IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
30. jan 2012

@sijust ahoj moja ako sa mas a ako malicke?Zajtra uz by ste mali vediet co to bude vsak ?

dasaa
30. jan 2012

@majca55 kedy ides do Heliku ?

dasaa
30. jan 2012

@cmelica moja zajtra ides do Heliku vsak ?a mozes mi zistit ti pracuje aj dr.Gatova 🙂

sijust
30. jan 2012

@dasaa zlatik,dakujem za opytanie...celkom fajn sa mame...v stredu zacinam 20tt a hned vo stvrtok ideme na to 🙂 sa tesim a viac ako co to bude ma zaujima,ci je vsetko ok...vzdy rano a uz aj tuto noc,ked som sa prevratila na chrbat...mi tak zvlastne stvrdne brusko a bud na jednu alebo druhu stranu sa mi spravi taky kopcek 😀 neviem co to je...sem tam citim klopnutie...bublinky...tak uvidime ako sa slecna alebo mlady pan ma 😉 a ty moja?vsetko ok?

cmelica
30. jan 2012

@sijust vychytavky su veru potrebne 🙂 🙂 🙂
je dakujem takze kyselinu nevisadzat 🙂 🙂 🙂 a magne B6 je na co???mne ho odporucila bylinkarka,ale neviem na co je ???

cmelica
30. jan 2012

@dasaa jasne moja ze zistiim 🙂 🙂 🙂 sa chystas za nou???a na horucky si nedavaj nic len pastu moja 🙂

majca55
30. jan 2012

@silvik1 presne tak a možno bude to pravé orechové prajem tfuj tfuj 😲 😲

majca55
30. jan 2012

@dasaa ked príde mrcha tak do 16 dc mám tam prísť už sa tešíííííííííííím 😵

sijust
30. jan 2012

@cmelica do konca prveho trimu kyselinu urcite papaj...magneB6 je magnezium+vitamin B6...je to na upokojenie,nespavost,krce v nohach a tiez na krce a kontrakcie v maternici...a B6 je dobry proti kazivosti zubov 😉

cmelica
30. jan 2012

@sijust super dakujem 🙂 takze zajtra dokupujem vitaminky 🙂

sijust
30. jan 2012

@cmelica magnezium si ale zlatko sama nedavaj...mne to kazala az dr.v 16tt uzivat...na prvy trim ti kyselina a babyplan uplne stacia...

dasaa
30. jan 2012

@sijust jeeej to musi byt super citit slecnu alebo maleho pana 🙂 🙂 .Ja sa mam dobre a babo sama tiez asi dobre.Stvrtok idem na kontrolu tak som zvedava co mi povie dr.a ako dopadli testy 🙂

cmelica
30. jan 2012

@sijust AHA 😕 no jasne,este ze ta tu mam 🙂 dakujeeeeeeeeeeem 😀

dasaa
30. jan 2012

@cmelica ano pojdem za nou ale az koncom februara 🙂

dasaa
30. jan 2012

@majca55 juuuj tesim sa uz nech pride cim skor 😵

cmelica
30. jan 2012

@dasaa juu tak to je este caasuuuuuuuuu 🙂 🙂 dnes co mas na plane??

majca55
30. jan 2012

@dasaa ja ju tiež čakám ale ovulka už prebieha 😵 😵

dasaa
30. jan 2012

@cmelica asi vecer pojdem ku kamaratovi bo mi volal ze jeho manzelka a syncek su v nemocnici od soboty.A poobede neviem co budem robit.A ty ? 🙂

dasaa
30. jan 2012

@majca55 nevadi pride druha 🙂 ale nech pride menzes 🙂

cmelica
30. jan 2012

@dasaa no snad to neni nic vazne 😕 ja ani nic...pojdem si spravit taku ocistu tela trosku a uvidime co vymyslime do vecera,ale zatiaô plan je byt doma 🙂

bobinka77
30. jan 2012

@cmelica Moja presne aj ja som tak rozmýšľala že jej poviem pravdu, a že v robote sú stresy atď...A ty kedy ideš na krvný test potvrdiť bábo??? 😲 😲 😲 😲

cmelica
30. jan 2012

@bobinka77 verim tomu,ze to pochopi a PN ti da 🙂 🙂 🙂 🙂 zajtra ideme na krv aj sono 🙂
a od gynekologa pytaj az potom ked obvodna nepochopi 😀

dasaa
30. jan 2012

@cmelica no neviem bo v sobotu uz isli do nemocnici a len mi stihol povedat ze mali hnackoval a aj vracal cely den.Tak som zvedava co mi povie dnes bo pojde este do nemocnici sa pozriet ako sa maju a ci vysledky uz tiez maju 🙂.Najlepsie je ak clovek neplanuje nic 😀

majca55
30. jan 2012

@dasaa presne tak a čo ideš dnes robiť?

bobinka77
30. jan 2012

@cmelica Tak Vám držím palčeky 😀 😀 😀 A ozaj nevieš aké by malo byť vysoké to HCG aby sa úplne potvrdilo tehotenstvo????

cmelica
30. jan 2012

@dasaa presne tak,to je najlepsie 🙂 a ty ides do heliku koli niakym testom???

cmelica
30. jan 2012

@bobinka77 moja tak to neviem,ale snad nad 200 bude...mam aj tabulku ale to je asi individualne....
kuk :www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/ludsk...

Dakujeeeemeeee 😵 😵 😵

dasaa
30. jan 2012

@majca55 neviem co budem robit dnes ale vecer asi pojdem ku kamosovi.A ty co mas na plane dnes? 🙂

bobinka77
30. jan 2012

@kostickabonnie Cítim sa v pohode, bez zmeny... ale to by aj tak asi bolo skoro niečo cítiť nie???? A aké vyšetrenia si ideš dať ešte robiť ???

dasaa
30. jan 2012

@cmelica nie moja uz nie.Bola som dohodnuta dr.gatovou ze budem chodit k nim koli genetike.A ked som prisla 13tt tak mi len doktor odmeral babo.Tak to aj teraz mi budu merat babo.O vysledky idem ku svojmu teraz stvrtok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre