IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
23. jan 2012

@kostickabonnie a to je ešte DNP?

majca55
23. jan 2012

@cmelica ja,že ešte spíš????? 😝 😀

cmelica
23. jan 2012

@majca55 moja mali sme navstevu..trosku som sice podriemala a stacilo 🙂 aj ste boli niekde???

majca55
23. jan 2012

@cmelica nie moja lenošili sme 😝

cmelica
23. jan 2012

@kostickabonnie ja som varila a len tak lenosila 🙂

kostickabonnie
23. jan 2012

@majca55 ja som splnila podmienku platenia 270 dni, takze by mi automaticky malo zaniknut 31.1.2012 a prasule by sa nevratili (hoci sa uz vratili PN-kou 😉 ) ale ak sa prihlasim a odhlasim do toho terminu, tak mozem este platit dalsich 270 dni a v danom obdobi otehotniet, tak bude maximalna materska, lenze to je hop alebo trop 😒

majca55
23. jan 2012

@kostickabonnie ja som počula,že je to už po novom nevieš o tom niečo?

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie ja som tiež prípad ako ty 😒 len keby som chcela ísť na PN v tej dobe ked si chcem nanovo platiť 270 dní tak až po 25 týždňoch budem mať vyššiu PN dovtedy bude vyplácana s minima ..a je to hop,alebo trop ako píšeš ..tiež to mám otvorené,najradšej by som išla na PNku teraz ,ale nedá sa mi 😖

alibabaa
23. jan 2012

@majca55 este do 31.1 sa mozes prihlasit a bude sa ti pocitat odznova 270 dni. a mozes platit z maxima len tych 4,4%. ak si prihlasena tak odhlasit a hned druhy den prihlasit.

kostickabonnie
23. jan 2012

@majca55 po novom az po 1.2.2012, vela sa o tom pise v teme Dobrovolne nemocenske poistenie. Stale je ta sanca odhlasit a prihlasit a ides este 270 dni po starom.

majca55
23. jan 2012

@alibabaa @kostickabonnie dakujem babulky idem sa hned v stredu prihlásiť 😵

cmelica
23. jan 2012

@alibabaa takze ked sa teraz prihlasim nebude treba platit tu horybilnu sumu???

cmelica
23. jan 2012

@alibabaa a ako to je ked som teraz pn??a teda ak by som ostala tehu tak aj budem predpokladam 🙂

kostickabonnie
23. jan 2012

@apolenka6 tusim mas teraz danove srdcovky 🙂 mne sa PN-kou vratilo presne tolko, co som zaplatila na DNP, takze som momentalne na 0 (lepsie ako strata). Ale rozmyslam ist inou cestou - sledovat rozhodujuce obdobie zamestnanca tak, aby nove poistenie (zmena zamestnavatela) vzniklo v tom istom roku ako narok na matersku, minimalne 90 dni predtym. No a v danom obdobi odvadzat maximalne odvody. Este mi nikto tu teoriu nepotvrdil 😀 musim to niekde na konikovi predebatit. 😀 So zmenou zamestnavatela nemam problem, kedze pracujem sama na seba a zamestnancom som len proforma kvoli odvodom.

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie no tak čo si mi teraz napísala je pre mňa oriešok 🙄 ja si DNPO platím 4 roky a využila som to 2x raz som bola PN 8mesiacov 😵 a pred rokom 2 mesiace ..využila som to ,ale som si platila teraz z maxima ,lebo som zamestnaná akože na 4 hodiny a robím 8 hodín tak som musela platiť viacej a to som už nezúžitkovala...
Ja chcem teraz zmeniť prácu a ak by som išla na PN tak by som nemohla zmeniť robotu a to musím ked som,len na "4" hodiny a musím si vybrať bud nová robota ktorá potom nemusí byť ked mi skončí PN a ja by som išla marodiť určite na 1/2 roka 🙄

kostickabonnie
23. jan 2012

@apolenka6 skoda, ze nemozes byt PN teraz, aby sa ti to vratilo. 😒

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie ved to ide ma poraziť ,ale chápeš budem doma na PN a robota ma nepočká a čo potom? 😕 keby som vedela zaručene,že by som otehotnela tak neváham a idem marodiť 🙂 ale to mi nikto nezaručí ked už 4a pol roka som neotehotnela 😒

cmelica
23. jan 2012

@dasaa @tinka9075 kde sa skryvate??ako sa mate??

cmelica
23. jan 2012

@adikasala moja sem tam nakuknem a ked uz som tu tak neviem odist 🙂 🙂 🙂 ako sa mas??

kostickabonnie
23. jan 2012

@apolenka6 neboj moja, otehotnieme, snad uz tento rok 😒 😒 😒

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie ved by sa patrilo v našom krásnom veku 😉 a ty sa už koľko snažíš teda aj mm,alebo priateľ? 😀 😕

kostickabonnie
23. jan 2012

@apolenka6 ja som si vybrala PN-ku na konci roka a teraz novu pracu, popritom urobim nanovo vysetrenia, ale aj tak plati: clovek mieni, Pan Boh meni.....najhorsie je, ze rodina krici...uz tolko nepracuj, ukludni sa a otehotnies a ked im poviem o "neprirodzenych" pokusoch otehotniet, ktore sme absolvovali, tak povedia, vela na to myslite, prilis sa snazite....uz sa na tom len smejem 😀 😀 😀

apolenka6
23. jan 2012

@cmelica a môžeš chodiť za PC ked si po vklade? nezakázali ti to 😕 😨

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie ved toto už nám iné nezostáva,len sa usmievať aj ked to nie je srdečný úsmev 😠

kostickabonnie
23. jan 2012

@apolenka6 ja ani neviem, asi vyse 3 rokov, s mm sme spolu 12 rokov, zobrati 5 rokov, prirodzena antikoncepcia do roku 2009 bola stavba domceka a splatky vyssie ako prijmy. No a ked sme to ustalili, tak sme sa zacali snazit viac a ani tak to neslo 😢 vysetrenia sme podstupili az minuly rok 2011 a prisli sme na to, ze take jednoduche to asi nebude.

apolenka6
23. jan 2012

@kostickabonnie my sme s mm spolu 10 rokov a 5 rokov manželia tiež sme plánovali kúpu bytu ,prerobenie ,zariadenie,auto a dieťa ale teraz by som ako prvé riešila dieťatko 🙄 s mm sme v podstate v poriadku tak neviem v čom ,alebo kde je problém a skôr otehotnie pár kt. má problém ..ale je to Božia vôla

cmelica
24. jan 2012

@apolenka6 viem som hrozna...dnes tu budem az vecer 😀

apolenka6
24. jan 2012

@cmelica ja som rada,že si tu 🙂 len si pamätám ako ste tu o tom písali s @ursula5 že vám bylinkárka kázala stopnúť PC alebo obmedziť 😕 no ale vieme ako môžme byť závislé od MK 😀

ursula5
24. jan 2012

@apolenka6 moja ja som na prvých 10 dní stopla PC úplne takže sa to dá aj keď ma občas lákalo, ale 10 dní v tom dlhom boji sa vydržať určite oplatí ale rozhodnutie je na každej osobe 😀

tinasc
24. jan 2012

@ursula5 veru skúsim to aj ja po transfere, bude to ťažké, zvedavosť je veľká, ale určite sa ovládnem 🙂 pôjdem si požičať nejaké knižky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre