IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
17. jan 2012

@tinka9075 máš pravdu moja 😵

apolenka6
17. jan 2012

@tinka9075 aj mna Krajko pri poslednom IUI sklamal ,spravil mi ho rýchlo dlho som tam neležala a ani ma neprikryl plachtou aby mi zima nebola ,čo po IUI vždy bolo a ani dlho som tam neležala za 10 min. bolo hotovo..aj ked si myslím že to výsledok neovplyvnilo

tinka9075
17. jan 2012

@apolenka6 ku mne sa vždy choval ok len potom ma velmi sklamal a ja ho už nepovažujem za doktora 😒 tak po iui aj po vklade si mala byt prikritá mna Gatová prikrila dekov mne bola taká hrozná zima 😉

apolenka6
17. jan 2012

@tinka9075 vieš on sa ponáhlal ,za dverami čakala dalšia pacientka ...ja viem vždy som pola zakrytá ,aby som mu nekrivdila tak sa ma po 5 min. spýtal či nechcem zakryť ...hm 😖 ale som videla ,že to je všetko ,len rýchlo,rýchlo

tinka9075
17. jan 2012

@apolenka6 to sa mi aj nepáčilo že rýchlo ako na bežiacom páse 😒

apolenka6
17. jan 2012

@tinka9075 presne ako na páse 🙄 a si za to platíme nemalé peniaze 😖 tak by si mali dať záležať

alibabaa
17. jan 2012

@apolenka6 u nas v GF v ba po iui vobec nelezime... ☹

tinka9075
17. jan 2012

@apolenka6 presne tak a robia to ako keby si im nič neplatila 😖 idem už do ríše snou ráno do roboty dobrú nocku 😔 😔

apolenka6
17. jan 2012

@alibabaa no toto!! tak to je celkom zle 😠 😠 nechápem to ,my sme pre ne ako tovar a hotovo, škoda,že nevedia ako sa cítime ☹

apolenka6
17. jan 2012

@tinka9075 dobrú noc,ved aj ja to už balím a idem spať,kto za mna ráno vstane 😕 😉

tinasc
17. jan 2012

@cmelica tak držím moc a moc palce, nech sa riadne zahryzne a nepustí 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
17. jan 2012

@apolenka6 ďakujem 🙂

tinasc
17. jan 2012

@apolenka6 presne ako píše @alibabaa u nás v GF sa po iui vôbec neleží, po zákroku šup dole z kozy a hor sa domov 😉 takže skôr sa mi páčilo, že vy ste ležali 🙂

apolenka6
18. jan 2012

@tinasc nechápem takéto centrá 😖 a ani nepochopím ...

tinasc
18. jan 2012

@apolenka6 hm možno sa to preto ani raz nepodarilo 😉 ale ktovie, však niekomu sa to určite podarilo 🙂

sijust
18. jan 2012

@cmelica zlatik,tesim sa,ze mate drobceka uz v brusku 🙂 len sa mu pekne prihovaraj,hladkaj ho a uvidis,ze sa mu zapaci na prvy sup ako nasmu 😉 opatruj sa a teraz musis mat klud...

mariankach
18. jan 2012

@mirka2010 caveees 😀..neni mozne...to si bola ty?? No aky je svet malinky...

mariankach
18. jan 2012

@mirka2010 no, ale vidim, ze ta konecne vzali 🙂, tak som rada. Ano, sme s malickou doma, zvykame si na rezim a tak..vytesujeme sa.

mariankach
18. jan 2012

baby, tak toto je haluska...vcera som sa tuto s @mirka2010 rozpravala v MT pred dverami a teraz zistim, ze to je ona co si tu piseme nejaky cas 😀..dobreeee.

tinara23
18. jan 2012

@mirka2010 držkaj sa moja 🙂 a príď nám potom drobca ukázať 😉

tinara23
18. jan 2012

@cmelica držím palčeky 😉 oddychuj a hladkaj drobčeka 🙂

kostickabonnie
18. jan 2012

ahojte babenky, nebola som tu cely tyzden, tak idem citat ako rak 🙂 aj ako drak 🙂 ako snazilkujete 🙂 ja som zmenila gyndosa, ktory je ochotny prejst so mnou uplne vsetky testy (stery, vytery, odbery, sona, hemat, imuno) pred tym, nez pojdem do IVF...sa cudoval velmi, ze nas vobec v GF pustili na IUI, kedze nemame dobry spermiogram, takze bye-bye GF, ma vobec vyznam ist tam a skusit si vypytat nejake vysledky? Pochybujem, ze budu ochotni mi nieco dat.

kostickabonnie
18. jan 2012

@cmelica tesim sa, ze uz je v brusku a nech sa poriadne uhniezdi na celych 9 mesiacov, pfuj, pfuj, pfuj 😉 idem este citat dozadu, kolko mate malickych v zasobe 🙂

majca55
18. jan 2012

@kostickabonnie ahoj moja myslím,že ti tie výsledky nedajú.to je dobre,že ti ide všetko urobiť aspon budeš vedieť na čom si .presne tak aj ja to robím. 😵 takže držím palce a potom už len tehulkovanie ťa čaká 😲

majca55
18. jan 2012

@mirka2010 myslím moja na teba a držkám palečky 😲 😲 😲

kostickabonnie
18. jan 2012

@majca55 citam, ze coskoro pojdes na IVF, drzim palce a obdivujem tu pevnu volu a snahu vydrzat pre malinke cokolvek. Aj ostatne babenky su sikovne, to len ja sa bojim toho IVF ako cert svätenej vody 😀

majca55
18. jan 2012

@kostickabonnie neboj moja ajja som sa bála,ale túžba je silnejšie dokážeme preto urobiť naozaj čokolvek 😵

kostickabonnie
18. jan 2012

@apolenka6 aj podla mna je 30-tka krasny start do najlepsich rokov zivota - tiez som si ju uzila a tesim sa, co mi najblizsie roky prinesu ;) vsetko najlepsie

renka5
18. jan 2012

ahojte aj som bola na2x stimulaciu a 1x IUI mam za sebou ale sa nam to dako nepodarilo ☹ Teraz čakame na IVF ale dost sa toho bojim.

lucy130881
18. jan 2012

Zienky idem aj ja na iui a ako naschval mrcha nie a anie prist a ja sa uz neviem dockat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre