IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
29. jan 2012

@bobinka77 ani mojmu este nikdy nebrali krv, niekedy mam pocit, ze to len my, zeny, robime pracu tym v labakoch 😀 😀 😀 vsak pockaj do 6.2. a mozno ani nebudete potrebovat dalsie vysetrenia ....ako sa citis?

tinasc
29. jan 2012

@kostickabonnie ja neviem, doktorka hneď povedala, že ideme merať cez pošvu... tak som nenamietala, však potrestala sa sama dosť 😉

kostickabonnie
29. jan 2012

@tinasc ja neviem, asi by som jej povedala, ze mi je to neprijemne a ze asi neprekonam ten pocit...a ked ta niekto dotlaci do takych neprijemnych situacii, tak to moze byt omnoho viac stresujuce nez pichanie atd. 😒

tinasc
29. jan 2012

@kostickabonnie ja už som zažila nepríjemných situácií... ja som chodievala kedysi na sono pravidelne na 2DC či sa mi robia cysty... takže to bolo v pohode, len mi dlho trvalo, kým som sa obriadila, dobre mi to tam asi pohla, tak sa zo mňa len lialo 😔

cmelica
29. jan 2012

@bobinka77 ahooj!!!pre mna je to samozrejmost sa s vami podelit 🙂 🙂 🙂
obvodnej povec co je vo veci,a ze si nezelas aby v praci vedeli o tom tak si prisla za nou....ja by som jej to narovinu povedala 🙂 no a mm brali krv tak ako aj mne na tie vselikaje choroby pred odberom ,to u svojho obvodneho si dal zobrat na ziadost Heliosu a potom aj v den vkladu ,ale to uz mu brali v heliku na niake bacily ...
Drzkaj sa 🙂 🙂

cmelica
29. jan 2012

@mirka2010 uzastne tieto pocity 🙂 🙂 🙂
ja sa citim dobre 🙂 akurat dnes ma priserne bolelo podbrusko-som si kychla a uz to islo ,ale inac v pohodicke...
no ono sa povie,ze su //,ale ten strach je este vacsi ako pred testovanim 🙂
asi si kazda tym presla 🙂 🙂 🙂
Drzkajte sa a posielam objatie a Maroskovi cmuka 🤐 😵

cmelica
29. jan 2012

@kostickabonnie juuuj moja staci aj jedno 🙂 🙂 🙂 aj tak mame nabeh na dvojky 😵 😝

cmelica
29. jan 2012

@dadax84 Dakujem mooooc!!! a jasne uz cakame na utorok ake bude HCG 🙂 🙂 🙂

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica ahoj krásne kolajnice už to je na 100% si tehulka 🙂 🙂

tinka9075
29. jan 2012

@dasaa
@buba13
@majca55 babenky ako sa máte 🙂 🙂

majca55
29. jan 2012

@tinka9075 ahoj moja super 😵 celý víkend sme prenavštevovali a zabávali sa 😵 a ty?

cmelica
29. jan 2012

@tinka9075 ahoooj!!!Dakujem 🙂
mam sa v pohodicke a uz som aj puuzle dokoncila 🙂 🙂 🙂 at ty ako??co ste porabali??

petuska123
29. jan 2012

@cmelica boze moje rozostavane puzle stoja za chvilu rok nie a nie ich dokoncit tazke su 😠

cmelica
29. jan 2012

@petuska123 ja som sa s tymi mojimi tiez pasovala,ale nakoniec sme to zvladli 🙂 🙂 ake to mas??

tinka9075
29. jan 2012

@majca55 ahoj no my sme mali včera jednu návštevu kamarátov a ked odchádzali tak prišiel další kamarát tak sme mali den návštev dnes je trošku klud 🙂

petuska123
29. jan 2012

@cmelica zenu s muzom v zadu za nimi cerveny zaves a vsetky maju len 2 dierky a 2 otvory

majca55
29. jan 2012

@cmelica ty si už aj puzzle stihla?šikulka 😵 😵

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica ahoj tak puzzle odfot a daj sem obrázok no ty si šikovná 🙂 🙂 ja sa mám zatial ok a v piatok idem smer Blava na sono aspon budeme mat výlet 🙂 🙂

cmelica
29. jan 2012

@majca55 hej uz ho mam 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinka9075 tak tu jen mi tzam chyba jeden diel a nemezeme ho najst ...tak ked budeme vymienat sachok vo vysavaci, tak ho budem hladat tam 😀

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica krásne puzzle mne tiež chýbal jeden dielik tak som vystrihla z krabice a prilepila vôbec to nepoznat viem to len ja kde je 🙂 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinka9075 supeeeeeeeeeer..tak ked ho nenajdeme tak to vystrihnem z krabice 🙂 🙂 dakujem za radu 🙂
aj pojdes na PN???

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica neboj ani to nebude poznat 😉 na pn asi nepôjdem aspon nebudem na to mysliet ale ked budem tehu tak hned idem a budem až do pôrodu 😉 😉

mirka2010
29. jan 2012

@cmelica to je jasne, ze sa obavas, ci je vsetko v poriadku...ale to su presne tie spravne pocity buducej maminky,uvidis, vsetko dobre dopadne a v utorok budeme na milion percent vediet, ze si tehulka....🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinka9075 tak si sa rozhodla pracovat??ale ak nemas tazku pracu,tak preco nie 🙂

tinka9075
29. jan 2012

@mirka2010 ahoj Mirka ako sa Vám darí Maroško poslúcha? 🙂

cmelica
29. jan 2012

@mirka2010 🙂 🙂 🙂 veru uz v utorok budeme vediet ,ale este pribuznym nehovorime nic,predsa este do 12 tt je daleko 🙂

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica no budem makat nemám tažkú prácu taká pohoda 🙂 🙂 ale po iui si zoberiem aspon tri dni dovolenky ešte jej mám dost tak načo ju šanovat 😉 😉

cmelica
29. jan 2012

@tinka9075 netreba to zas prehanat,ze??? 🙂 🙂 🙂

tinka9075
29. jan 2012

@cmelica ved to ale som zvedavá ako sa zatvária ked pôjdem na peenku ked budem tehu ale nepoviem prečo som na peenke musím ich oklamat že mám cystu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre