IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
9. jan 2012

@dasaa ale ja ju zvladnem aj napriek predoslim narkozam s ktorymi nemam dobre skusenosti 😝
ved som niaka baba,nie??? 😀 😀 😀

sijust
9. jan 2012

@dasaa zlatko to si tak neber...kazde tehu je ine...neboj,vykukne ani nebudes vediet ako...mne to ide vsetko do bruska... som sa dnes s kamoskou bavila,ze si musim ist konecne kupit tehu rifle s tym pasom,ze uz nic nezapnem a ona ze,bud rada,ze ti to ide vsetko len do bruska a nie na rit a stehna ako mne,tak som sa musela zasmiat 😀
@cmelica mojecka,ja som sa tiez narkozy bala...ze ako to bude vyzerat a to nic nebolo,fakt...lazkas si na ten stol,co je operacka,nie tam kde sa sono robi...vylozis nozky,Krajko sadne medzi ne 😀 anesteziologicka ti napichne zilu...divala som sa hore na tie svetla a za 5sekund som nevedela o sebe...a preberies sa v postielke...bude to fajn,uvidis... 😉

cmelica
9. jan 2012

@sijust Dakujeeeeeeeeem moooooc ze ma takto podporujete a som rad,ze som medzi vami 🙂 🙂 🙂 🙂 mm ktebe nepustili,ze??

dasaa
9. jan 2012

@cmelica sme silne babenky a ty to zvladnes 🙂

mirka2010
9. jan 2012

@apolenka6
@cmelica
@sijust
@dasaa ahojte moje zlatucke...a aj ostatne 🙂 dnes sme boli na kontrole, ziadna zmena, vobec som sa neotvorila, ani o malicky kusok...tak som aj troska sklamana...ale co uz...v stredu dalsia kontrola...inak vcera som mala uz taku silnu kontrakciu, tak sme si uz mysleli, ze ako fajn, uz sa to rozbieha...ale kdezeeeeeee....malicky si krasne buchnatuje u maminky v brusku 🙂

dasaa
9. jan 2012

@sijust uvidime ako to bude pokracovat.Kamoska si tiez uz kupila tehotenske nohavice a u nas stoja 50e ked mi povedala cenu tak som tomu nechcela verit.Ale ked raz potrebujeme tak nam nic ine nezostava len kupit 🙂

cmelica
9. jan 2012

@mirka2010 ju zaltko hlavne,ze je vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 takze tak skoro to nebude,co??a ty sa citis ako??

dasaa
9. jan 2012

@mirka2010 och moja malinkemu je velmi dobre v brusku ked este stale nic.Natahuje vas co 🙂No ked mu je tak dobre pri mamicke 🙂

mirka2010
9. jan 2012

@cmelica ahoj moja zlata...nooo, ako sa citim??? to je tazko povedat...mam obrovske brusko, tazko sa mi aj da lahnut do postele a vstat, to uz ani nevravim...velmi ma boli podbrusko...to je aj tou vahou...a najhorsie je, ze nemozem nic poriadne zjest, strasne mi byva zle....ale to uz patri k tomu koncu...nevadi, vsetko pre malickeho vydrzime....ty ze ides mat uz vklad??? ten cas letiiiiii, velmi sa s tebou tesim...a hlavne nech to dopadne co najlepsie 🙂 posielame same tehu virusiky 🙂

mirka2010
9. jan 2012

@majca55 mojinka, strasne moc ma to mrzi...neskutocne moc...opatruj sa a nejako to zvladni.....myslim na teba...

mirka2010
9. jan 2012

@dasaa ved to, pokladik nas...je mu u maminky supeeeeer....vsak ja viem....ale uz by mohol prist na svet, nech si ho uz uzivam aj ja poriadne 🙂

sijust
9. jan 2012

@mirka2010 zlaticko,stale na vas myslim,ked pipne smska uz si myslim,ze si to ty 🙂 neboj,uz to mate za par...len nech ste obaja v poriadku... 🙂

cmelica
9. jan 2012

@mirka2010 juj to uz to len vydrzat a zachvilku mas pokladik u seba 🙂 🙂 len sa nam drzkajte a hlavne nech je vsetko v oriadku a porod bez problemov 🙂
no ja idem vo stvrtok 12.1.2012,krasny datum,ze??na OPU a vklad bude na druhy tyzden 🙂 uz ma vsetko tiez pobolieva a prsia ani nehovorim 😝

cmelica
9. jan 2012

@sijust zlatko tebe tiez pichali tu stiplavku do zadku??je to pregnyl v niakej inej davke ako bezne pred IUI,IVF...

dasaa
9. jan 2012

@mirka2010 verim ti ze uz by si ho chcela pohladkat,chytit ho za rucicku,pozerat sa na neho ako krasne spinka atd.Moja bude to zachvilku potom si ho uzijes az az. 🙂 🙂Ale hlavne je ze ste poriadku 😉

mirka2010
9. jan 2012

@sijust ano zlaticko, presne tak, hlavne nech sme v poriadku, tuk, tuk, tuk....a ty ako si mojka dopadla?:???

mirka2010
9. jan 2012

@cmelica tak super....naozaj krasny datum na vklad...urcite to bude uspesne....a dockate sa vytuzeneho babatka 🙂 a ides si dat jedno, alebo dve bambulky?

mirka2010
9. jan 2012

@dasaa presne tak...uz sa ho nevieme dockat...uz aby som ho mohla mat v naruci....a hlavne aby bol zdravucky, to je to najdolezitejsie, tuk, tuk, tuk....

cmelica
9. jan 2012

@mirka2010 zlatko to ideme v tedy na odber a vkald okolo 17.12 🙂 embriologicka nam odporucila jendo...a my mame nabeh na dvojky tak pre istotu...a ja som dost velka baba tak aj preto..ze prihliadaju aj na postavu 🙂 🙂

mirka2010
9. jan 2012

@cmelica jaaaj, aha, prepac, zle som si to precitala....tak jedno si date vlozit? dobre...jasne...hlavne aby bolo krasne a hlavne aby sa poriadne uhniezdilo u maminky...joooj, moc budem na vas mysliet 🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica moja datum nesedi uz si bola na vklad aka si sikovna bo podla datumu uz si bola 😉

cmelica
9. jan 2012

@mirka2010 Dakujem moooc!!!hlavne to zdravicko 🙂 no sme tak dohodnuty,ze ak by boli mensej kvality tak budu vkladat dve...dufam,ze sa najde to jedno paradne jednotkove 🙂 🙂 🙂 🙂
aj vy sa drzkajte 🙂 😵 a myslime na vas 🙂

mirka2010
9. jan 2012

@cmelica jasne, ze bude krasne jednotkove...o tom ani nepochybuj 🙂 a o chvilku budes tehulka...ach, ake kraaaasne 🙂

cmelica
9. jan 2012

@dasaa preco myslis????ved 12.1.2012 este len bude nie??? 😀

cmelica
9. jan 2012

@mirka2010 pekne mi predas stafetku 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica dala si 17.12 to si pisala mirke

cmelica
9. jan 2012

@dasaa ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no trdlo som pardon 17.1.2012 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
este ze ta mam 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. jan 2012

@cmelica v pohode no ja by som brala taky datum aby si mala vklad bolo by to super 🙂 Ale aj ten datum je pekny co ta len caka 😉

pekkka
9. jan 2012

ahoj, nám sa umele oplodnenie podarilo na 1x 😀
po vložení som oddychovala a večer som cítila pichanie v podbrusku ... a potom prišli dve čiaročky 🙂

katuska54
9. jan 2012

@pekkka ahoj a bola si iui alebo na ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre