IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
16. jan 2011

no dnes mi je lepšie 😝 fúú včerajšok bol vyčerpávajúci

@v555 dakujem pekne!snád pôjde všetko ako má
@fomarik a ked ti robili sono v 5tt v MT tak to sono z vonku či vnútorné sono?ja čo idem teraz na sono tak to je to čo ty si bola ked sme sa stretli?idem v piatok 21 deň po IUI
@katy33 noo fazulka to včera riadne roztočila 😀 😀 a moje telo malo šok zo všetkého čo ho čaká
ja viem aj ja som si to hovorila len nech som tehu a blinkať budem ked aj do konca(dúfam ,že nie chcem si to aj vychutnať) 😀

adikasala
16. jan 2011

ahojte dievcata!!!mozem sa pripojit???som jedna z vas zajtra ma caka 2 pokus IUI....Uz vas sledujem niekolko mesiacov ako sa vam dariiii.velmi sa tesim s dievcatami co su konecne v tom a gratulujem.vcera som si precitala vase posledne spravicky normalne som sa rozplakala ked som citala dalsiu dobru spravu o novej tehule.davate mi nadej ze sa to podari aj mne.snazime sa uz 3.5 roka ☹ ☹ ☹ no dufam zo stastnym koncom 😀 😀 😀

adikasala
16. jan 2011

@apolenka6 zo srdca gratulujem!!!!normalne si ma rozplakala ked som citala tvoje spravicky....pekny zaciatok noveho roku..dufam ze sa dockame vsetky!!!!

apolenka6
16. jan 2011

@adikasala vitaj medzi nami!velmi pekne dakujeme!!!jasnačka smelo sa k nám pripoj my vieme ako dobre padne sa poradiť,posťažovať a aj sa tu zasmejeme hlavne Katy je tu naša humoristka 😀 😀 😀 ♥
Zajtra držíme silno palce!!!!inak jja som bola teraz presvedčená,že pôjdem na 3 IUI a som si dala záväzok že to musí podariť a nebolo treba.... 😲 A kam chodíš do akého centra?ak môžeš napísať

yasminne
16. jan 2011

@apolenka6 ahojky babulka srdecne ti gratulujem !!! Som stastna, ked tu citam taketo pozitivne spravicky, davas nadej nam vsetkym, vdaka! 🙂 Tak nech sa malicke v tebe pekne uhniezduje a drzi a neboj tie tehu priznaky nech Ta len tesia aj ked asi to nie je vzdy prijemne, no myslim ze kezda z nas sa ich tu nevie dockat 😀

apolenka6
16. jan 2011

@yasminne jooj dakujem!strašne ma tešia vaše gratulácie.... 😵 a teraz je rad na vás babulky aby som aj ja mohla gratulovať!nevzdávajte sa! inak aj ja som mala v pláne si kúpiť soju ak by sa mi to nepodario...držím moc,moc,palce!!!!

adikasala
16. jan 2011

@apolenka6 ahoj apolenka dakujem za privytanie!!! mi sa snazime 3.5 roka zatial bez uspechu vyskusali sme uz toho vela a nic nezabralo.dufam ze iui bude posledna zastavka pre nas. ja chodim do jedneho centra v taliansku.ps zijem nedaleko milana.moju prvu iui som absolvovala v novembri mala som iba jedno vajko a narastli mi 2 velke cisty.tak december pauza.a teraz skusame odznova.tak uvidime 😀 😀 😀 som optymista.po troch rokoch zufalstva pozeram na to uz inymi ocami....

apolenka6
16. jan 2011

@adikasala neboj aj ja som si musela počkať 4r. 😝 len to nevzdávaj!!!!aj u ma motyka strelila 😵
v zahraničí sú určite centrá na špičkovej úrovni 😕 inak tam kde chodím ja som nad mieru spokjná aj ked dochádzame daleko cesta trvá 1a 1/2 hodiny to sa dá a hlavne oplatilo sa!!!

zuzanka7834
16. jan 2011

Caute kocky!
V piatok som bola na tom sone u mojho gyndosa, najprv mi povedal, ze na oboch stranach mam po jednom dominantnom strnast milimetrovom foliku a ked som ho poprosila, aby mi to dal na papier aj s endometriom, aby som to nahodou nepoplietla ked budem volat do Helika, tak mi napisal, ze nalavo 1x14mm, napravo 1x15+14+ 12mm. Tak su nakoniec 4? 😕 A endometrium 5,4mm. On povedal, ze je to fajn, ale neviem, ci to nie je malo. Snad to este narastie, ved to bol len 9DC... Krajkovič mi napokon tiez povedal, ze mam este pockat, ist na sono aj zajtra a potom crnknut, ale ze predpoklada IUI na stredu. Ja len dufam, ze sa do stredy vyliecim, lebo som dost chora. A dufam aj, ze to dovtedy nechyti moj drahy odo mna 😕
BAbulky, idem si Vas precitat, lebo som strasne zvedava na vsetky Vase vysledky!!!

adikasala
16. jan 2011

@apolenka6 no su na spickovej urovni povedzme. tam kde chodim ja by malo byt tretie najlepsie v taliansku.tak uvidime 😉

zuzanka7834
16. jan 2011

@apolenka6 OOOOOoooooooo!!!!! Gratulujeeeeem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Boze to je uzasne!!! Este viac sa tesim na nasu IUI, ved Ty aj Fomarik ste taka motivacia ako neviem co 😉

adikasala
16. jan 2011

@zuzanka7834 aj mojaaaaaaaaa mna caka zajtra moja 2 iui a mam 5 vajok s toho 2 dominatne.

zuzanka7834
16. jan 2011

@apolenka6 @fomarik kocky prosim hodte sem fakty, nech ich mam pekne pokope 🙂 Kolky den ste boli na IUI, ake a kolko folikov ste mali, ake bolo endometrium, kto robil IUI... (Teda, u Lucky viem, len nech si to porovnam takto spolu aj s mojimi vysledkami). Drzte mi na zajtra velke palce... Idem k cudziemu lekarovi, lebo moj zajtra nie je v meste a do helika nemozem ist (musim byt tieto dva dni v praci, lebo od stredy sa chystam na PN). Len dufam, ze sa do stredy vyzdravim, lebo ma ta sprosta chripka ci co to je nie a nie prejst... A este dufam, ze ju odo mna nedostane drahy 😔 Drzte nam velke palce... Idem citat dalej, lebo vela som toho nestihla, kym som sa dozvedela, ze Apolenka bude maminka 😉

zuzanka7834
16. jan 2011

@adikasala 😉 😉 😉 Budem Ti drzat velke palce 🙂 Kolky DC budes zajtra? Kde vlastne chodis?

zuzanka7834
16. jan 2011

@kikus77 ahoj, ja by som mala ist asi v stredu na nasu druhu IUI a zakazdym to bolo s clostilom. Ale Ty mozno nemas problem s ovulkou, ak Ti foliky rastu aj same od seba, mozno ju nebudes vobec potrebovat🙂 Drzim palce 😉

@strelicia oni ten matros mrazia? Ved ho len dve hodiny pred IUI odoberaju, ci? 😕 Trosku Ti zavidim, ze to uz mas za sebou. Ja som v piatok mala iba 9DC a mam ist na sono aj zajtra, ale Krajko povedal, ze by to mohlo snad vyjst na stredu. Len som nejaka chora a nezlepsuje sa to 😕 Kurnik! Ale tiez planujem PN. Zajtra asi zavolam svojej doktorke, len neviem, co jej mam povedat, je to nasa rodinna lekarka, ktora nas pozna vsetkych od malicka a fakt jej nechcem hovorit o tom, ako ideme na IUI 😨 Musim si nieco vymysliet... 😉

@apolenka6 a blahozelam aj k dnesnym narodkam 🙂 Myslim, ze ten najkrajsi darcek si uz dostala, tak Ti prajem uz iba veeeeela zdravia pre Teba aj fazulku 🙂 🙂 🙂

@fomarik fiha, aj gyndos ma moze poslat na PN? Myslis, ze len moj alebo aj ti z Helika? 😕 Inac drága, nechces ma prist pozriet do LC? Nech sa nakazim aj ja 😀 😀 😀

fomarik
16. jan 2011

@mirus11 zlatko ešte neviem. zajtra budem komplet všetko vedieť. určite napíšem čo a ako. Pošlem ti IP, dobre? Aj tebe by už malo vidieť srdiečko. ty ideš toho 18-teho, však? A ako sa cítiš?

strelicia
16. jan 2011

@apolenka6 moja ja som ti pisala gratulaciu ako prva len to bolo z mobilu a nevidim to tu. Moc ti to prajem a tesim sa s tebou si moja nadej.

Baby zavidim vam vsetkym co ste po iui ochoreli bo ste ostali tehu. Ja som dnes 4.den po a citim sa bezne, netehotno.

strelicia
16. jan 2011

@zuzanka7834 ano moja mrazia ak ides s darcom nikdy ma nenapadlo ze ked je zena uplne. Zdrava a ma darcu ze je to take problemove.

fomarik
16. jan 2011

@zuzanka7834 nech ti to zajtra dopadne a v stredu ešte lepšie!!! No, možno sa v LC ukážem, určite ti dám vedieť, dobre? Takže idem to zhrnuť:
14DC - 3 vajká, 19,19,15mm a endometrium 10mm
16DC - 3 IUI
14DPO - HCG 37
20 DPO- endometrium 12mm, HCG 425
27DPO - 0,63 cm bublinka
... další UZV až zajtra
Ohľadom mojich príznakov-nepríznakov budem informovať v albume.

fomarik
16. jan 2011

@apolenka6 nie, zlatko. To sono, ked sme sa stretli, to bolo 27 DPO. Ale boli sme aj na 20DPO a to ešte nebolo nič vidieť, len mi znovu odobrali krv na HCG a kázali prísť o týžedn. Až potom bolo vidieť bublinku. Sono sa robí zvnútra, zatiaľ 😉

fomarik
16. jan 2011

@adikasala aj ja ťa vítam medzi nami! Hurá, je nás tu čím-dalej tým viac 😉 . veľmi ti držíme palce. No, v tejto téme bola úspešná aj prvá, aj druhá aj tretia IUI. tak snád ti naša aura pomôže 😅

fomarik
16. jan 2011

@strelicia to je ešte velmi skoro, aby si sa cítila tehotno 😉 . ja som takú slabosť a priedušky cítila cca 12 DPO. Dovtedy mi nič nebolo. A vlastne nie je ani doteraz. Ale to prechladnutie, či čo to bolo, trvalo len kratučko. Rok 2011 sme začali veľmi úspešne, každý mesiac k nám pribudne nová tehuľka, aspon sa to tak črtá. na každú príde rad a momentálne si najbližšie k cieľu ty 😉

fomarik
16. jan 2011

Dievčatá, zajtra ideme na to. Dnes sa cítim taká pokojná, vyrovnaná...konečne 😅 . Ked úspešne absolvujeme UZV, pojdeme do BB na čínu...milujem kebab...mňamka 😵 Držte mi palce, prosím 😔

adikasala
16. jan 2011

@zuzanka7834 ja chodim v zahranici zijem v IT....zajtra som 18 den predlzili mi trosku rast vajok lebo mi narastli 5 tak mi dali nissiu davku aby nenarastli vsetky moc,tak tym sa mi to predlzilo.mam 2 dominantne dobre.vcera som si pichala inekciu na prasknutie a zajtra do 36 hodin mam iui.tak 😀 😀 😀

adikasala
16. jan 2011

@fomarik novy rok to istiiiiiiii verim tomu po 3.5 roku to musi vyjst

adikasala
16. jan 2011

@fomarik ani neviete ako mi pomahate tym ze vas citam ale odteraz budem aj ja priytomna ked mi to cas dovoli,dali ste mi naozaj optymizmus,zvlast ty ked som si citala tvoje spravy 17 decembra som sa tesila ako keby to bolo moje teho....

apolenka6
16. jan 2011

@strelicia
@zuzanka7834 dievčatá to som rada a dakujem ja viem ako to človeka poženie bojovať dalej ked sa to jednej podarí potom druhej,tretej.....a už to ide strašne moc vám držím palce aby ste sa ku nám s fomarikom,miruš11 pripojili a to všetky čo ste tu

@zuzanka7834 v prvom rade ti chcem napísať mne ta sprostá choroba dopomohla k otehotneniu! 😉 keby si vedela ako mi bolo zle už ráno som doma rozmýšlala či nezostaneme doma a zruším iui 😝 ale?musela som si splniť povinnosť tak som to brala už som mala vajká, pichnutú injekciu pregnylu tak sa išlo pritom mm nevedel ako mi je len ten kašel počul kt.bol oproti predošlému dňu omnoho horší a ked som si predstavila ako to prežijem pri zákroku po ležiačky....no hrôza
Už v aute som cítila,že mi začína stúpať teplota a mm nič nevedel a ja som mala nutkanie sa vrátiť z 1/2 cesty domov,ale stále ma tahalo tam nech to tam dajú a pôjdeme domov o iné mi nešlo dokončiť IUI ved tretie už budem zdravá.....toto bolo moje druhé
A teraz fakty IUI mi robil dr Krajkovič má zlaté ručičky.IUI som mala robené na 12DC mala som dve vajká, Ale?každé inej velkosti na 11DC 21mm a 15mm dr mi hovoril,že dozrejú za sebou rozdiel 1deň medzi nimi ,že ešte by sme mohli stihnúť aj to druhé a sa to podarilo 😵
Potom doma som zalahla do postele a 2 dni som ležala čo som mala horúčku,kašel a aj 3x som grckala a som si tak myslela toto sa nemôže podariť... 😀 a ked mi teraz volali,že som tehotná tak to bolo neuveritelné
Ja som tomu vôbec neverila vypustila som možnosť otehotnenia a bola som sústredená len na chorobu a to bol ten základ úspechu u mňa k otehotneniu

apolenka6
16. jan 2011

@fomarik ☹ a ja že už budem mať bublinku na fotočke!?júúj tak to mi pôjde riadne pomaly... 😒 tak ideme len na krv a sono
Zajtra vám budem držať palce nech srdiečko bije ako zvon!!! 😉 ja idem sa dať vypísať a trochu sa bojím či ma dr nechá doma ved ešte nemám nič v rukách myslím potvrdenie tehotenstva ved nech si ma aj on pozrie no nie?inak dnes mi je dobre len ta hlava stále bolí 😠

mirus11
16. jan 2011

@fomarik no ja som bola u mojho gynekologa teraz utorok a uz bolo vidiet pekne bit srdiecko.to som bola v 5tt.no hej idem utorok

fomarik
16. jan 2011

@mirus11 jééj, tak ty si to už absolvovala? A bolo aj srdiečko? To je skvelé!!! 😵 😀 😅 Bože, snád vám aj ja toto zajra napíšem, že máme ♥. A ako sa cítiš? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre