IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
4. jan 2012

@cmelica áno je to strašné bez ohľadu na to, v ktorom tt žena je, aj to je strašné, keď si spraví test a sú tam // a o dva dni tam už nie sú, nie to ešte že v 12 tt, či nebodaj v nejakom vyššom štádiu... jednoducho sa človek na niečo teší a zrazu zistí, že to nebude... no nič... samozrejme, že to dotiahneme do šťastného konca...

cmelica
4. jan 2012

@tinasc preco nas ten zivot tak skusa...uz sme mu nedali dost dokazov ,ze mi to zvaladneme 😅 😅 😅

tinasc
4. jan 2012

@cmelica neviem, kde je tá spravodlivosť, prečo nás to takto skúša, že ten, kto chce nemá a tí čo nechcú, tak majú bez problémov ☹

mirka2010
4. jan 2012

@cmelica ahojky, joooj, keby si tak mala pravdu...len vies, moj dr sa dnes na poradni nezaprel a ako vzdy ma vyprevadil za 3 minuty, takze som sa nic nove nedozvedela...ale na piatok som dohodnuta s mojim porodnikom, tak ten sa na mna pozrie...este ze ho mam 🙂 a ako sa mas zlaticko?

apolenka6
4. jan 2012

@tinasc
@cmelica ahojte babulky ..taká som nešťastná ,nechápem to veru ,tú nespravodlivosť....je to kruté ,chúda majka musí jej byť strašne 😢

mirka2010
4. jan 2012

@adikasala jeeeeeeeeeeeeej, to je krasna sprava....idu mat chlapceka???? no konecne nejaky kamos pre toho nasho...lebo tu su len dame krasavice 🙂 my sme este naozaj stale 2v1, malicky si uziva u maminky v brusku....pokladik nas....je to uz dost narocne..hlavne mavam velke menstruacne bolesti v podbrusku, uz mi aj tvrdne brusko, ale stale nic....uvidime, kedy sa mu bude chciet....hlavne nech si uziva este v teplucku, vsak on vie, kedy ma prist, pokladik nas 🙂 a ty sa ako mas,??? si zlata, ako na nas myslis 🙂 Zuzku velmi srdecne pozdravujeme 🙂

mirka2010
4. jan 2012

@dasaa tak drzkame mooooooooc palce 🙂 ab y vsetko bolo v poriadku...a samozrejme ze aj bude...a citis sa dobre???

tinka9075
4. jan 2012

@dasaa
@cmelica čaute babenky dnes som mala pol dna dovolenku prišli sme do roboty a nebolo čo robit tak nás pustili domov aj som ležala už to prechádza v robote plno bacilov ani sa nečudujem že som ochorela ale ja to zvládnem 🙂 🙂
@majca55 moja držím ti palčiaky nech sa fazulka pekne rozbehne a rastie..

mirka2010
4. jan 2012

@majca55 bozinku, zlaticko...to co sa deje???? tak moc, priserne je mi to luto...ach, preco, preco, preco???? moja, musis sa citit priserne...ale este stale to jedno malicke moze byt v poriadku...ach, keby to tak bolo..velmi, velmi ti to prajem....a citim s tebou...aj ked predstavit tvoju bolest sa asi uplne neda....moja, budem na teba velmi mysliet, aby si to nejako zvladla...opatruj sa a daj vediet, co je s tebou, dobre?

cmelica
4. jan 2012

@mirka2010 ahojky!!dakujem,mam sa dobre 🙂 len uz mi asi hormpony lezu hore krkom,bo sa mi vracia kyselina stale...fuuuj...
no to co toto ten tvoj doky???este ,ze mas porodnika a ten ti presnejsie porozprava ...ako sa inac mas???herpes uz je davno fuc??

cmelica
4. jan 2012

@tinka9075 ahoooj!!to je dobre,ze uz to prechadza...ved uz dlho v tych baciloch nebudes 🙂

tinka9075
4. jan 2012

@cmelica už sa aj lepšie cítim no verím že na baciloch nebudem 😉 😉

mirka2010
4. jan 2012

@cmelica to viem presne ako sa citis...kedze ja cokolvek zjem, tak mam zahu a je mi zo vsetkeho zle...to co som mala pokoj prve mesiace, ze mi nebyvalo zle, tak si to vsetko uzivam teraz v poslednom mesiaci...ale vydrzime vsetko....herpes, tuk, tuk, tuk...je prec...strasne mi je luto, co majka napisala...co musi chuda prezivat..ach, jaaaaj

cmelica
4. jan 2012

@mirka2010 ale coskoro to vsetko pominie a budete sa uz len tesikovat z chlapciatka 🙂 🙂 🙂 som zvedava co ti povedia v piatok...drzkajte sa 🙂

majca55
4. jan 2012

Babulky všetkým vám veľmi pekne dakujem za podporu sme všetci doma strašne smutní 😢 😢 😢 hrozne si prajem a prosím ju nech zabojuje že sa tu na nu všetci tešíme držte nám palce asi pojdeme až v nedelu lebo kázal o 4-5 dní aja som to vtom strese pokašlala hladkám ju stále a prosím ju aby vydržla 😲 musela som sem nakuknúť ste mi veľkou oporou.Ešte raz vám dakujem a dám vám vedieť ako sme dopadli 😢

kiss35
4. jan 2012

@dasaa dakujem 🙂 uz som sa zlakla ze co to ma znamenat 😅 ale tak uz viem 🙂

cmelica
4. jan 2012

@majca55 som stale pri tebe a drzkam moooc palce.....

dasaa
4. jan 2012

@mirka2010 Ahoj moja citim sa dobre az na to pichanie v boku.Zajtra dam vediet ako bolo na kontrole 🙂

dasaa
4. jan 2012

@cmelica uz som tu 🙂

cmelica
4. jan 2012

@dasaa a ty sa nevenujes mm???

dasaa
4. jan 2012

@cmelica ale musel ist do prace ☹ a dostala som este aj puzzle od mm 😀

cmelica
4. jan 2012

@dasaa jeee a ake??

dasaa
4. jan 2012

@cmelica dostala som 2000 a su tam ako tatry s dedinkou 🙂

cmelica
4. jan 2012

@dasaa tak uz ti nuda skoncila 😀 😀 kedy zacnes???

dasaa
4. jan 2012

@cmelica no moj mm mi povedal ze mozem zacat dnes ale zacnem az v nedelu skladat kludne v obyvacke na stole 😀 A ty moja skladas ?

cmelica
4. jan 2012

@dasaa no hej ako sa mi da...ale ked sa svieti tak sa to potom strasne leskne a na to fakt nervy nemam..najlepsie je doobeda,ale to kym najdem niake puzzle co niekam zapadne je aj poobedie 🙂

dasaa
4. jan 2012

@cmelica 🙂 🙂 🙂 moja budem koncit uz prisiel mm domov .Tak ti prajem dobru nocku a prijemny vecer.

tinka9075
4. jan 2012

@majca55 neboj ved sme tu pre teba a sme stále s tebou neboj fazulka zabojuje..

cmelica
4. jan 2012

@dasaa dakujem aj vam 🙂 pekne si uzite dnesny den a zajtra si davajte pozor...dobru nocku 😔 😔

dasaa
4. jan 2012

@cmelica dakujem moja 😉 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre