IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
24. jan 2012

@tinasc ja som čítala a kukala všetky kriminálky 😀 😀 😀 a vydržala som!!! dá sa to

tinasc
24. jan 2012

@ursula5 určite áno 🙂 budem čítať, pozerať telku, spať... nejako ten čas prejde 🙂 ale sranda, že počítač sa neodporúča, ale telka je v pohode...

dasaa
24. jan 2012

@cmelica Ahoj moja vcera som mala navstevu tak som tu nemohla prist.Mam sa dobre zajtra idem na krv.A ty ako sa mas ? 😵

majca55
24. jan 2012

@cmelica ty moja nemožeš spávať?takto skoro hore 😝 😅

walta
24. jan 2012

@adikasala ahojky... veru, nejako sa to na mna lepi vsetko.. sa stavim, ze keby nie som tehu, tak nic take nemam, ani to, co ma trapilo uz predtym... ale co uz, uz je to za mnou, dnes som bola aj v praci, musela som uzatvorit znamky, polrok je uz tu, chvalabohuuuuu 😀 😀 😀 . Od 13. 2. som uz na materskej

walta
24. jan 2012

@tinasc ahojky.... ano, uz som relativne fit, uz aj v praci som dnes bola- uzatvorit znamky, polrok je uz tu, a od 13.2. som uz doma na materskej. Sa tesiiiiiiiiim 😉 😉 😉

adikasala
24. jan 2012

@walta no super tak uz len vydrzat tie dva tyzdne 🙂 🙂 a potom si oddychnes na par dni...a potom to len zacne o zabavu postarane 😲 😲 😀 😀 😀

tinasc
24. jan 2012

@walta no tak to bude už dobré 🙂 len tak ďalej 🙂

dasaa
24. jan 2012

Ahojteeeeeee babenky @cmelica @majca55 @tinka9075 ako sa mate ? 🙂

cmelica
24. jan 2012

@dasaa ahoooooooooooooooj!!!!!!!!mam sa v pohodicke 🙂 🙂 🙂
a ty ako moja???????????

dasaa
24. jan 2012

@cmelica jeeeeeeeej ty si tu to je super 😵 .Ja sa mam dobre len ten tlak ma zlosti 😀 preto ma hlava boli sem tam ale inak v pohode.Som zvedava na zajtra.A ako sa citis ?uz len 7 dni a uvidis fazulku a nam ukazes fotecku 🙂

majca55
24. jan 2012

@dasaa ahoj moja dobre boli sme s krsniatkom na chatke úplna paráda 😵 a ty?

cmelica
24. jan 2012

@dasaa ty ides zajtra k dokimu,vska??som zvedava ci ti bude robit sono 🙂
ja v pohode,nic zvlastne...neviec ci ju uvidim moja..to by bolo asi moc skoro nie???

dasaa
24. jan 2012

@majca55 uzivas si s krsniatkom to je parada ved treba aj to 🙂 A sankovali ste sa ? Mam sa dobre zajtra idem na krv 🙂

majca55
24. jan 2012

@dasaa držím palce daj vedieť ako si dopadla,moja sánkovali muž jej urobil iglu úplna pohodička a ked prišli rodičia jej za nami len snami chodila a všetko sme snou museli robiť aj krmiť ju 😵 😵 a mm tak takú chcem láska 😵 aja mu tak takú mať budeme 😵

dasaa
24. jan 2012

@cmelica ano moja zajtra idem ale len na krv ku gynek.idem az 2.2.No ja si myslim ze uz tam bude nie co vidiet ako aj nam bolo len dr.Gatova to este nechcela povedat.Cakala na vysledky z krvi 🙂

dasaa
24. jan 2012

@majca55 ok dam vediet.Jooooj to je take mile ale pekne si mu povedala budete mat 😵

cmelica
24. jan 2012

@majca55 no to teda budete 🙂 🙂 🙂

cmelica
24. jan 2012

@dasaa moja este musi byt na testiku aspon duch,aby bolo na sone nieco vidiet 🙂
tak zajtra len krvicka na ten triplletest???

dasaa
24. jan 2012

Babenky na dobru naladu 🙂 🙂 🙂 🙂 MICHEL TELO' - Ai Se Eu Te Pego www.youtube.com.

dasaa
24. jan 2012

@cmelica ano moja aspon dufam ze ten triplle test mi budu robit.Ale na sone to uz bude vidno taku malicku bublinku skor vajko 🙂

kostickabonnie
24. jan 2012

ahojte @cmelica @dasaa @majca55 ako travite vecer? ja tradicne pri Panelaku...dnes prisla mrcha ale taka bolestiva, ze som od rana na tabletkach ....ale uz mam termin do Prahy na imuno....na Jozefa 🙂

cmelica
24. jan 2012

@dasaa mojka este nepredbiehajme 🙂 i ked predstava je to krasna 🙂 ty si vydela vajko???

dasaa
24. jan 2012

@kostickabonnie ja sa pridavam k tebe tiez mam taky vecer pri panelaku.Joooooj ja som to tak neznasala ked mi prisla mrcha a tiez som mala bolestivu 😠 este dobre ze su lieky. 🙂 To je super ze uz termin mas 😵 😵

cmelica
24. jan 2012

@kostickabonnie ahooj!!my tiez frcime na panelaku...to je kedy na Jozefa????? a inde imuno neni len tam???

dasaa
24. jan 2012

@cmelica ano a vydel aj mm a povedala nam aj dr.Gatova ze mam zostalo mi vajko

cmelica
24. jan 2012

@dasaa ako ,ze ti ostalo vajko???

dasaa
24. jan 2012

@cmelica no to ona mi pvedala ked som prisla na 14 den k nim a robila mi sono tak hovorila ze mam tam.Ale ze si pockame na krv co ukaze

majca55
24. jan 2012

@kostickabonnie vau tak potom dáš info?my tiež panelák 😵

cmelica
24. jan 2012

@dasaa aha ..takze nie ze ti tam ostalo,ale ze tam je v maternicke 🙂 🙂 uz chapem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre