je zle ale inak v pohode.Na kontrolu idem 5.1 tak som zvedava co nam povedia ale tesim sa na malicke ked ho uvidime a budeme pocut alebo vidiet jeho srdiecko 🙂.Chcela som si pozriet fotky tvoje ale mne neukazalo nijaky album.Neviem preco 😢

dasaa
2. jan 2012

@majca55 ahoj moja som rada ze ti je lepsie 🙂 Neboj sa sme stebou a urcite bude vsetko v poriadku uvidis 😉 Nezabudni fotecku nam potom ukazat.Uvidis bude vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
2. jan 2012

@dasaa dakujem moja jasne že dám 🙂 zajtra ide cmelica,v stredu ja a vo štvrtok ty ale nabitý týžden že? 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre