IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
13. jan 2012

@dasaa si mu teda riadne stresy narobila 🙂 ale aspon si si pobuvala 🙂

dasaa
13. jan 2012

@tinka9075 zajtra mas volno alebo ides do prace?

alibabaa
13. jan 2012

@pici juuu to pojdeme priblizne rovnako na KET. ja cakam na aprilovu mrchu a idem na toooo 🙂 este davam sancu posledne mesiace sa vyburit a potom jej razne poviem, ze uz ju nechcem vidiet na 9 mesiacov 😀

cmelica
13. jan 2012

@dasaa zajtra volam 8.15 🙂

cmelica
13. jan 2012

@alibabaa ze vyburit..to si pekne napisala 😀

pici
13. jan 2012

@cmelica ano uz len na to plus vo februari idem na preventivnu :D ale to berem ako vybavene :D

alibabaa
13. jan 2012

@cmelica treba im verit, ja som sa na dialku s nimi rozpravala a dodavala energiu 😉

pici
13. jan 2012

@alibabaa hej hej. ja pockam na mrchu v marci, ale mam dostat koncom marca, cize ket vidim na polovicu aprila :D tak uvidime :D

dasaa
13. jan 2012

@cmelica veru aspon uz prisiel domov. 🙂

cmelica
13. jan 2012

@pici super budem drzat moc palce!!!tfuj tfuj tfuj 🙂 mas peknu fotecku 🙂

cmelica
13. jan 2012

@alibabaa mm hovori aby som na to tak nemyslela,no neda sa 😝 aj im slubujem,ze sa pekne o ne postaram a u mna im bude dobre 🙂

dasaa
13. jan 2012

@cmelica moja musim koncit bo ideme na navstevu zajtra popiseme 🙂 Pekny vecer a dobru nocku 😉 🙂 🙂 🙂

pici
13. jan 2012

@cmelica dakujem... no ja budem teraz mysliet velmi na teba :D

tinka9075
13. jan 2012

@dasaa zajtra som doma žiadne soboty robit nebudem dnes som to oznámila 😀 😀 😀

cmelica
13. jan 2012

@dasaa jasne moja aj tebe a pekne si to uzi...dobru nocku 😔

cmelica
13. jan 2012

@pici dakujem moc 🙂 🙂

walta
13. jan 2012

@tinasc no, takto... po porode budem byvat u nasich, lebo budem rodit v TO a nasi byvaju pri TO, a moja mamina mi bude pri porode, je porodna asistentka a uz sa tesi, ako mi pomoze s malickou. A ja som jej uz teraz vdacna. A ona sa chysta ten prvy mesiac, co budem u nej, ze bude malu prebalovat do platenych plienok, ze to je najlepsie na bedrove klbiky, tak ju necham, nech sa vyziva, a samozrejme, ze sa to naucim aj ja, nebude to na skodu ani pre mna. Tak zo zaciatku sa budu plienky vyvarat a zehlit, ako volakedy. Samozrejme ze budem pouzivat aj pampersky, to je jasne. Len este kocik neviem aky. Mne sa paci ROAN MARITA, len ho chcem vidiet na zivo, nechcem to kupit cez net. Jedine kriterium mam, aby vanicka bola dostatocne dlha, tych 80 cm a viac. 😉 😉 😉

tinasc
13. jan 2012

@walta ja moc kočíky nepoznám takto podľa značky, teraz tieto moderné sú mi neznáme 😉 ja som pri malej používala papierové plienky, ale v prvých mesiacoch som jej dávala ešte také špeciálne nohavičky na suché zipsy, aby bola pekne zabalená na široko, takže to bolo super, lebo som nemusela ju všelijako komplikovane šnurovať do nejakých poštoliek, alebo iných nohavičiek... takto bola v suchu a bola aj naširoko zabalená... to som objavila v jednej predajni, aj v nemocnici a u doktorky sa čudovali, čo to mám, že také ešte nevideli, tak som bola rada a bolo to úplne jednoduché, a nožičky sme mali poriadku 🙂

buba13
13. jan 2012

@tinka9075 ty robievas aj soboty? ☹

tinka9075
13. jan 2012

@buba13 nie nerobím 😉 😉

majca55
14. jan 2012

@pici ahoj moja tak ty si tu dlho nebola takže moja v apríli to dáme spolu ja idem na genetiku v utorok 😵

dasaa
14. jan 2012

Ahojte vsetky babenky 🙂 dnes nejak nie je co citat co to hmmm 😀
@tinka9075 ako si sa dnes mala skladala si puzzle?
@cmelica halllloooo kde siiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂
@majca55 ako sa mi mas ?A ako bolo na oslave?
@mirka2010 moja ako este stale nic daj nam vediet 🙂
@buba13 ako sa mas?a co mas nove a malicke ako?

buba13
15. jan 2012

@dasaa ahojcek 🙂 mam sa dobre a asi aj male. konecne sme boli aj na krvi prvy krar. sranda, ze uz mam dva ultrazvuky za sebou a az potom krv. 27.1. idem do poradne a dostanem tam aj knizku. a vy ako sa mate?

majca55
15. jan 2012

@dasaa ahoj moja mám sa dobre oslavy dopadli super veľká sranda som sa odreagovala super 😵 😵 teraz má čaká týžden vyšetrení tak dúfam,že na niečo prídu 😨

tinka9075
15. jan 2012

@dasaa ahoj ešte neskladám puzzle musím si dat trošku oddych na skladanie času dost 😉

dasaa
15. jan 2012

@buba13 ahooooj na krv si bola preco prvy krat.Ja idem az 25.1.na krv po prvy krat.Mam sa dobre a male tiez.Dnes idem na oslavu aspon trosku vypadnem z domu. 🙂

buba13
15. jan 2012

@dasaa ja som nebola vobec na krvi v tehotenstve. vzdy som si myslela, ze najprv na krv a az potom na sono ;) aj ja by som vypadla z domu, ale tak sa mi nechce a este k tomu muz zehli prvy krat, tak sq bojim ci nezhorime alebo na pohotovost nepojdeme 😉

dasaa
15. jan 2012

@buba13 aha no mne by mali teraz robit Tripple test tak som zvedava ci ho urobia.Moj manzel vobec nezehli ale chcem to zmenit ked budeme mat babo.No ked ti mam povedat pravdu mne sa vobec nechce ist na oslavu u nas je neskutocna zima a pritom fuka tak hnusne vietor aj ako ze zo snehom brrrrr 😒

mirka2010
15. jan 2012

@tinasc ahojky, podla mna je aj tak najdolezitejsie, aby malicky bol v poriadku, takze uvidime, co nam zajtra ppovedia...mozno to pojde este prirodzene 🙂

mirka2010
15. jan 2012

@pici ahoj moja zlata...dalho si tu nebola....no my sme este stale 2v1, s tym nasim pokladikom milovanym....uz ho prehovarame ako sa da...ale nejako sa mu nechce...ako sa mas ty???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre