IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
25. jan 2012

@st2 Dakujeeem moooooc 🙂 🙂 🙂

cmelica
25. jan 2012

@hadassah jasne ze si dajte vypisat hned ziadost 🙂 aj my sme tak mali ,aby sme nemuseli potom cakat 6 tyzdnov 😵

st2
25. jan 2012

@cmelica kam ste chodili?

cmelica
25. jan 2012

@st2 chodime do Heliosu Martin 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ahooooj moja
🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa ahoooj!!!ako sa mas???co si porabala?

dasaa
25. jan 2012

@mirka2010 jeeej moja mas krasneho synceka prajem vam vela zdravia,vela usmevoch na tvari a aby radost ste rozdavali 😵 😵 😵

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ale ste toho popisali dnes 😀 😀.Rano som bola na krv tak moja sestricka mi zobrala az 4 ampulky krvi. ☹ Dufam ze mi este aj nie co nechala 😀.Vysledky by mali byt na dalsi tyzden.Ked pojdem k svojmu tak uz by som mala vediet co a ako.Prisla som domov moja a zase som sa rozpravala zo zachodom 😢 😢.Ked mm odisiel do prace tak som si lahla az som zaspala.Taky mam zatial den.Ale ty sa mi pochval co mas nove a co si porabala ? 🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa juu moja zas ten kamarat zachod???ja som bola tiez na krv koli stitke a 2.2 idem na kontrolu ,tak som zvedava ako dopadne 🙂 pojdem mm nachystat obed a asi podriemat 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica hladala som fotecku tvoju krasne dva // ale nenasla som ju nevadi.Je to super a potichucky gratulujem.Ved zachvilku budeme vidiet aj fotecku.A co si sa tak rozhodla testnut ? 😵

cmelica
25. jan 2012

@dasaa moja fotecky budu az v utorrok po krvicke 🙂 mm ten uz nemohol vydrzat tak sme testli 🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa na druhy tyzden to mas poradnu vsak?to uvidis aj mimi 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ano mam no dufam ze uvidim 🙂 a ze budu aj dobre vysledky.Juuuj normalne si viem predstavit tvojho mm aky je rad ved kto by nebol. 😵

dasaa
25. jan 2012

@cmelica moja budes tu vecer ?prisiel mi domov mm a ideme sa najest bo mi doniesol aj obed.

cmelica
25. jan 2012

@dasaa hej je len este naozaj tak striezvo 🙂 este musi silniet 🙂 moja idem prichystat mm obed,vecer som tu 😀 drzkaj sa a hladkam drobciatko 😵 😵 😵

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ked tu pojdes prezvon mi a stretneme sa tu.juuuuj tesim sa 😵

mirka2010
25. jan 2012

@cmelica dakujeme veeeeeelmi pekne...je to nas poklad....a ty sa ako mas??? co nove??? dufam, ze stafeta odovzdana 🙂

mirka2010
25. jan 2012

@dasaa dakujemeeeee 🙂 a ty sa ako mas??? ako citis, tehulka????

mirka2010
25. jan 2012

@tinka9075 dakujeme moc, moc, moc 🙂

cmelica
25. jan 2012

@mirka2010 ju mojka ste nadherny 🙂 🙂 zatial to vizera ,ze ano 🙂 🙂 🙂 🙂 dufam,ze nam ciarocka bude silniet 🙂 🙂 Dakujeme 😵 😵 😵

mirka2010
25. jan 2012

@cmelica jeeeeeeeeeeeej, to naozaj???? bozinku, aka som stastna....vidis, ta stafeta ma naozaj nejaku moc, ked sa to podarilo 🙂 jupiiiiiiiiiiiii, tesim sa neskutocne 🙂

kostickabonnie
25. jan 2012

@dasaa ale ved na archive tvjoj mas vsetky casti .... ja tak pozeram panelak ked nestiham 😎 😎 😎

kostickabonnie
25. jan 2012

@apolenka6 skusim prekalkulovat, kolko by ma vyslo "nove" zamestnanie - celkova cena prace pri maximalnych odvodoch za 3 mesiace (teda rozhodujuce obdobie na vypocet materskej), potom to porovnam s tym, co by som zaplatila na DNP a potom to hodim do diskusie na DNP, nech mi to niekto potvrdi a tak sa rozhodnem. Vyhoda noveho zamestnania je v tom, ze nie som limitovana 270 dnami. Idem dnes pocitat 😎

kostickabonnie
25. jan 2012

@bobinka77 drzim palce, to, ze to prvykrat nevyslo, neznamena, ze aj druhy pokus bude zly (zo mna si neber priklad 😀 😀 😀 )

kostickabonnie
25. jan 2012

@cmelica paraaaaaaaaada 😎 😎 😎

jovanka81
25. jan 2012

@cmelica zo srdiecka blahozelam a strasne silno drzim paluchy, aby bolo vsetko ako ma byt .-)...

dasaa
25. jan 2012

@mirka2010 ahoj moja mam sa dobre dnes som sa rozpravala zo zachodom ach jaj 😢 Dnes som bola u gynek.dat krv tak o tyzden budem asi vediet vysledky 🙂

dasaa
25. jan 2012

@kostickabonnie tak to ano ale mne sa tak zle pozera bo mam maly notebook 🙂

apolenka6
25. jan 2012

@cmelica zlatinko tak sa za teba potichúčky tešíííím ♥

apolenka6
25. jan 2012

@mirka2010 ešte raz gratulujem ,Maroško je krásnučky 😵 😵 😵 😵 prajem skoré uzdravenie a šťastný život maličkému a aj vám!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre