IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
25. jan 2012

@mirka2010 @apolenka6 @jovanka81 @kostickabonnie dakujem kocky moooc 🙂 🙂 🙂 zatial tak potichucky sa tesikujeme 🙂

yasminne
25. jan 2012

@apolenka6 ahojky no my sme pauzickovali a skusali alternativne metody no zatial sa ziadne zazraky nekonaju tak asi zase nabehneme do CAR nech nas zase oni trosku poriesia. a ty???

tinara23
25. jan 2012

@mirka2010 ešte raz gratulujem 😉 malý je prenádherný, strašne krásne bábätko 🙂 a tebe veľmi pristane byť maminkou, máte krásnu fotečku 🙂 držkajte se

apolenka6
25. jan 2012

@yasminne Ahoj! neviem kedy si tu bola naposledy ,ale tuším si tu ešte bola ked sa mi 2 IUI podarilo nakrátko a potom som mala ešte 2x IUI a nič ..teraz som sa dala na liečbu homeopatom a som,len začala ,IVF nechcem to bude moja posledná možnosť 😕 ale verím,že homeopat pomôže aj ked to chce svoj čas 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ahoj tak ako pospala si si ? 😵

apolenka6
25. jan 2012

@sijust a ty moja ako spíš,už lepšie 🙂 našla si spôsob ako spať?

yasminne
25. jan 2012

@apolenka6 hm vidim ze aj ty skusas mozne inemozne tak drzim pacle ja uz som presla kadecim cez homeopatiu, akupunkturu a teraz naposledy som sa vratila po mesiaci z Indie kde som sa liecila na ayurvedksej klinike no mam doma kopec medicin od nich a vraj do polroka som v tom 🙂 tak poctivo uzivam a uvidime 😉 Drzim ti palce!!! ja to ivf tiez odkladam ale ak to do leta nezafunguje ja uz idem rovno na to... drz sa!

apolenka6
25. jan 2012

ja tomu verím,že mi to pomôže !!! a to je základ 😵 no ty si predsa,len staršia ako ja a roky idú ,ja som mala,len teraz 30 rokov ....verím,že ti tá ayurveda pomôže aj ked neviem,čo je to 😀 len treba v to veriť,náš základ moja 🙂

walta
25. jan 2012

@adikasala ahojky.... veru, potom bude o zabavu postarane, ale tesim sa na to 😉

walta
25. jan 2012

@tinasc ahojky a diiiik... ty sa mas ako?
🙂 🙂 🙂

dasaa
25. jan 2012

@tinka9075 Ahoj tak ako zajtra si testnes .Juuuuj budem ti drzat prsteky aby tam boli krasne dve // 😵 Daj potom vediet

cmelica
25. jan 2012

@apolenka6 verim a moooc ti to prajem ,aby ti to pomohlo 🙂 🙂 🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa aj hej trosku som zdriemla 🙂 a ty??

dasaa
25. jan 2012

@cmelica tiez uz si pripadam ako male babo 2x denne spim 😀 😀

kostickabonnie
25. jan 2012

@dasaa no, tak potom dokupit hdmi kablik a prepojit notebucik s obrovskou plazmou 😉 😉 😉

dasaa
25. jan 2012

@kostickabonnie vies kolko raz sme sa chystali ist kupit a este stale to nemame doma 😕 😅

kostickabonnie
25. jan 2012

@dasaa myslis ten kabel alebo obrovsku telku? 😀 😀 😀 tak ked budes najblizsie v nejakom elektroobchode aj s mm a budete kupovat nejaky ohrievac na flasku alebo baby-sit, tak nezabudnite na kabel 😉 😉 😉

dasaa
25. jan 2012

@kostickabonnie tak teraz si ma dostala 😀 😀 😀 😀 len kabel bo telku mame.

kostickabonnie
25. jan 2012

@dasaa ale vazne, lebo ked uz bude babo na svete, budes pozerat serialy uz len z archivu 😀 😀 😀

dasaa
25. jan 2012

@kostickabonnie mozno z archivu ked nebudem chodit spat aj s babom 😵 😵 😵

dasaa
25. jan 2012

@cmelica moja a ty co zajtra mas na plane ?

kostickabonnie
25. jan 2012

@dasaa alebo sa budes divat na babetinko nonstop co bude 100krat krajsie ako nejaky serial 🙂

dasaa
25. jan 2012

@kostickabonnie tak to mas pravdu 😵 😵 ale urcite sem tam aj nakuknem na MK 🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa ja pojdem na socilaku koli doplnkovemu pripoisteniu,varit a odpocivat 🙂 🙂 🙂 som zvedava co vybavym 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ides sa prihlasit ?

cmelica
25. jan 2012

@dasaa no chcela by som,ale neviem ci to stihnem...je to zlozite teraz ,ale hadam sa nieco dozviem od znamej co tam robi..teda nie priamo moja znama,ale poznam ju aj ja 🙂

dasaa
25. jan 2012

@cmelica ved ona ti poradi a prihlasit sa mozes este do 31.1. 🙂Zajtra daj vediet ako si dopadla 😵

dasaa
25. jan 2012

@cmelica moja budem koncit tak ti prajem dobru nocku pa 🙂 🙂

cmelica
25. jan 2012

@dasaa jasne moja vsetko ti napisem co a ako 🙂 🙂 🙂

dobru nocku moja 🙂 idem ja uz na kute 😔 😔 😔 😔

apolenka6
25. jan 2012

@kostickabonnie No ja som sa dnes rozhodla ,v pondelok nastupujem do novej práce a som dnes prerušila DNPO a sa prihlásim nanovo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre