IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 no mne to v Helisoe zatiaľ počítali na dni od IUI. Čiže ked som boal naposledy 30.12 na sone, povedali mi, že som 27 dní po oplodnení, teda necelé 4 týždne. Tehu knižku ti dáva tvoj gynekolog okolo 8 alebo až 10 tt, Akcia srdiečka by mala byť už 6 tt ak sa to počíta od poslednej mrchy. Ja na 100% budem vedieť až v pondelok v ktorom som tt. To ma aj s papierami pošlú do rúk mojho gynekologa. A všetko mi vysvetlia. Ja som mala posl. mrchu 18.11, takže som mesiac popredu 😉 ...jééj...budeme mať rovesníkov 😉

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 mne na začiatku toto veľmi pomohlo 😉 http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-...

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik taká som rada,že som ta mohla aspoň raz v živote stretnúť
ja som teraz 3 tt?ja neviem akurát nastupujem do práce či by som mala 😕 ....
nech už máme tt knižky!!!

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 no, podľa mna by si mala teraz ostať doma...určite!Teraz je to najkritickejšie obdobie ked sa hniezdi. Ja ked som bola za mojim gyndošom, že som tehu, automaticky mi dal PN-ku, ved preto som tak dlho doma. A po IUI si na rizikovom, to je normálka. Ak sa ti dá, ostan doma, nič nepodcenuj! a ešte niečo http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/anketa...

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik vieš kolegyňa ma nahlásenú dovolenku 1 týždeň musím jej cengnuť ešte tento týždeň by som potiahla a piatok zo sona by som išla na PN

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 no to by bolo podľa mna fajn. Snád to v práci pochopia. Vieš, aspon tieto prvé týždne sa rozmaznávaj. Inak nám bolo asi súdené sa stretnúť. Moja ty už chceš tehu knižku, a ja to ani v päte nemám 😉 . Si zlatá.

zubrienocka
14. jan 2011

@katy33 Ahoj, my sme dnes boli iba na konzultacii kvoli opakovanemu zlemu spermiogramu. Clostil beriem 3 mesiac. Prvy mesiac 1x1 a mala som 1 folikul, druhy mesiac tiez 1x1,ale mala som 2 folikuly, treti (tento) mesiac som brala uz 2x1 a folikul mam zas len jeden. Som si myslela,ze mi da DR. prestavku, ale napisal mi clostil na dalsi mesiac. Dnes mi v Heliose predpisal DR aj pregnyl a duphaston, co mi predtym moj DR nedal. Podla Heliosu mam vysadit buduci mesiac clostil a dat si urobit hormonalny profil na 3 DC a 14 DC. Tiez mi ho predtym nik neurobil. Zaver z heliosu mame taky, ze Darling bude brat vitaminy, pojde na 3 spermiogram a ak sa mu zlepsi, tak pojdeme na IUI, ak nie, tak IVF. Totizto mal zlepsenie medzi prvym a opakovanym sperm. 🙂

little_miracle
14. jan 2011

@apolenka6 ............chvíľu som tu nebola a takéto veci sa dejú 😅 ..........srdečne gratulujem !!!!!!!!!!! Dávaj na seba pozor 🙂

little_miracle
14. jan 2011

@fomarik .......mrcha sa už dostavila, tak sa z nej teraz mimoriadne vytešujeme 🙂
A ty nestresuj !!!!!!!!!! Mne tento týždeň jedna pracovníčka zahlásila, že je tehu - a je v 15 tt. Tiež hovorila že jej vôbec nič nie je a všetko je v poriadku !!!!!!!!!!!

apolenka6
14. jan 2011

tak dievčence som sa rozhodla neriskovať od pondelku sa idem dať vypísať môjmu gynekol. ved tak dlho 4r som čakala na túto správu a začiatok je najpodstatnejší 🙂 aj kolegyňa mi to odobrila

katy33
15. jan 2011

@apolenka6 Slniečko moje krasnučke, ja som to vedela, je to suuuuuupeeeeeer, strašne moc vam držim palčeky, pästičky, všetko, čo sa len da, aby bublinočka krasne rastla, ako sa patri 😉 Veru, len si pekne daj volničko, ja by som tiež nevahala 😉
@fomarik
@apolenka6 Babulky moje, len pekne posielajte tehuvirusiky...mne sice najskôr vajkovirusiky 😝 Budem sa snažit vas dobehnut, ak Pan Božko da 😲

apolenka6
15. jan 2011

@little_miracle
@katy33 dievčence dakujem vám pekne!!!!!strašne moc vám tu všetkým držim palce a verím,že sa pekne krásne pripojíte ku nám 😉 moc,moc,vám to prajem z celého♥
No noc som mala ako som predpokladala mám pocit,že som oka nezažmúrila horúčkovito som stále premýšlala a opakovala včerajší spád udalostí 😵 😵 a z toho premýšlania a rozrušenia ma bolí hlava 😖 tak tu píšem s obkladom na čele 😝
veru ráno som mala žalúdok ako na vode,ale zatial sa to zaobišlo bez grckania 😕

fomarik
15. jan 2011

Dobré ránko dievčatá 🙂

@apolenka6 to je fajn, že si budeš domka lebediť. Starostlivá mamina, ddarmo, už je to tak. Tie myšlienkové pochody úplne chápem, aj mne to trvalo, kým som tu šťastnu informáciu vstrebala a tiež som neplakala ako som si myslela. Ale bola som velmi šťastná a samozrejme aj som. Plakať budem v pondelok, od šťastia 😉 , lebo naše babatenko už bude mať srdiečko. ja už týžden poriadne nemožem spať. Vždy, ked sa objednám do MT, odvtedy nemožem dobre spavať. neustále ma prenasleduje to, ako budem kolabovať v kabínke. 😝

fomarik
15. jan 2011

@katy33 ale zlatko, ta nás dobehneš cubi-dub! budeme orodovať za tvoje vajká a potom aj za úspešné IUI. Počítam, že začiatok februára bude pre teba šťastný 😉

apolenka6
15. jan 2011

@fomarik a je to!raňajky v záchode 😝 nejak začasu mi je zle ,len keby tá hlava nebolela a bolí strašne a ani nič si nemôžem dať 😒

katy33
15. jan 2011

@apolenka6 Zlatino,žiadne stresy, pekne krasne v pohodičke 😉 Už sa len teš, ja sa vytešujem 😀 A čo drahy, musel byt taky štastny, biem si predstavit....vravela som aj môjmu mm, že mate fazulku a on, že určite ma na to vplyv ten kludovy režim po IUI, tak ja mam už terza nariadeny oddych po IUI, kt. nevieme, či aj bude...ale už sa tešim na veget 😎

katy33
15. jan 2011

@fomarik Keby to tak bola pravda, Lucinka moja, snažim sa tomu verit 😉 Ale verim, že rok 2011 bude i pre nas uspešny a bude to rok splneneho snička.

apolenka6
15. jan 2011

@katy33 no môj mm je rád ved nám chýbalo ku štastiu len bábätko
inak aj ja si myslím že kludový režim mi pomohol a hlavne tá choroba 😝 všetko bude moja aj IUI 😉
JOOJ je mi strašne zle....ani ležat sa mi nedá

katy33
15. jan 2011

@fomarik Zlatinko, chcem sa spytat, ty si spominala nejake kvapky, kt. by mali dopomôct rastu sliznice, či 😕 Neviem, či sa mi to pletie, ale asi by som to vyskušala 😔

fomarik
15. jan 2011

@katy33 áno, bol to Femigard. Skus to vygugliť ale myslím, že ho majú aj normálne v lekárni.

fomarik
15. jan 2011

@apolenka6 tak ty nám už aj grckáš. Ja som všeho všudy blinkala 3x. Raz asi týžden po IUI, potom po 3 týždnoch a naposledy včera 😉

fomarik
15. jan 2011

@apolenka6 ako ti je zle, že sa ti nedá ani ležať? Máš bolesti bruška?

zuzancek22
15. jan 2011

no babenky, hlásim ďaľší prežitý deň v nemocnici. už si začínam aj celkom zvykať.to ma teší, že sa tu takto tehuľkujete. len tak ďalej.

apolenka6
15. jan 2011

@fomarik no dneska je to strašnééé!!!jáj Lucinka ja som dnes už 5x vracala +migréna a brucho mám zaťažené ako beton nič v sebe neudržím jedlo ani pomyslieť len sucháre a zázvorový čaj kt. vraj ukludnuje žalúdok a ešte mi aj stúpla teplota na 37.6 😠 Jááj ty si dieťa šťasteny!!! 😵 a už mi aj pachy vadia a to takáto zmena za jeden deň!podruško sem-tam cítim,ale to je v pohodičke tak to má byť
@zuzancek22 no vidíš a tak si sa bála ako to tam prežiješ 😉 čakáme,že aj ty sa skoro ku nám pripojíš

zuzancek22
15. jan 2011

@apolenka6 určite sa pripojím ale najskor tak za pol roka .

katy33
15. jan 2011

@fomarik ďakujem mojenko, našla som a už aj objednala, snad pomôže 😉
@zuzancek22 A zajtra ta aj pustia domkov, bodaj by si už bola domka a s nohami hore, oddychovat 😎
@apolenka6 Zlatino, ono je to tak, ako by si si doteraz nepripuštala, že to vyšlo a teraz , ked už to vieš a je to iste, tak to fazulka spustila naplno 😀 Juuuj, ja by som tiež tak rada blinkala pre fazulku 😲 😎

fomarik
15. jan 2011

@apolenka6 fíha, tak ty tehuľkuješ v plnom prúde. Ja som celkom v pohodičke.Sem-tam cítim ťažký žalúdok, ale to je asi tak všetko 😖. Kúp si zázvorové lízatká pre tehuľky.

fomarik
15. jan 2011

@zuzancek22 a na koníkovi budeš aj tak? však? My ťa budemem podporovať a dodávať ti pozitívnu energiu. Jeden velký krok je už za tebou, teraz príde ten další. Len to chce trošku trpezlivosti...kážem ako farár, ja viem. 😝

v555
15. jan 2011

@apolenka6, pripájam sa ku gratulantkám,supeeeeeeeeeeeeer nech vám to baby vydrží do konca-úspešného 🙂 🙂 ,@fomarik pravdaže aj tebe zlatko 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirus11
16. jan 2011

@fomarik a v ktorom si tyzdni,ked uz budete vidiet bit srdiecko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre